FAT DIRECT TOUR - Ostrava, Brno, Pardubice | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  FAT DIRECT TOUR - Ostrava, Brno, Pardubice

  FAT DIRECT TOUR - Ostrava, Brno, Pardubice

  Datum: 5.3.2019

  Proběhl poslední týden FAT DIRECT TOUR, která probíhala celý únor.

  V pondělí 25. 2. jsme s Miroslavem Juríčkem rozdávaly FAT DIRECT SHOTY v AZ FITNESS v Brně. Mohli jste tu ochutnat také novou recepturu tyčinek EXCELENT, ale také novinku BCAA v plechu.
  V úterý 26. 2. jsme celé odpoledne strávili s Jozefem „JOJEM“ Porubským, který vedl dva crossfitové lekce ve FIT PARKU v Ostravě. I zde jste mohli po náročném Jojově tréninku ochutnat vynikající tyčinky Excelent a osvěžit se BCAA v plechovce.  Zároveň jste NUTREND tým mohli potkat na Jižní Moravě. Konkrétně v Infitness v Uherském Hradišti, Relax 21 v Uherském Ostrohu, Lipovka Relax Club v Hodoníně, v H-Fitness v Břeclavi a Fitness Clubu Freedom v Hustopečích.

  Ve středu 27. 2. jedna skupina rozdávala FAT DIRECT SHOTY v Opavě ve Fitness Pepa a Bavaria Fitness a dále v Ostravě v Top Fitness Poruba, Quatro Fitness, FIT LIFE 24, Kučera fitness, Top fitness Dubina. Druhá skupina působila v Brně, kde jste si mohli zasoutěžit o hodnotné ceny a dostat SHOT zdarma. Jmenovitě jsme zavítali do FIT4ALL, Big One Fitness „Mendlák“, Big One Fitness Club, Fitness 3000, Blue Gym a putování Brnem jsme završili v Ladie´s gym.
    
  Ve čtvrtek 28. 2. jsme završili celou tour ve FITTSPORT v Rožnově pod Radhoštěm, ve Fitness Abácie ve Valašském Meziříčí a v Bobrky Centru ve Vsetíně. Dále jsme poslední den strávili také s Miroslavem Juríčkem ve FIT&SPORT v Pardubicích. Kde to bylo opravdu kvalitní zakončení celé tour. Rozdali jsme kolem 400 shotů, uspořádali 3 soutěže. Mirek zde vedl také seminář zaměřený na správné sestavení redukčního jídelníčku spojený také s našim projektem MŮJ DIETNÍ PLÁN a poté si také 4 šťastlivci mohli zatrénovat pod jeho vedením.
    
  Doufáme, že jste si celou FAT DIRECT TOUR užili, tak jako my. Brzy se budete moci podívat na závěrečné video z celé akce a také celkové shrnutí.  

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist