Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

MICELLAR CASEIN

MICELLAR CASEIN

MICELLAR CASEIN představuje skvělou formu bílkoviny pro situace, kdy klademe důraz na delší trávení. Tyto situace nastávají v běžné výživě zejména ve večerních hodinách, nebo v období dietního režimu kdykoliv během dne.

Datum: 20.5.2016 17:00 Odpovědi: 29

Reakce na příspěvek

Autor: Michal Tuček Datum: 13.11.2018 10:44

Re: Rada - doporučení suplementů pro Běhání a Posilování

Dobrý den
Pro redukci tuku je nejvhodnější aktivita vytrvalostního charakteru a naopak pro silový růst je vhodný dostatečný silový podnět.
Doporučuji tedy zařadit různorodé aktivity do jedné tréninkové jednotky a tím tako dojde k chtěnému prodloužení sportovní aktivity.
Co se týká příjmu živin, tak v případě svalového růstu je dostatečný přísun všech živin podmínkou. Pro doplnění energie v průběhu fyzické aktivity bude vhodné doplnit rychle stravitelné sacharidy, které částečně pokryjí ztrátu glykogenu. V rámci takového doplnění mohu doporučit produkt ISODRINX pro konzumaci při sportovní aktivitě a produkt AFTER TRAINING PROTEIN pro konzumaci po fyzické aktivitě.
V rámci pomoci s redukcí tuku lze doporučit produkt FAT DIRECT, nebo N1 SHOT.
M. Tůček 

Vaše jméno:*
Váš email:* email není validní
Nadpis dotazu: *
Text dotazu:*
Napište součet čísel 5 a 2 :*