Menu
Váš košík: 0,00 0

Noční pomocník pro dokonalé výsledky

Datum: 19.8.2014

Kulturisté a siloví sportovci jsou zvyklí na pravidelný režim. Jídlo, trénink, regenerace. Klíčovou součástí regenerace je samozřejmě spánek, který by měl trvat minimálně 7 - 8 hodin.


 
 
 
 
 
Pro kulturistu je ale tak dlouhá doba bez přijmu bílkovin problém. Proč? Musí se potýkat se schválností organismu - takzvaným nočním katabolismem. Během spánku se obnovuje poškozená tkáň z vlastní svalové tkáně, nikoli z tuků. A to je velmi nežádoucí. Jak s tím bojovat a udržet strojovnu v plném provozu i během noční směny? Odpovědí je noční protein.
 
COMPRESS NIGHT TIME Protein z řady COMPRESS EXPAND zaručí dokonalé postupné uvolňování kvalitních proteinů během spánku. Ve sto gramech obsahuje 78 gramů špičkových bílkovin, z toho 92 % micelárního kaseinu, který se pozvolna uvolňuje v zažívacím traktu po dobu až sedmi hodin. Minimalizuje tak ztrátu svalové hmoty po tvrdém, silovém cvičení. Pro kulturisty a silové sportovce je nejdůležitější obnova svalových tkání a regenerace zásob svalového glykogenu. K této obnově bohužel dochází využitím vlastních zásob svalové hmoty. 
Pokud tomu chcete předejít, musíte tělu před spaním dodat vnější zdroj proteinů. COMPRESS NIGHT TIME Protein od společnosti NUTREND je takovými proteiny nabitý. To pro kulturisty znamená dvě naprosto zásadní věci. Jednak úsporu vlastní, těžce nabyté svalové tkáně. A také více energie pro silový trénink následujícího dne.
 
Dokonalá kombinace pro cvičence mířícího na prkna úspěchu. Ideální stravitelnost COMPRESS NIGHT TIME Proteinu podporuje také unikátní směs probiotik a prebiotik LactoWise ™. Tato směs pozitivně ovlivňuje imunitní systém. Vysoký obsah vápníku podporuje normální energetický metabolismus a přispívá k normální činnosti svalů. Díky vyvážené kombinaci živin je COMPRESS N. T. bezkonkurenční noční time realised protein. K dostání je v novém, zlatočerném obalu v delikátních příchutích čokoláda+kakao, jahoda a vanilka. Doporučená dávka je 45 gramů na 450 ml vody těsně před spaním. Nevolte na cestě za dokonalostí levné náhražky, spoléhejte na ověřenou kvalitu a preciznost. COMPRESS NIGHT TIME seřídí vaše tělo na noc jako dokonalý stroj. Vyzkoušeno na těch nejlepších.
 
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2013 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cz