Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 1 400 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 1 400 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

Trénink nad 2,5 hodiny

Trénink nad 2,5 hodiny

Nejtěžší trasy vyžadují pečlivou přípravu. Kromě dobré fyzičky je potřeba myslet na správnou výživu. Vytvořili jsme balíček, který vám zajistí dostatek energie, hydratace a regenerace pro náročný výkon, na který se chystáte.

Datum: 19.1.2021 08:01 Odpovědi: 6

Reakce na příspěvek

Autor: Vladimír Lebeda Datum: 1.7.2022 10:26

dotaz na pravidelné užívání gelů při náročných trenincích

Dobrý den, prosím o objasnění pro mně i mé cyklistické kolegy. V poslední době stále častěji kolem sebe slyším,že když se často při treninku přes dvě hodiny trvání užije jeden až dva gely /Endurosnack,Carbosnack/,tak si na to tělo zvykne a poté to na závodech nefunguje. Podle mne je to nesmysl,odpovídající tomu,že když se najím,tak si na to tělo zvykne a potom jídlo k nabytí energie nefunguje. Nebo jsou v uvedených gelech návykové látky,které by se časem musely navyšovat k setrvalé funkci? Gel se podle mně tráví lépe než tyčinky,které při výkonu hůře lezou do krku a je s nimi více manipulací. Tyčinku sním před treninkem nebo závodem. Je můj názor nesprávný? Děkuji Lebeda

Vaše jméno:*
Váš email:* email není validní
Nadpis dotazu: *
Text dotazu:*
Napište součet čísel 5 a 2 :*