NUTREND podpořil Odznak všestrannosti olympijských vítězů | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND podpořil Odznak všestrannosti olympijských vítězů

NUTREND podpořil Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Datum: 12.9. 2014

Už popáté v řadě se sešli žáci českých a moravských škol ve finále soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV), pořádaného v Praze na Julisce společností Decaro bývalého skvělého desetibojaře a olympijského vítěze z Barcelony 1992 Roberta Změlíka.

Dalšími garanty projektu OVOV jsou rovněž olympijští vítězové Roman Šebrle a David Svoboda, i další výborní sportovci z let minulých.

V okresních a krajských kolech bojovaly o postup do pražského finále tisíce žáků z celé České republiky, na Julisce se od pátečního rána až do sobotního odpoledne předvedli ti nejlepší z nich. To vše za podpory společnosti NUTREND, která samozřejmě nemohla chybět ani přímo na místě!


Celá akce se konala pod záštitou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Marcela Chládka a nejslavnější české olympioničky všech dob Věry Čáslavské.


„Na našem programu je skvělé, že se každý může cítit vítězem, protože překonává sám sebe," shrnul hlavní myšlenku OVOV Robert Změlík.

Na Julisce se sešlo celkem 650 dětí, k tomu více než dvě stovky učitelů - to vše ze 180 škol z celé republiky. A také sedmdesátka bývalých olympijských medailistů včetně Jarmily Kratochvílové, Imricha Bugára, Františka Pospíšila, Jiřího Dalera a dalších.


"S klubem olympioniků se zúčastňujeme různých akcí, takže jsme v kontaktu pravidelně. Ale nejde o to, jestli se známe my. Spíš, že je poznají děti, protože ty je často neznají. Tady se k nim dostanou hodně blízko a díky vyrobeným podpisovým kartičkám vidí, jak se kdo jmenuje a jakých úspěchů dosáhl. Že tu ti lidé jsou, je úžasná věc," řekla bývalá trojskokanka Šárka Kašpárková.