Menu
Váš košík: 0,00 0

Nutrend klub

Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....
 
 
 
 

Poradna - ACTIVE LIFESTYLE

Účinné složky kloubní výživy

Účinné složky kloubní výživy

Hledáte nejsilnější kloubní výživu? Uvažujete dokonce o kloubní výživě pro koně, nebo jiné veterinární formě suplementu? Potom tedy zbystřete!


Jak podpořit ochranný štít organismu?

Jak podpořit ochranný štít organismu?

Zvýšený přísun antioxidačních látek, které tělo ocení hlavně v době nemoci, stresového vypětí či fyzické zátěže, kdy je v organismu zvýšená produkce volných radikálů.


Posílení imunity

Posílení imunity

Ochranu organismu nám zajišťuje náš imunitní systém. Ten neustále chrání tělo před choroboplodnými zárodky, ale i neživými cizorodými částicemi. Tímto práce imunitního systému nekončí, také musí odstraňovat odumřelé buňky našeho těla a zasahuje i proti nádorovým buňkám.


Ketogenní dieta (ano či ne)

Ketogenní dieta (ano či ne)

Historie ketogenní diety sahá do období 20 let minulého století. Za dobu její existence prošla několika modifikacemi, a jak už to u diet bývá - našla si spoustu zastánců, ale i odpůrců. Z lékařského hlediska byla tato dieta používána pro léčbu epilepsie a dodnes má své uplatnění i mezi odborníky v moderní medicíně.


Redukce hmotnosti a její akcelerace

Redukce hmotnosti a její akcelerace

Redukce hmotnosti je pojem již dobře známý a můžeme na toto téma narazit na každém kroku. Existuje spousta vzorů, vodítek a doporučení, jak by se měl člověk při redukci hmotnosti stravovat a co všechno by měl jíst či nejíst pro dosažení úspěchu. Zde není prostor pro kritiku, ale musím zmínit, že některé postupy, jimiž se zájemci o redukci své hmotnosti řídí, jsou přímo nebezpečné.


Na vaše otázky odpovídá OLGA ŠÍPKOVÁ

Na vaše otázky odpovídá OLGA ŠÍPKOVÁ

Na nejčastější otázky o hubnutí odpovídá členka NUTREND Teamu Olga Šípková.


Ve formě a krásná s Olgou

Ve formě a krásná s Olgou

Dostaňte se do formy s Olgou Šípkovou. Vyzkoušejte cvičební plán, který pro vás exkluzivně připravila sama Olga. Mít dokonalou postavu je tak snadné! Přesvědčte se sami.


Jaké zvolit pomocníky při boji s nadváhou?

Jaké zvolit pomocníky při boji s nadváhou?

Často se setkávám s názorem, že na obezitu je jediný lék - nejíst. Jak jednoduché a současně jak hloupé. Tím, že člověk nejí si minimalizuje příjem živin, ale stále zůstává neaktivním z hlediska pohybu a také pasivním z hlediska všech procesů, které se v organismu přirozeně odehrávají.


Nepřepálit začátek.......

Nepřepálit začátek.......

...........to je zásadní pravda. Pokud člověk začíná hubnout, měl by si uvědomit, že se nejedná o dietu a pohyb na 1-3 měsíce, ale že se jedná o změnu životního stylu napořád.


Začít s jídelníčkem a pohybem najednou.........

Začít s jídelníčkem a pohybem najednou.........

.........dobré je vzájemnou kombinací jít do všeho s rozvahou. Jedno podporuje druhé. Není pohybu bez jídla a jídla bez pohybu. Je nutné takto přemýšlet a proto není nijak těžké začít vědomě dodržovat jídelníček (spíš upravený způsob stravování) a k tomu se začít pohybovat.


Diskuze

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2016 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cz