Menu
Váš košík: 0,00 0

100% WHEY PROTEIN

100% WHEY PROTEIN

Datum: 3.5.2016

S přijímanou stravou do těla dostáváme základní tři živiny. První z nich jsou sacharidy, druhou bílkoviny a třetí tuky. Tyto základní živiny jsou v každé běžné stravě zastoupeny v různém poměru.

Z hlediska rychlosti zpracování stravy v trávicím traktu, patří sacharidy mezi nejrychleji zpracované živiny. Bílkoviny a tuky se většinou tráví o poznání déle a doba trávení červeného masa, zvěřiny nebo některých druhů zeleniny může dosahovat až šesti hodin. U silových sportovců může v tomto směru nastat problém s velkým množstvím přijímané potravy. Aby silový sportovec do těla dostal co nejvíce potřebných živin a přitom stále udržel dostatečnou pestrost stravy, musí vybírat dobře stravitelné pokrmy a snažit se o vhodnou skladbu jídelníčku.
 
V tomto ohledu přichází silovým sportovcům na pomoc náhrada stravy, která zastoupí obtížně stravitelné jídlo a dodá tělu v regenerační fázi dostatek živin pro svalový růst. Protože právě bílkovina patří mezi déle zpracovávané živiny v trávicím traktu, lze ji přijímat i ve formě instantních nápojů. Proteinové koncentráty a izoláty dokáže naše tělo zpracovat několikanásobně rychleji než většinu bílkoviny z běžné stravy. Díky jejich doplňkové konzumaci ulevíme trávicímu traktu a naše tělo může kvalitně regenerovat a tím podpořit i růst svalstva.
 
Jako jeden z nejvhodnějších produktů se jeví nový výrobek od společnosti Nutrend s názvem 100% WHEY PROTEIN. Tento protein je složen výhradně ze syrovátkového proteinového izolátu WPI a ultra-filtrovaného syrovátkového proteinového koncentrátu WPC. WPI je vyráběn speciální mikro-filtrační metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration), která je v současné době považována za a která mu zachovává vysokou biologickou hodnotu. Této kombinaci odpovídá i celkové aminokyselinové spektrum produktu, které je velmi vyvážené, včetně esenciálních aminokyselin. Pokud se zaměříme na větvené esenciální aminokyseliny (BCAA), tak tento protein nabízí téměř 17 gramů BCAA na 100 gramů výrobku.
 
100% WHEY PROTEIN má mimo jiné také skvělé chuťové vlastnosti, které vynikly díky nové technologii výroby a novým surovinám.
 
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist