Menu
Váš košík: 0,00 0

Vladimíra Krásová

Vladimíra Krásová

Datum: 21.7.2015

Disciplína: IFBB BIKINI FITNESS PRO
Tým: NUTREND team
Nejlepší výsledky:
srpen 2015: IFBB PRO NAPLES, Florida 2. místo
červenec 2015: Prestige Crystal Cup - 5. místo
říjen 2014: EVLS Prague Pro - Bikini Pro - 4. místo
říjen 2013: EVLS Prague Pro - Bikini Pro - vítězka
listopad 2012: Olympia Amateur Bikini - absolutní vítězka
říjen 2012: EVLS Prague Pro - 1. místo (Olympia Amateur Bikini)
září 2012: Arnold Classic Europe - 1. místo (Španělsko)
květen 2012: Mistrovství České Republiky - absolutní vítězka
 
Webové stránky: vladkakrasova.com/cs/
Facebook: www.facebook.com/vladkakrasova


Začátky a první úspěchy:

Sportovala jsem od malička, ale k bikinám jsme se dostala až v roce 2010. První závody jsem si vyzkoušela na konci roku 2011 a hned se mi začalo dařit. Na GRAND PRIX VYŠKOV jsem skončila třetí, hned nato na GP PEPA OPAVA jsem si ještě o jedno místo polepšila. Za velký úspěch považuju i 12. místo na mistrovství světa 2011. Nechci opominout také absolutní vítězství na mistrovství České republiky a třetí místo na mistrovství Evropy. Obě soutěže se konaly v květnu 2012.


Jaké jsou Vaše zkušenosti s produkty společnosti Nutrend?

Zkušenosti s produkty Nutrend mám velmi dobré, vždy jsem byla maximálně spokojená s jejich kvalitou. A samozřejmě mám své favority. Výborný je „spalovač" FEVER, skvělá jsou BCAA s glutaminem v jednom. No a mojí srdcovou záležitostí jsou DELUXE tyčinky, hlavně tedy příchuť jahodový cheesecake. Ty prostě zbožňuju.


Nejsilnější sportovní zážitek:

Největší zážitek pro mě byla asi první účast na Olympia Weekendu. I druhý rok to pro mě bylo silné, ale už jsem měla více zkušeností a nenechala jsem se tím tolik „dostat“. A hned za Olympii zařadím EVLS Prague Pro. Je to jedna z nejlepších světových soutěží, když k tomu ještě přičtete domácí prostředí a obrovskou podporu publika, tak je to pro každého českého závodníka jeden z hlavních vrcholů sezony. Ale abych nebyla jen u svého sportu, mám z poslední doby velký zážitek také jako fanoušek, a to z mistrovství světa v hokeji v Praze. Při čtvrtfinále mi šel mráz po zádech z neskutečné atmosféry v O2 areně. Škoda, že český tým nakonec nedosáhl na medaile, ale stejně jsem si to ohromně užila.


Jak vypadá Vaše příprava?

Je to celkem monotónní, trénuji každý den dvoufázově, přičemž jeden trénink trvá asi hodinu. Na regeneraci mám vyhrazený čtvrtek a neděli, ale v tom trochu podvádím. Volné dny šidím a přidávám si. Třeba jen kardio, ale nějak neumím úplně vypustit J


Čeho byste chtěla v kariéře dosáhnout?

Nejbližší cíl je jasný, nominovat se na Olympia Weekend. Byla by to pro mě třetí účast v řadě. Bude to těžké, ale bojuju, tak mi držte palce ;-) Vedle výsledků na soutěžích mám ještě jeden dlouhodobý cíl. Chci inspirovat a motivovat další holky, aby na sobě pracovaly. Aby je to bavilo a čas v posilovně si užívaly. Také proto se chci po skončení závodní kariéry věnovat trénování, výživovému poradenství a také cvičení prezentace na stage. Určitě budu chtít předávat dál své zkušenosti :-)


Proč se věnujete právě kategorii bikini fitness? Čím Vás fascinuje?

Když začínala kategorie bikini, zajímala jsem se o modeling a fotografování. No a bikini byly vlastně takovým spojením sportu a modelingu, takže se to zdálo jako šité mě na míru. Za podpory přítele, rodiny a lidí kolem jsem to zkusila, bavilo mě to a ještě se mi začalo dařit. Takže jsem bikinám zůstala věrná.


Jak vypadá Váš jídelníček?

Záleží na fázi přípravy. Nejlépe můj jídelníček vypadá večer po závodech a pak ještě den po soutěži. To se člověk nehlídá a odmění se. Jinak ale dodržuji poctivě dietu – maso, rýže, zelenina, ryby.

Největší sportovní úspěchy?

Ještě v amatérech to bylo určitě vítězství na Arnold Classic ve Španělsku v září 2012 a pak v říjnu vítězství na EVLS Prague Pro v přidružené kategorii Olympia Amateur Bikini. Díky těmto výsledkům jsem získala profi kartu. Na profesionální scéně si cením vítězství na EVLS Prague Pro 2013, ten krásný výsledek podtrhla ještě energie, která šla z domácího publika. No a absolutním vrcholem jsou každopádně dvě účasti na profesionální Olympii v Las Vegas.


Cíle pro rok 2015/2016

Aktuální cíl je jasný, nasbírat dostatek bodů, abych v září byla na stage v Las Vegas na Mr. Olympia. Takže mě teď v nejbližší době čekají závody na Floridě a ve Vancouveru, kdy bych hrozně ráda nějaké body do kvalifikace nasbírala. A pak spousta dalších startů. Sezona bude letos dlouhá. Určitě nevynechám EVLS Prague Pro na začátku října, ale závodit mám v plánu až do konce listopadu. Až v prosinci si odpočinu a naordinuji si volno. Určitě nevydržím celý měsíc nesportovat, ale najedu na volnější režim a povolím i ve stravě. Těším se na Vánoce, na bramborový salát a na cukroví J A nesmí chybět ani miliony jahodových cheesecake tyčinek NUTREND. Určitě se odměním za náročnou sezonu relaxem, v dalším roce mě totiž bude čekat opět spousta soutěží a honba za kvalifikačními body na Olympii.

Fotogalerie

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2013 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cz