Menu
Váš košík: 0,00 0

Nutrend klub

Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....
 
 
 
 

Poradna

DOPLNĚNÍ GLYKOGENU vs. PROTEINOVÉ NÁPOJE

DOPLNĚNÍ GLYKOGENU vs. PROTEINOVÉ NÁPOJE

Pro jakoukoliv svalovou práci, tedy i pro sebemenší pohyb je potřebná určitá dávka energie. Její množství se ovšem mění v závislosti na intenzitě svalové práce. Pochopitelně zde platí pravidlo přímé úměry, a to čím větší intenzita svalové práce, tím větší bude potřeba energie. Pokud nejsou dostatečně hrazeny energetické potřeby pracujících svalů, dochází k vzestupu únavy až do fáze, kdy je svalová práce úplně znemožněna.


Účinné složky kloubní výživy

Účinné složky kloubní výživy

Hledáte nejsilnější kloubní výživu? Uvažujete dokonce o kloubní výživě pro koně, nebo jiné veterinární formě suplementu? Potom tedy zbystřete!


Jak podpořit ochranný štít organismu?

Jak podpořit ochranný štít organismu?

Zvýšený přísun antioxidačních látek, které tělo ocení hlavně v době nemoci, stresového vypětí či fyzické zátěže, kdy je v organismu zvýšená produkce volných radikálů.


Principy jak efektivně podpořit tvarování těla a zbavit se přebytečného tuku

Principy jak efektivně podpořit tvarování těla a zbavit se přebytečného tuku

13.10.2016 Poradna

Častou příčinou neúspěšného hubnutí je až příliš silně zažitý nesprávný životní styl, slabá motivace a nedostatečná informovanost. Také je třeba si uvědomit, že mnohaleté přibírání nelze odstranit krátce trvající dietou.


Již jste začali?

Již jste začali?

23.9.2016 Poradna

Již jste začali „dřít“ na své formě? Získat svalovou hmotu není snadný úkol. Jistě jste již slyšeli: „No… to musíš prostě hodně jíst a tvrdě trénovat!“ Zároveň nelze hned očekávat, že naberete 5kg kvalitní hmoty během pár týdnů tohoto snažení.


Omega 3 - mastné kyseliny

Omega 3 - mastné kyseliny

12.9.2016 Poradna

Nadváha a obezita, stejně jako diabetes mellitus 2. typu, je v dnešní době výrazně na vzestupu. Na celkové úmrtnosti se kardiovaskulární onemocnění podílí přibližně z poloviny.


Aminokyseliny BCAA

Aminokyseliny BCAA

12.9.2016 Poradna

Představme si podrobněji sportovci nejčastěji používané aminokyseliny BCAA, co jsou větvené aminokyseliny (z anglického názvu Branch Chained Amino Acids).


ROSTLINNÁ, NEBO ŽIVOČIŠNÁ BÍLKOVINA?

ROSTLINNÁ, NEBO ŽIVOČIŠNÁ BÍLKOVINA?

25.8.2016 Poradna

Bílkovina (protein) je strukturní složkou všech buněk, má katalytické účinky (například většina enzymů je proteinového původu). Proteiny jako protilátky jsou součástí imunitního systému a mají i mimo jiné regulační schopnost v organismu v podobě hormonů.


KAPSLOVANÉ PRODUKTY OD NUTRENDU

KAPSLOVANÉ PRODUKTY OD NUTRENDU

1.7.2016 Poradna

Představujeme Vám nové koncentrované kapslové produkty od společnosti Nutrend, které rozhodně stojí za povšimnutí. Vyjímají se mezi ostatními mimořádně vysokým obsahem účinných látek, nebo speciální funkcí kapslového obalu.


KOFEIN JAKO POMOCNÍK I NEPŘÍTEL

KOFEIN JAKO POMOCNÍK I NEPŘÍTEL

23.6.2016 Poradna

Kofein je přírodní alkaloid (zásaditá organická sloučenina), který v určitých dávkách stimuluje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost. Protože je všeobecně známé, že kofein potlačuje únavu a podporuje bdělost, stal se nejčastěji používaným stimulantem na světě, a to jak v běžném životě, tak i ve sportu.


Diskuze

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2016 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist