Denisa Rosolová | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Denisa Rosolová

Denisa Rosolová

Datum: 22.2.2019

Můžete se, prosím fanouškům krátce představit?  
Jmenuji se Denisa Rosolová, brzy Helceletová. Více než 15 let jsem byla profesionální atletkou. Mým největším úspěchem bylo stát se halovou mistryní Evropy na 400m a vicemistryní Evropy na 400mpř. Byla jsem celkem 4x na Olympiádě ve 3 různých disciplínách. Nejlépe jsem se umístila v roce 2012, a to na 7 místě na trati 400mpř a se štafetou 4x400m jsme skončily 6.
 
V roli maminky Vám to moc sluší, jak se udržujete fit?  
Když byla Evelin úplné miminko, nebyl problém jít na trénink a něco dělat. Bohužel teď je to skoro nemožné, je hyperaktivní a všude se už zvládne dostat. Protože taťka nadále sportuje, nemůže malou tolik hlídat. Takže teď jsem šla cestou stravy a upravila si jídelníček. Těším se ale na jaro, kdy budu moct dělat více věcí venku.

Jaká zkušenost Vám dala nejvíce do života?  

Určitě to bylo narození dcery. Zjistila jsem, že všechno, co jsem řešila doposud, nebylo důležité. Nějaké honění se za úspěchem není nic oproti tomu, aby se Vám podařilo dobře vychovat Vaše dítě.
 
Co plánujete do budoucna?
Už loni jsme rozjeli kempy pro děti. Kempy vítězů, kde jsem osobně po celou dobu a snažím se dětem předávat zkušenosti. Kde jednou skončím, sama ještě nevím. Jedna z možností je třeba pomáhat maminkám dostat se po porodu zpět do kondice.
 
Které NUTREND produkty máte nejraději?  
Momentálně užívám vodu Nartes a oříškové tyčinky DeNuts. Protože stále kojím, nechávám si zbytek produktů až na později. :)

Fotogalerie