NUTREND v Rimini pokračuje na vlně rekordů | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  NUTREND v Rimini pokračuje na vlně rekordů

  NUTREND v Rimini pokračuje na vlně rekordů

  Datum: 9.6.2017

  Dvanáctý ročník jednoho z největších světových svátků kulturistiky, fitness, ale i sportu jako takového se uskutečnil o víkendu v italském Rimini.

  Oproti minulým ročníkům lehce přepracovaný koncept výstavy umožnil ještě větší zapojení návštěvníků do skupinových lekcí a workshopů, kterými je tento veletrh pověstný. To způsobilo rekordní návštěvu 268 120 registrovaných účastníků v průběhu 4 dnů.
   
  Právě letošní rekordní návštěva řadí RIMINI WELLNESS v žebříčku návštěvnosti dokonce před letošní FIBO v Kolíně nad Rýnem. A bylo se opravdu na co koukat!
   
  NUTREND TEAM zastupovali na horké italské půdě Benjamin Radič, Helga Stibi a nováček v našem týmu Elis Naumanis. Společně s italskými „spoluhráči“ z místního NUTREND TEAMU vytvářeli na stánku senzační atmosféru, nesoucí se v duchu úsměvů, stovek fotografií a rozdaných podpisů. NUTREND mohl poprvé na italské půdě představit návštěvníkům své novinky AFTER TRAINING PROTEIN, lahodnou PROTEIN BAR, nebo třeba novou evoluci spalovače CARNIFORM.
   
  Z pohledu našeho italského distributora se jednalo o jednoznačně úspěšný veletrh. „Byly to opravdu velmi náročné čtyři dny, které nás stály spousty sil, ale výsledek stojí jednoznačně za to! Všichni odvedli kus dobré práce a už se těšíme na další ročník, “ zhodnotil letošní ročník Paolo Spano.
   
  Pro více fotografií a videí z veletrhu sledujte náš facebook @nutrend.bodybuilding
   
   
   

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist