Volná místa | NUTREND
Váš košík: 0,00 0

Volná místa

Datum: 6.5.2014

Společnost NUTREND D.S., a.s., stabilní společnost zabývající se výrobou výživových doplňků a potravin pro aktivní životní styl, s dlouhodobou tradicí, hledá do svého týmu pracovníky na pozice:

ÚČETNÍ

Společnost NUTREND D.S., a.s., přední výrobce sportovní výživy a doplňků, hledá pracovníka na pozici účetní.

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • samostatnost, schopnost a ochota učit se novým věcem
  • příjemné vystupování
  • základní dovednost s PC, znalost MS Office
Náplň práce:
  • skenování a validace došlých faktur
  • účtování účetních případů na základě účetních dokladů do ekonomického softwaru společnosti
  • vhodné i pro absolventy
Nabízíme:
  • práci na plný úvazek
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • stravenky
  • plat od 13 000 Kč
  • termín nástupu - ihned
Svůj životopis zašlete na email: jirkalova@nutrend.cz do 15. 7. 2017.

ASISTENT PRODEJE

Pro nově vznikající prodejny NUTREND stores v obchodních centrech OC NOVÝ SMÍCHOV a NOVODVORSKÁ PLAZA v Praze hledáme uchazeče/ky na pozici asistent prodeje značkové prodejny (na celý i částečný úvazek, popř. na dohodu o provedení práce/dohodu o pracovní činnosti).

Požadujeme:
  • úplné střední odborné vzdělání
  • dobrá znalost práce na PC (Windows, Excel, Word, Outlook atd.)
  • ochotu vzdělávat se v oboru
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • umění jednat s lidmi
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost
  • znalost AJ výhodou
  • praxe v prodeji nebo ve fitness centru výhodou
  • základní znalost sportovních doplňků a výživy výhodou
Hlavní náplň práce:
  • příprava zboží k prodeji
  • poskytování odborných informací o zboží zákazníkům
  • prodej zboží zákazníkům
  • udržování pořádku na prodejně
  • práce s pokladnou, odpovědnost za zboží na prodejně
  • řešení reklamací
Nabízíme:
  • práci v moderní a dynamické společnosti s dlouhou historií
  • zaměstnanecké benefity
Nástup: 1.srpna 2017

Místo výkonu práce:  NUTREND store, OC NOVÝ SMÍCHOV Praha, NOVODVORSKÁ PLAZA Praha

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií do 9. 7. 2017 na emailovou adresu: pmachalkova@nutrend.cz a uveďte, o kterou prodejnu a úvazek máte zájem. Písemně budou vyrozuměni pouze uchazeči, kteří budou zváni na ústní pohovor.

OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY

Požadujeme:
  • obsluha strojů
  • manipulace s břemeny nad 15 kg
  • minimální vzdělání - střední odborné (vyučen)
  • práce na plný úvazek
  • třísměnný provoz
  • flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, intenzivní pracovní nasazení
  • nástup možný ihned
Nabízíme:
  • stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • nástupní mzda od 20.000,- Kč
  • příplatky
  • příspěvky na stravování
Místo výkonu práce:
  • místo výkonu práce: NUTREND Olomouc - Chválkovice
V případě, že vás nabídka oslovila, zašlete životopis nejpozději do 15.5.2017 na adresu: NUTREND D.S., a.s., personální oddělení, Chválkovice 604, 779 00  Olomouc, nebo email: krejci@nutrend.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti NUTREND D.S., a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Pracovní místa vzniklá za podpory Evropské unie a Evropského sociáního fondu

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.