Petra Veselá | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Petra Veselá

Petra Veselá

Datum: 28.3.2018

Disciplína: Extrémní překážkové běhy (OCR)
Tým: Craft
Facebook:www.facebook.com/petra.vesela.967
Instagram:www.instagram.com/petra_vesela_ocr
 
Sportovní úspěchy:
  • 1. místo - MČR OCR štafety ženy, Harachov 2018
  • 3. místo - MČR OCR Elite ženy, Harachov 2018
  • 3. místo - Mistrovství České republiky v OCR jednotlivci
  • 1. místo - Mistrovství České republiky v OCR štafety ženy
  • Mistryně Evropy v týmovém závodě Spartan race, 15. místo Mistovství světa Spartan race.
 
Popište nám své začátky a první úspěchy:
Je to už 5 let, kdy jsem okusila první závod, ovšem byly to tak intenzivní pocity, jako by to bylo jen pár týdnů zpět. Tehdy jsem v sobě probudila dlouho spícího závodního ducha. Celé mládí jsem závodila v běžeckém lyžování. Po 7 letech nezávodní pauzy jsem díky prvnímu závodu znovu dostala chuť životu dát další náboj a oprášit svou kondici zpět. Každý následující závod se pro mě stával motivaci na sobě pracovat více a více a výsledky se dostavily překvapivě velice brzy. Byl to hned druhý závod Spartan race, kde jsem vybojovala 2. místo. V následujcí sezóně jsem už jela reprezentovat Českou republiku na Mistovství světa Spartan race do USA.
 
Jakou máte zkušenost se společností NUTREND a jejími výrobky?
Závod bez magnezia v ampulích či energetických gelů si nedovedu už ani přestavit. NUTREND proteinové tyčinky mi plní zase každodenní funkci svačiny. A nemůžu nezmínit proteinové palačinky, kterými ráda startuji den, a nebo zaháním mlsnou. Lze je jakkoliv dochutit dle libosti, a vykouzlit tak super zdravý pamlsek.
 
Jak vypadá Vaše příprava?
OCR si žádá všestrannost, a od toho se odvíjí moje příprava. Většinou absolvuji 5 tréninků týdně. Nejvíce mě baví kondiční tréninky pro posílení celého těla a rozvoj kondice (kruhový trénink, tabata, crossfit…). Často mě můžete také potkat, jak někde visím na hrazdě. Dále zařazuji běžecké tréninky, buď nějaký delší pomalý běh na regeneraci, a nebo se ráda proháním do kopců. V létě ráda vyrazím na kolo nebo brusle. Razím pravidlo, že trénink musí hlavně chutnat, a že se má tělo poslouchat. Spoustu svých tréninků nemám striktně nalajnovaných, ale rozhoduji se většinou až podle aktuálního rozpoložení.
 
Čeho byste chtěla v kariéře dosáhnout?
Být mistryní světa :D …tak mezi takovéhle ambiciózní dravce nepatřím. Nedavám do toho 100%, tak logicky neočekávám 100% zpět. Mým hlavním cílem je udržovat si neustálou radost z pohybu a závodění a pracovat na zlepšování mé vlastní kondice. Závodní výsledky jsou až na druhém místě, ale každá medailová příčka potěší a snažím se jich samozřejmě urvat co nejvíce a vydat tak ze sebe maximum.
 
Proč se věnujete právě této disciplíně? Čím Vás fascinuje?
Fascinuje mě svou pestrostí a rozmanitostí pohybu a zejména tím, že mi neustále přihrává nové výzvy. Člověk neustále poznává své slabiny, které se snaží odstraňovat a být lepším. Každý závod ve mně zanechává velkou dávku zážitků a emocí, které považuji za koření života.
 
Jak vypadá Váš jídelníček?
Základ mám postavený na minimálně 5 jídlech za den. Snažím si udržovat rovnováhu mezi cukry, tuky a bilkovinami, kdy v dopoledních hodinách převažují cukry a s postupem dne jejich poměr snižuji. Téměř každý den na mém stole najdete ořechy, maso, zeleninu, ovoce, ovesné vločky…. Snažím se vyhýbat smaženému jídlu a příliš konzervovaným potravinám. Ráda si vařím z kvalitních surovin, abych měla plné vědomí o tom, co do sebe dostávám.
 
5 nejoblíbenějších produktů NUTREND:
  1. EVOQ
  2. DENUTS
  3. RAW BAR
  4. FLAPJACK
  5. PROTEIN PANCAKE