SpaRun 2014 v Mariánských Lázních

Za podpory společnosti NUTREND se v Mariánských Lázních uskutečnil již druhý ročník běžeckého závodu SpaRun 2014. Akce se zúčastnilo téměř 200 závodníků z celé České Republiky, ale i ze Slovenska, Ruska, Holandska, Německa a USA.

Start a cíl závodu byl na místním atletickém stadionu. Děti běžely 1000, resp. 1400 metrů. Nejmladším účastníkům byli pouhé dva roky.

Hlavní závod o délce 6400 metrů startoval ve 14:00 a trasa vedla lázeňskými parky kolem nejvýznamnějších kolonád a zpívající fontány.

V závěru absolvovali běžci jeden čtyřsetmetrový okruh na atletickém oválu, na němž se teprve rozhodovalo o celkovém umístění. V kategorii mužů dosáhl nejlepšího času Jan Sokol (21:11:00) a v ženách zvítězila Monika Preibischová (22:40:00). Gratulujeme!