Váš košík: 0,00 0

Volná místa

Datum: 6.5.2014

Společnost NUTREND D.S., a.s., stabilní společnost zabývající se výrobou výživových doplňků a potravin pro aktivní životní styl, s dlouhodobou tradicí, hledá do svého týmu pracovníky na pozice:

ASISTENT/KA EXPORTNÍHO ODDĚLENÍ

Ovládáte dobře anglický jazyk? Láká Vás oblast mezinárodního obchodu a komunikace se zahraničními zákazníky? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
  • zpracování objednávek a zajištění jejich dodání zákazníkovi
  • denní komunikace se zahraničními zákazníky v AJ (poskytování informací o stavu skladových zásob, stavu objednávek, termínů dodání apod.)
  • koordinace zakázky mezi zákazníkem, výrobou a expedicí
  • korektury etiket a příprava cizojazyčných polepů
Požadavky:
  • dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • další jazyk výhodou (RJ, NJ, ŠJ)
  • SŠ/VŠ
  • znalost MS Office
  • příjemné vystupování, organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • vhodné pro absolventy
Nabízíme:
  • stabilní zázemí dynamické společnosti
  • moderní pracoviště v Olomouci
  • příspěvek na stravu
  • firemní benefity
  • kolektiv loajálních a spolupracujících kolegů
V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zasílejte žádosti spolu se strukturovaným životopisem a fotografií do 25. 11. 2016 na adresu NUTREND D.S., a.s., Lenka Koudelková, Chválkovice 604,  Olomouc 779 00 nebo e-mailem: koudelkova@nutrend.eu.
Kontaktní osoba: Lenka Koudelková
Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás do 30. 11. 2016 nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti NUTREND D.S., a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.