NUTREND za zdravá prsa | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND za zdravá prsa

NUTREND za zdravá prsa

Datum: 9.10. 2014

V sobotu 4. října proběhl v kampusu brněnské Masarykovy univerzity již 3. ročník Tanečního maratonu za zdravá prsa, tradičně pořádaný AVON zónou 348.

Při registraci každý účastník obdržel uvítací balíček s reklamními materiály partnerů akce, k nimž samozřejmě patřila společnost NUTREND, která všem účastníkům maratonu poskytla balení vody NUTREND Aqua. Další vody jim byly k dispozici v průběhu celého maratonu, čímž NUTREND zajistil pro akci dostatečný pitný režim.
 
Taneční maraton byl zahájen ve 14 hodin a cvičení se pravidelně střídala s vystoupeními profesionálních tanečníků různého zaměření. Proběhlo i vystoupení taneční skupiny B-Fresh, mistrů republiky v dětské kategorii ve Street Dance. V programu se objevila také lekce Atomic Zumby pro děti, která sklidila velký úspěch. Po celou dobu byl k dispozici i dětský koutek, kde děti pod pedagogickým vedením vyráběly různé výrobky, kreslily, nebo se zabavily na skákacím hradu či v bazénku s balonky.
 
Do programu byl rovněž zařazen vstup zástupkyně společnosti Mamma Help se zaměřením na nutnost prevence rakoviny prsu a účastnice měly možnost získat poukázku na mamografické vyšetření. Taneční maraton byl ukončen v 18 hodin bohatou tombolou.

Fotogalerie

 
 
foto: Luboš Zazík Bárta