NUTREND POMÁHÁ SENIORŮM | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND POMÁHÁ SENIORŮM

NUTREND POMÁHÁ SENIORŮM

Datum: 30.3. 2020

Ve spolupráci s agenturou COT media se společnost NUTREND účastní charitativního projektu HUDEBNÍ DIVADLO KARLÍN ŽIVĚ. Princip je ve streamovaní představení Hudebního divadla Karlín, při kterém můžou diváci přispívat  50, 100, 300, 500 nebo 1000 Kč. Z těchto příspěvků bude po poradě s krajskými radními pro sociální péči hrazen nákup zdravotnického materiálu a nejrůznějších potřeb pro seniory v léčebnách dlouhodobě nemocných, domovech seniorů, nebo domech s pečovatelskou službou. 

Tvářemi tohoto projektu se stali také ambasadoři NUTRENDU Vašek NOID Bárta a Iva Pazderková, kteří celý projekt odstartovali pátečním představením, jehož záznam naleznete v odkazu ZDE

V rámci projektu jsme darovali 3000 ks tyčinek, které budou rozdistribuovány do potřebných zařízení v průběhu příštího týdne. 

Pro více informací o našich charitativních projektech sledujte webové stránky www.nutrend.cz a sociální sítě jednotlivých divizí (@nutrendbodybuilding, @nutrend endurance, @nutrendactivelifestyle)  pod označením #WECARE.


Zdroj fotoHerminaPress


Fotogalerie