Kim Parker | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Kim Parker

Kim Parker

Datum: 9.11.2018

Instagram: parkerkimbo
Facebook: Kimberly Parker
 
Nejlepší výsledky:
  • 1. místo  - kategorie bikini fitness
  • 1. místo - kategorie fitness model
Jakým mottem se v životě řídíš?
Příležitost vždy chyť za pačesy, protože nevíš, kdy se ti naskytne znovu. Žij svůj život naplno a jdi příkladem ostatním, inspiruj k dosažení cílů a k tomu, být nejlepší verzí sebe sama.
  
Jaký byl tvůj důvod začít s fitness a tvůj první úspěch?
Vždy jsem bojovala se svou váhou a sílou. Ale můj příběh není o tom, že jsem chtěla být hubená, naopak, nedařilo se mi přibrat a má váha se pohybovala hluboko pod normálem. Do týmu mě vždy vybírali jako poslední, byla jsem celkem stydlivé dítě, a také jsem byla během dětství často terčem posměchu.

Když mi bylo 18, přidala jsem se k armádě a začala se držet fitness zásad. Jednoho dne jsem viděla na Facebooku fotku Ashley Horner a Pauline Nordin na jejím profilu na Instagramu. Byla jsem ohromena jejich silou a krásou. Vždy jsem zastávala ten typický názor, že silový trénink dělá ženy mužné, ale, wow, jak jsem se zmýlila!

Začala jsem cvičit v posilovně a jela podle plánu pro začátečníky. Začala jsem s pravidelnou přípravou jídel, hledala ideální nastavení maker a různé tréninkové metody, a tehdy přišel úspěch.
  
Chtěla jsem dostáhnout svého cíle a postavit se strachu. Stanovila jsem si za cíl soutěžit, abych čelila nejistotám svého těla, strachu z toho, postavit se na stage a dosáhnout něčeho, co jsem nikdy netušila, že se svým tělem dokáži. Nikdy jsem se nepotřebovala umístit, prostě jsem chtěla jen soutěžit, a pak se po letech ohlédnout s myšlenkou, že jsem to dokázala, dokázala jsem na sobě pracovat a čelit svému strachu.

Jenže když jsem se díky umístění kvalifikovala na Arnold Classic a finále Britské soutěže, můj život se změnil. A to v dobrém. Potkala jsem lidi se stejnou vášní a ženy se stejným postojem k životu jako jsem měla já.
 
Dá se říci, že jsem našla svou druhou rodinu a najednou jsem žila svůj sen.
 
Stala se ze mě osobní trenérka, jsem teď i instruktorka boot campu a online trenérka.
  
Má vášeň je pomáhat lidem měnit postavu nejen navenek, ale i zevnitř, aby byli sami se sebou spokojeni. To, jak si to nastavíte v mysli je tedy klíčem k úspěchu, je to odrazový můstek k tréninkům, jídlu, osobním vztahům i práci.
  
Proč jsi začala používat produkty NUTREND?
Zaujalo mě množství produktů, které jsou využitelné v mnoha směrech a cílech. Použité suroviny jsou čisté a mají širokou škálu příchutí.

Jak ti produkty NUTREND pomáhají ve sportu?
Napomáhají podpořit můj režim svalového růstu, vytrvalostní tréninky překážkových běhů a vojenský trénink.

Jaký je tvůj oblíbený produkt NUTREND a který používáš nejčastěji?
Oblíbila jsem si BCAA Energy Mega Strong Powder, slouží mi jako skvělá předtréninkovka se všemi svými složkami pro nabuzení do tréninku a aminokyselinami na podporu ochrany svalové hmoty.
Když jsem v přípravě, nejčastěji používám karnitin a glutamin pro lepší spalování tuků, regeneraci po tréninku a podporu imunity.

Jak vypadá tvá příprava na soutěž?
Tak o tom bych mohla napsat knihu... Což je vlastně dobrý nápad!

Kde a jak často trénuješ?
V posilovně 6x týdně plus venkovní kruhové tréninky a intervaly.
 
Pamatuješ si svou nejvydařenější soutěž? Ovlivnila tě tato zkušenost nějak?
Nejúspěšnější soutěž pro mě byla, když jsem se umístila na prvním místě jako fitness model a den předtím na druhém místě v kategorii bikini. Chodily za mnou tehdy holky s tím, že sledovaly mou cestu a já cítila, že to je právě to, díky čemu se na stagi se usmívám. Věděla jsem, že jsem je inspirovala.

Jaká je tvá motivace do tréninku?
Dosažení svého cíle a to, že jsem zodpovědná nejen za sebe ale také za ostatní.
  
Jaké jsou tvé cíle?
Chtěla bych jednou mít svou vlastní posilovnu a restauraci.
 

Seznam produktů

GLUTAMINE

GLUTAMINE

od 378

329 bez DPH