NUTREND v Rimini pokračuje na vlně rekordů | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND v Rimini pokračuje na vlně rekordů

NUTREND v Rimini pokračuje na vlně rekordů

Datum: 9.6. 2017

Dvanáctý ročník jednoho z největších světových svátků kulturistiky, fitness, ale i sportu jako takového se uskutečnil o víkendu v italském Rimini.

Oproti minulým ročníkům lehce přepracovaný koncept výstavy umožnil ještě větší zapojení návštěvníků do skupinových lekcí a workshopů, kterými je tento veletrh pověstný. To způsobilo rekordní návštěvu 268 120 registrovaných účastníků v průběhu 4 dnů.
 
Právě letošní rekordní návštěva řadí RIMINI WELLNESS v žebříčku návštěvnosti dokonce před letošní FIBO v Kolíně nad Rýnem. A bylo se opravdu na co koukat!
 
NUTREND TEAM zastupovali na horké italské půdě Benjamin Radič, Helga Stibi a nováček v našem týmu Elis Naumanis. Společně s italskými „spoluhráči“ z místního NUTREND TEAMU vytvářeli na stánku senzační atmosféru, nesoucí se v duchu úsměvů, stovek fotografií a rozdaných podpisů. NUTREND mohl poprvé na italské půdě představit návštěvníkům své novinky AFTER TRAINING PROTEIN, lahodnou PROTEIN BAR, nebo třeba novou evoluci spalovače CARNIFORM.
 
Z pohledu našeho italského distributora se jednalo o jednoznačně úspěšný veletrh. „Byly to opravdu velmi náročné čtyři dny, které nás stály spousty sil, ale výsledek stojí jednoznačně za to! Všichni odvedli kus dobré práce a už se těšíme na další ročník, “ zhodnotil letošní ročník Paolo Spano.
 
Pro více fotografií a videí z veletrhu sledujte náš facebook @nutrend.bodybuilding
 
 
 

Seznam produktů