Se společností NUTREND a s ČT Sport na vrchol - skicross

O víkendu se amatérští lyžaři potkali ve Ski areálu Karolinka u Vsetína v rámci seriálu závodů "S ČT sport na vrchol", jehož je společnost NUTREND partnerem. Navzdory zamračenému počasí se zde sešlo 89 účastníků.

Nejobsazenější byla bezkonkurenčně mužská kategorie, kde se na start kvalifikace postavilo hned 62 účastníků. Mezi ženami byla konkurence o dost menší, ty odvážné byly jen čtyři. Doplňkové dětské kategorie se zúčastnilo 23 dětí. Vzhledem k počasí se do vyřazovacích bojů nominovalo jen 16 nejlepších v každé kategorii (u žen se jednalo rovnou o finálovou jízdu). První místa si v sobotním finále odnesli Robert Marosz a Zuzana Kohoutová.

V neděli se počasí umoudřilo a od rána svítilo slunce a všech 56 závodníků si užívalo krásného počasí. Trať byla rozměklá a velmi těžká. V neděli se s tratí nejlépe popasoval Svatopluk Michal (druhý ze sobotního závodu) a mezi ženami sobotní vítězka Zuzana Kohoutová. Do velkého finále tedy z nedělního závodu postupuje druhá v pořadí - Darina Zbořilová.