Menu
Váš košík: 0,00 0

Cross country v Sedlčanech

Datum: 10.10.2014

O víkendu 4.-5.října pořádal tým HARUDA RAC Sedlčany další závod MČR a PČR motorek i čtyřkolek v Cross country, a to na domácí půdě v Sedlčanech.

Po celý závod panovalo sice trochu chladné, ale hezké počasí a hlavně nepršelo.

Na start se postavilo okolo 170 závodníků všech kategorií. Oproti minulým závodům mezi nimi byli také jezdci Mistrovství České republiky a v této kategorii měl tým Haruda RAC Sedlčany všechny tři své zástupce -Tomana, Helmicha a Šípa.

Rychlou a hezkou trať, na níž nemohly chybět strmé sjezdy, výjezdy, lesní kamenitý kaňon a také velice rychlé pole, nejlepší jezdci zajížděli okolo osmi minut. Hned po startu všichni tři zmínění závodníci sváděli obrovské souboje a nakonec z trojice vzešel jako vítěz nejzkušenější Toman. Druhý dojel Helmich a třetí byl Šíp.

Tento víkend, tedy 18.-19. října, se pojede poslední závod Cross country v Bělé pod Bezdězem.