Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
  • NARTES
  • Váš košík: 0,00 0

Pitný režim

Každý den člověk průměrně vyloučí přibližně 2,5 litru vody. Aby se tyto ztráty vyrovnaly, musí se dodržovat pitný režim. Část vody se denně vytvoří v těle vlivem metabolických činností. Část vody přijmeme v potravě a zbytek musíme do těla dodat ve formě tekutin. Kvalita tekutin a jejich správné množství jsou předpokladem zdraví, duševní pohody a výkonnosti. Dostatek vhodných tekutin zajistí nejen látkovou výměnu, ale i dobrou funkci ledvin a vylučování škodlivých látek.

Dostatek vhodných tekutin zajistí nejen látkovou výměnu, ale i dobrou funkci ledvin a vylučování škodlivých látek, v těle vznikajících. Umožňuje také činnost ostatních orgánů, tělesných i duševních funkcí a vzhled pokožky.

Voda nejvyšší kvality z artéského 170 m hlubokého chráněného podzemního zdroje, který vyvěrá v podhůří Nízkého Jeseníku. Je určena k přímé spotřebě a k přípravě kojenecké stravy. Je pravidelně kontrolována a hlídána.
    V rozsáhlých lesích podhůří Hrubého Jeseníku, v lokalitě Roudno na Bruntálsku, kde je i dnes přírodní a ekologicky čisté prostředí, vyvěrá z hloubi 170 metrů na povrch země pramen, který nikdy nevyschne.

Nutrend klub

Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....

Muj profil

CARNITINE ACTIVITY DRINK with caffeine

CARNITINE ACTIVITY DRINK with caffeine

Osvěžující hotový nápoj bez cukru s obsahem L-karnitinu (1000 mg) a s přídavkem energizujících látek, jako jsou kofein a taurin. Tento nápoj je ideálním pomocníkem pro podporu vašeho fyzického výkonu.
    Hmotnost vody v objednávce nesmí přesáhnout 20 kg.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 2

CARNITINE ACTIVITY DRINK a CARNIFORM SHOT

Autor:Tereza Burková Datum:10.4.2018 22:58

Dobrý den,
    chtěla bych zhubnout a tak jsem si vybrala jako pomocníka se spalováním Váš CARNIFORM SHOT, ale strašně mi chutnají Vaše CARNITINE ACTIVITY DRINK with caffeine, tak jsem se chtěla zeptat, jestli mohu při tréninku pít tento nápoj s tím, že jsem si před tréninkem vzala CARNIFORM SHOT.
    Díky :-)

Re: CARNITINE ACTIVITY DRINK a CARNIFORM SHOT

Autor:Janka Pálešová Datum:11.4.2018 09:13

Dobrý den, ano lze, ale již nekombinujte s daším spalovačem nebo zdrojem kofeinu. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
    tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist