800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.

NUTREND TEAM - ENDURANCE SPORTS

Vybrat kategorii

Tomáš Tvrdík

Disciplíny: Extrémní překážkové běhy OCR / Spartan Race Tým: SWEEP OCRA-CZ ELITE TEAM Facebook: www.facebook.com/tomas.tvrdik.73/ Instagram: www.instagram.com/tomas_tvrda/   Největší úspěchy: 3. místo - Mistrovství České republiky v OCR jednotlivci1. místo - Mistrovství České republiky v OCR štafety mužiMistr ČR v OCR, Vícemistr světa v týmovém závodě Spartan raceMistr Evropy v týmovém
Extreme Obstacle Runners

Disciplíny: prekážkové behy / vytrvalostno-silové preteky (Spartan Race) Tým: Extreme Obstacle Runners Facebook: www.facebook.com/ExtremeObstacleRunners/ Instagram: www.instagram.com/extremeobstaclerunners   Největší úspěchy: V našom tíme je Majster Európy Spartan Race z roku 2014 (Barcelona) máme aj 2 x 2 a 3 miesto z ME v týchto pretekoch. Najlepší ženský výkon na Majstrovstvách sveta
Sportovní klub cyklistů Praha

Sportovní klub cyklistů Praha je pořadatelem významných cyklistických závodů: Český pohár horských kol C1, Pražský MTB pohár, Pražský cyklokros, Evropský pohár handicapovaných cyklistů C1, Finále ČP mládeže a žen na silnici. Nutrend Specialized Team vzniknul za účelem tréninkové, materiální a finanční podpory nadějných cyklistických talentů a reprezentantů České republiky. V týmu působí současně
Miloslav Bayer

Disciplíny: Triatlon a dlouhý triatlon, Běh a Cyklistika Tým: KONRAD TOOLS Team Facebook: www.facebook.com/miloslav.bayer   Největší úspěchy: Mnohonásobný mistr české republiky - dlouhý triatlon, duatlon. Mnohonásobný vítěz českého poháru v dlouhém triatlonu. Dvojnásobný účastník IM Hawaii 1997- 21. místo, 2012-11.místo. Vítěz Ironmann Kalmár, Klagenfurt, Podesdorf. Podium: IM Curych, IM
Rytíři Kladno

Historie klubu se začala psát od listopadu 1924, kdy se několik nadšenců rozhodlo založit v Kladně hokejový oddíl. K opravdovému profesionálnímu hokeji byla ještě dlouhá cesta, která byla odměněna 5 tituly mistrů nejvyšší ligy na konci sedmdesátých let. Byla to slavná generace Nového, Nováka, Pospíšila, Kaberleho a mnoha dalších skvělých hráčů v dresu Poldi Kladno. Mistry ČSSR se Kladno stalo v letech
LHK Jestřábi Prostějov

Se založením hokejového klubu v Prostějově v roce 1913 se začal v hanáckém městě hrát hokej a první utkání bylo sehráno v zimě téhož roku. Prvním mezníkem se stal rok 1920 - to se ustanovil SK Prostějov a při něm vznikl hokejový odbor a od roku 1924 hraje pravidelnou soutěž. Během válečných let se držel tým i v elitě. V poválečných letech se různě měnil název a klub byl výkonnostně „jak na houpačce“. Novodobá
Lejla Tanović

První kolo jsem dostala velmi pozdě, když mi bylo 15 let. Nejprve jsem začala jezdit na kole, protože jsem chtěla prozkoumat hory kolem Sarajeva. Rychle jsem se dostala do kontaktu s místním klubem a setkala se s mým trenérem, který ve mně okamžitě viděl potenciál. V 17 letech jsem závodila v místním závodě a zvítězila, jen o dva roky později jsem vyhrála národní mistrovství Bosny a Hercegoviny a začala