Filosofie NUTREND a virtuální prohlídka | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
Váš košík: 0,00 0

Filosofie NUTREND a virtuální prohlídka

Filosofie NUTREND a virtuální prohlídka

Datum: 18.2.2014

NUTREND je předním českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. V roce 2017 oslaví společnost NUTREND 24 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích a významně rozšíří své prostory.

K nadčasové administrativní budově s kancelářemi, obchodem a školicími prostory letos přibudou stovky čtverečních metrů výrobních hal, skladů a kanceláří. Společnost NUTREND rovněž neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí.
 
Široké portfolio produktů, nejnovější technologie, nesmlouvavý důraz na kvalitu i na vzdělávání - právě to řadí společnost NUTREND mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl.
 
Špičkovou kvalitu produktů potvrzují nejen profesionální sportovci, jejichž výkon a kariéra jsou na kvalitních suplementech závislé, ale i Antidopingový výbor ČR i desetitisíce spokojených zákazníků. V roce 2011 rozšířila společnost NUTREND své portfolio o mimořádně kvalitní zdroj vody Horský pramen, který pochází ze 170 metrů hlubokého artéského zdroje. Společnost NUTREND odpovídá na stále silnější poptávku trhu a rozhodla se vybudovat síť vlastních značkových prodejen. Hlavním znakem těchto prodejen je jednotný vzhled zapadající do koncepce a stylu společnosti, vysoce kvalitní výrobky a odborné poradenství v rámci všech sportovních odvětví. Naše prodejny najdou zákazníci nejen v Olomouci, ale i v Pardubicích, v Teplicích či v Hradci Králové.
 
Školicí středisko společnosti NUTREND D.S.,a.s. bylo vybudováno v nové administrativní budově a nabízí kapacitu 100 - 130 míst v 5 - 6 oddělených místnostech, které jsou vybaveny tou nejmodernější technikou. O jeho mimořádných kvalitách svědčí i fakt, že získalo první místo v kategorii Školicí střediska v soutěži Podnikatelský projekt roku 2013, vyhlašované Ministerstvem průmyslu a obchodu a agenturou Czechinvest.

Fotogalerie

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist