Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

Nastartujte svalový růst

Nastartujte svalový růst

Balíček kvalitního proteinového koktejlu společně s esenciálními aminokyselinami pro doplňování živin jak v období náročného objemového či kondičního tréninku, tak i deficitního dietního režimu.

Datum: 26.8.2021 10:01 Odpovědi: 4

Protein

Autor:Sim Datum:13.10.2021 18:23

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jaké by jste mi doporučil dávkování tohoto proteinů když měřím 151 cm a vážím 45 kg je mi 19 let. U tohoto proteinu je napsané 1-3 dávky denně a bojím se že přiberu když si dám 2 nebo 3 dávky denně, chtěla bych nabrat svaly cvičím na nohy a zadek s posilovací gumou a činkami 4-5x týdně.

Re: Protein

Autor:Michal Tuček Datum:14.10.2021 12:06

Dobrý den

Grafické doporučení na etiketě produktu nenabádá ke konzumaci 3x denně, ale zobrazuje, kdy je vhodné protein použít. Jedna z možností je použít doplněk stravy s obsahem koncentrované bílkoviny cca 2 hodiny před obědem, druhá možnost je použití alespoň 2 hodiny po obědě a třetí možnost je použít po takové sportovní aktivitě, která neznamená pro tělo příliš náročný energetický výdej (oblíbený je například po cvičení ve fitness centrech). 

Obava z "přibrání" (definice z vašeho dotazu) je zbytečná. Konzumace koncentrované bílkoviny syrovátkového původu má na míru tělesného tuku zanedbatelný vliv. Podstatně důležitější je v tomto směru regulace energetického výdeje a energetického příjmu ze všech živin (nikoliv pouze z bílkoviny).

M. Tůček

Minimální trvanlivost?

Autor:Ramil Piriiev Datum:11.10.2021 18:04

Dobrý den,
Zajímá mě minimální trvanlivost výrobku. Předem vděčný.

Re: Minimální trvanlivost?

Autor:Michal Tuček Datum:12.10.2021 09:07

Dobrý den

Dle legislativy je trvanlivost povinně uvedena na každé etiketě, a to v zadní části výrobku.

M: Tůček