BodyPower 2017 trhal rekordy a NUTREND byl u toho! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

BodyPower 2017 trhal rekordy a NUTREND byl u toho!

BodyPower 2017 trhal rekordy a NUTREND byl u toho!

Datum: 25.5. 2017

National Exhibition Center v anglickém Birminghamu se minulý víkend stalo dějištěm již 9. ročníku jedné z největších světových bodybuildingových show – Body Power UK 2017. Brány veletrhu se otevřely v pátek 12. května a stánek NUTRENDu nemohl ve společnosti více než 450 světových značek chybět.

Již první den veletrhu se NUTREND TEAM představil v plné síle a na našem stánku to bylo rozhodně znát. Benjamin Radic, Michelle Heuts, Evelien Nellen, Helga Stibi, Elis Naumanis, MOCTAR a za mikrofonem vynikající Kevin Nellen, rozjeli na našem stánku show nevídaných obrátek, což způsobilo, že fronta na vzorky produktů se začala pomalu klikatit do nedohledna. Byla to mj. vůbec první příležitost, kdy jsme mohli našim zákazníkům předvést nové produkty AFTER TRAINING PROTEIN a delikátní chuťovku PROTEIN BAR, po které se na barech jen zaprášilo.
 
Druhý den veletrhu NUTREND ovládl i hlavní stage, když nováček v našem teamu MOCTAR suverénně zvítězil v kategorii Muscle Model asociace PCA a udělal tak další významný krok k získání PRO karty. Jeho radost nepřebila ani skutečnost, že mu jeho týmový parťák Benjamin Radic, který se při jeho závodech zdatně ujal role fotografa, rozšlápl získanou trofej jen pár minut po té, co ji získal.
 
Poslední den ze sebe naši sportovci vyždímali maximum, což pocítili zejména naši fanoušci. Jedna soutěž střídala druhou, vzorky létaly vzduchem, stejně jako nespočet fotografií, mířící na sociální sítě po celém světě.
 
Suma sumárum, rekordních téměř sto tisíc diváků ve třech dnech prošlo turnikety jedné z nejlepších světových přehlídek posledních trendů ze světa kulturistiky a fitness. Už teď se nemůžeme dočkat jubilejního 10. ročníku, který dle organizátorů přijde s naprosto novým konceptem veletrhu.
 
Sledujte náš facebook @nutrend.bodybuilding pro více aktuálních informací ze světa fitness.

Seznam produktů

N1 SHOT

N1 SHOT

45

39 bez DPH