Menu
Váš košík: 0,00 0

Nutrend klub

Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....
 
 
 
 

O společnosti

Vybrat kategorii

Společnost NUTREND je lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl. Vlastníme nejmodernější technologie, tisíce metrů výrobních i skladových prostor a šírokou našeho portfolia ijeho zaměřním nemáme na trhu konkurenci. Naše nabídka je rozdělena do tří divizí: Bodybuilding, Endurance a Active lifestyle. V roce 2017 oslavila společnost NUTREND 24 let úspěšného pu sobení na českých i zahraničních trzích a významně rozšířila své prostory. K nadčasové administrativní budove s kancelářemi, obchodem a školicími prostory přibyly stovky čtverečních metru výrobních hal, skladu a kanceláří. Společnost NUTREND rovněž neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí.

Široké portfolio produktů, nejnovější technologie, nesmlouvavý důraz na kvalitu i na vzdělávání – právě to řadí společnost NUTREND mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Špičkovou kvalitu produktů potvrzují nejen profesionální sportovci, jejichž výkon a kariéra jsou na suplementech závislé, ale i Antidopingový výbor ČR i miliony spokojených zákazníků.

V roce 2011 rozšířila společnost NUTREND své portfolio o mimořádně kvalitní zdroj vody HORSKÝ PRAMEN, který pochází ze 170 metrů hluboké artéské studny. Tato pramenitá voda je nyní na trhu známá pod značkou NARTES.
Filosofie NUTREND a virtuální prohlídka

Filosofie NUTREND a virtuální prohlídka

18.2.2014 O společnosti

NUTREND je předním českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. V roce 2017 oslaví společnost NUTREND 24 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích a významně rozšíří své prostory.


NUTREND - historie

NUTREND - historie

19.2.2014 O společnosti

Společnost NUTREND D.S., a.s. byla založena roku 1993. Specializuje se na vývoj a výrobu výživy a potravinových doplňků. NUTREND se ve své 24-ti leté historii stal lídrem na českém trhu výživy a potravinových doplňků.


Technologické zázemí NUTREND

Technologické zázemí NUTREND

19.2.2014 O společnosti

VÝROBA Výrobní haly společnosti NUTREND jsou na špičkové úrovni a patří k nejmodernějším a nejkomplexnějším na světě. Neustále investujeme nejen do nových technologií, ale i do rozšíření výrobních a skladových prostor. Šířkou svého portfolia je soplečnost NUTREND naprosto ojedinělá - nabízí nejen tekuté a sypké produkty, ale i gely, kapsle, energetické, proteinové, raw a další tyčinky. Naše výrobní


Získané certifikáty

Získané certifikáty

19.2.2014 O společnosti

Certifikace systému managementu kvality dle normy ISO 9001:2009 je zárukou vysoké kvality našich produktu a služeb. Vlastníme nejen prestižní certifikát ISO, ale rovněž certifikát BIO pro ekologické výrobky v oblasti müsli produktů.


Spolupráce s odborníky

Spolupráce s odborníky

19.2.2014 O společnosti

Výzkum a vývoj probíhá v naší společnosti s mnoha externími odborníky, specialisty na výživu a sportovci. Zaměřujeme se především na vysokou účinnost a maximální kvalitu našich výrobků. Certifikace managementu jakosti ISO 9001: 2008 je zárukou vysoké kvality našich výrobků a služeb.


Spolupracujeme

Spolupracujeme

9.7.2014 O společnosti

Naše potravinová divize spolupracuje s těmito významnými obchodními partnery:


Produktové katalogy

Produktové katalogy

19.2.2014 O společnosti

Prohlédněte si aktuální produktové katalogy firmy NUTREND. Můžete si je zde prohlédnout, nebo stáhnout k sobě do počítače.


ŠKOLICÍ CENTRUM PRO PARTNERY

ŠKOLICÍ CENTRUM PRO PARTNERY

19.2.2014 O společnosti

Rádi byste uspořádali školení, konferenci či firemní meeting v nadčasových prostorách nové kancelářské budovy společnosti NUTREND? Není nic jednoduššího. Pro naše obchodní partnery máme k dispozici 6-7 místností vybavených špičkovou technikou, kapacita až 130 míst a zázemí pro catering, který vám rádi zprostředkujeme.


Klub NUTREND

Klub NUTREND

14.3.2014 O společnosti

Využijte jedinečné nabídky klubových slev, bonusů od našich obchodních partnerů a získejte zdarma vstupenky na sportovní akce či kulturní události. Velmi si ceníme Vaší věrnosti, a proto pro Vás KLUB NUTREND připravuje celou řadu výhod, akčních balíčků a benefitů. Členství je bezplatné a mimořádně výhodné. Nakupujte za výhodnější ceny a za každý svůj nákup získejte body, které proměníte na peníze (1bod = 1 Kč), za které si pak budete moci zvolit Váš oblíbený produkt nebo sportovní doplněk.


Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

14.4.2014 O společnosti

Obchodní podmínky pro e-shop www.nutrend.cz. Slevy, bonusy, klub NUTREND. Reklamace, odstoupení, ochrana osobních údajů.


Diskuze

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist