Menu
Váš košík: 0,00 0

Daruj zájezd do Miami za Jardou Jágrem!

Daruj zájezd do Miami za Jardou Jágrem!

Datum: 24.12.2016

Nominuj rytíře svého sportu a získej pro něj zájezd do Miami na zápas Jaromíra Jágra! Součástí je i osobní pozápasové setkání s touto hokejovou legendou.

Máš ve svém okolí někoho, kdo tě výrazně ovlivnil ve tvé sportovní kariéře, nasměroval tě správným směrem, posunul tě vpřed, když ti už nikdo nevěřil? Někoho, jehož morální hodnoty, oddanost sportu a smysl pro fair play můžou být příkladem pro ostatní? Nyní máš příležitost mu poděkovat a obdarovat ho setkání se skutečným rytířem světového sportu, Jaromírem Jágrem!

Protože darovat je zkrátka víc, než být obdarován, připravil NUTREND pro své klubové členy unikátní příležitost poděkování těm, kteří vždycky nestojí ve světlech reflektorů. Jak na to?

Natoč video, ve kterém nám představíš RYTÍŘE SVÉHO SPORTU, člověka, který dokázal motivovat ke sportovním úspěchům nejen tebe, ale svou oddaností sportu byl příkladem i pro své okolí. Odborná porota ve spolupráci s Jaromírem Jágrem potom vybere jednoho RYTÍŘE, který na přelomu dubna a května poletí do Miami na hokejový zápas Floridy Panthers a především získá možnost pozápasového osobního setkání s Jaromírem Jágrem.

Pravidla soutěže:
  1. Staň se členem klubu NUTREND. Registraci je možno provést při nákupu v prodejnách NUTREND stores, nebo se můžete zaregistrovat online.
  2. Natoč video, ve kterém nominuješ jednu osobu, která tě svou oddaností ke sportu a fair play přístupem dokázala natolik motivovat a ovlivnit tvou sportovní kariéru, že si podle tebe zaslouží získat zájezd do Miami za legendou a pravým rytířem svého sportu, Jaromírem Jágrem.
  3. Video nahrajte na náš facebookový profil nutrend.endurance s hashtagem #RYTIRSPORTU
  4. Odborná porota ve spolupráci s Jaromírem Jágrem poté vybere vítězný klip, kde nominovaná osoba získá zájezd do Miami na zápas Florida Panthers včetně pozápasového setkání s Jaromírem Jágrem. Předpokládaný termín je přelom dubna a května 2017.
  5. Soutěžní videa přijímáme do 31. března 2017 do 13:00.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2016 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cz