• 3. místo Men’s Physique 2016 - NAC UK
    • Muscle Model nad 80kg 2018 - UKUP

Můj příběh
    Když mi bylo 16, začal jsem s veslováním v jednom úspěšném klubu v Chorvatsku. Předtím jsem nebyl nijak zapálený do sportu, ale veslování ve mě vzbudilo zájem dosáhnout co nejlepších výsledků.
    Během dalších tří let tréninku jsem dosáhl mnoha úspěchů a medailových umístění. Na co jsem ale opravdu hrdý, bylo 2. místo v rámci národního šampionátu.
    Součástí tréninkového plánu byl i silový trénink, a to bylo poprvé, co jsem navštívil posilovnu. Líbil se mi ten progress. Díky těžkým silovým tréninkům jsem byl mnohem silnější než ostatní v mém věku.
    Často jsme s parťáky z teamu soutěžili proti sobě na bench pressu nebo leg pressu. A já vždycky vyhrál!

Láska k silovému tréninku mě odvedla od veslování a já se na 100% začal věnovat posilování. Opravdu mě bavilo se posouvat dále, být stále silnější a větší. Tehdy jsem se také stal osobním trenérem na lodi, což jsem dělal i v následujících pár letech.
    Čas utekl rychle a já se rozhodl usadit ve Velké Británii se svou ženou. Byl čas posunout se dále a začít soutěžit.
    Začínal jsem v kategorii Men’s Physique a pak jsem přešel do kategorie Muscle Model do 80kg a v této kategorii soutěžím do teď.

Proč jsi začal používat produkty NUTREND?
    Často jsem vyhledával produkty, které byly čerstvě na trhu a uvědomil jsem si, že NUTREND je v rámci celé Evropy sázka na tu nejvyšší kvalitu.

Jak ti NUTREND produkty pomáhají při sportu?
    Rozhodl jsem se pro kulturistiku a mé tréninky jsou často velmi těžké a náročné, proto potřebuji rychle zregenerovat. S tím mi právě NUTREND produkty pomáhají.

Jaký je tvůj nejoblíbenější produkt od NUTRENDU a který používáš nejčastěji?
    Všechny produkty jsou super, ale nedokáži si představit den bez 100% Whey Isolate a L-Carnitinu.

Kdy a jak často trénuješ?
    Brzy ráno mám 1 hodinu kardio. Později odpoledne pak silový trénink. Trénuji 5-6x týdně a v případě, že se připravuji na soutěž, zvyšuji tréninky na 2 denně.

Jak se připravuješ na soutěž?
    Začínám s přípravou relativně brzy – 12 - 15 týdnů před soutěží. Raději si vymezím na přípravu více času. Trénuji 2x a někdy i 3x denně, přičemž zařazuji ráno kardio na lačno, odpoledne silový trénink a večer ještě jednou kardio.

Pamatuješ si svou nejúspěšnější soutěž? Ovlivnilo tě to nějak?
    Má nejvydařenější soutěž byla ta úplně první. Byl jsem druhý v kategorii Men’s Physique, to mě nakoplo k dalšímu soutěžení.

Co se tvá motivace do tréninku?
    Mou motivací je láska ke sportu. To je to, co mě každý den dovede do posilovny. Neodejdu, dokud si neodcvičím to, co mám. Chci rozvinout svou fyzičku a zlepšovat se každým rokem.

Jaké jsou tvé cíle?
    V kategorii Muscle Model jsem začal soutěžit teprve nedávno, a tak se mám ještě co učit. Mým cílem je přijít na stage v té nejlepší formě a vyhrát! Mám soutěžního ducha a neskončím, dokud nedosáhnu svého! Hra začíná!