S Petrem Vabrouškem ve Zlíně

Člen NUTREND Teamu Petr Vabroušek si 27. září užil opravdu vydatnou běžeckou sobotu. Ve Zlíně se totiž uskutečnil 1. ročník Běhu zdraví městem Zlín, který pořádal Vita Sana Club ve spolupráci se společností Cream.

Závodilo se na tratích dlouhých jeden, pět a deset kilometrů a předem bylo zaregistrováno více než 400 běžců. Nejprve se na start postavilo 110 dětí, nejrychlejším účastníkem v kategorii do 12 let se stal Jan Pavelec v čase 3:57. Poté přišli na řadu junioři a dospělí závodníci. Náš vynikající triatlonista, jedenáctinásobný mistr ČR Petr Vabroušek absolvoval desetikilometrovou trať vedoucí Zlínem se synem Filipem a skončil třetí (Filip byl první mezi juniory v kategorii 13 – 17 let). „Děkuji za akci, jakou běžci ve Zlíně už dlouho potřebovali. Hlavně velká účast dětí je super!“ nechal se Petr slyšet v cíli. Výtěžek ve výši 33 tisíc korun byl předán Integrovanému centru Slunečnice Zlín. Společnost NUTREND zajistila na akci pitný režim ve formě UNISPORTU a na oplátku byl zajištěn její branding ve formě bannerů a muších křídel. Večer poté se Petr Vabroušek přesunul do Brna, kde si ještě přidal deset mil nočním Brnem jako přípravu na Ironmana v Barceloně..