Olga Šípková potěšila výherce soutěže Happy Snack | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Olga Šípková potěšila výherce soutěže Happy Snack

  Olga Šípková potěšila výherce soutěže Happy Snack

  Datum: 29.10.2014

  Členka NUTREND Teamu a mistryně světa v aerobicu Olga Šípková zavítala minulý týden na Moravu. A to konkrétně do Hranic - tamní základní škola na Třídě. 1 Máje totiž zvítězila v soutěži vyhlášené společnostmi COME vending a NUTREND v rámci projektu zdravých automatů do škol - Happy výhra s NUTRENDEM. O možnost vyhrát exkluzivní cvičení s Olgou Šípkovou a o šek na 20 000 korun soutěžily desítky škol.

  Cílem soutěže bylo nasbírat co nejvíce obalů tyčinek Street XL a Street XL fruity od společnosti NUTREND ve zdravých automatech společnosti COME. Zapojit se mohly jen ty základní školy, které mají ve svých prostorách umístěn zdravý automat HAPPYSNACK. V automatech HAPPYSNACK se nachází pouze a jen zdravé produkty schválené profesionálními nutričními terapeuty.


  Olze Šípkové se dostalo vřelého přijetí a na autogramiádu a besedu s ní dorazila nejen vítězná třída, ale i celá řada dalších hranických studentů. V sále jich bylo hodně přes 100 a otázky na život, kariéru, rodinu a plány do budoucna nebraly konce. Poté následovalo cvičení s Olgou, kterého se zúčastnili opravdu všichni - studenti i jejich učitelé. Na jedinečný den, strávený s jednou z nejslavnějších českých sportovkyň, v Hranicích jistě jen tak nezapomenou. A co Olga říká na projekt Happysnack? Nešetřila slovy chvály. "Moc se mi líbí myšlenka projektu Happysnack. Kvalitní svačinky, které si mohou děti zakoupit během přestávek - to je přece úžasný nápad. Určitě si vyžádám kontakt od zástupců firmy COME a nabídnu tento automat řediteli školy v Praze, do které chodí moje dcera Adélka. Má velmi ráda tyčinky NUTREND, tak bude skvělé, když si je bude moci koupit ve zdravém automatu," říká Olga Šípková.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist