Poradna - ENDURANCE SPORTS | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.

Poradna - ENDURANCE SPORTS

Křeče – jak jim předcházet a jak je řešit

Křeče – jak jim předcházet a jak je řešit

Určitě znáte ten nepříjemný pocit, kdy si užíváte vaši aktivitu a v tom se dostaví nečekaná křeč, která vás v pohybu omezí anebo vám zcela zabrání v aktivitě pokračovat. A možná jste se probudili v noci a bojovali jste s nemilou bolestí a křečí. Svalové křeče postihují při aktivitě mnoho z nás. Dá se ovšem těchto pocitů zbavit? Co dělat, abyste se těmto nepříjemný stahům svalů vyhnuli a jak křečím předcházet?
Regenerace - nenechte zvítězit vyčerpání!

Regenerace - nenechte zvítězit vyčerpání!

Jakákoli fyzická činnost je nezbytně provázána s únavou, která často může vést až k poklesu fyzického výkonu. Únava se stává postupně intenzivnější a v určitý moment je nutné činnost přerušit. V nejhorších případech únava způsobí nepříjemné zranění. Základní schéma procesu, který probíhá při fyzické činnosti, je následující: zátěž – únava – zotavení (regenerace).
Pečujte o své zatěžované klouby

Pečujte o své zatěžované klouby

Dopřejte řádnou péči svým kloubům zatěžovaným pravidelnou aktivitou. Kloubní výživa je totiž důležitou prevencí poškození pohybového aparátu a neměla by chybět v jídelníčku žádného sportovce.
Jak na kole vhodně doplňovat energii?

Jak na kole vhodně doplňovat energii?

Cyklistická sezona je v plném proudu a několikahodinové vyjížďky na kole v letním období lákají nejenom skalní a celoroční příznivce cyklistiky, ale i sezónní hobíky. A právě hobíci často podceňují nejen pitný režim, ale i dostatečný příjem energie, což se obzvlášť v těchto letních dnes nemusí vyplatit.
Pitný režim – základ každého sportu 3

Pitný režim – základ každého sportu 3

Člověk může hladovět týdny, žízní ale umírá po 3 dnech! Nejhorší věc, která může sportovce potkat je nedostatek tekutin.
 Pitný režim – základ každého sportu 1

Pitný režim – základ každého sportu 1

Tělní tekutiny jsou základním zdrojem a transporním médiem energie v organismu. Sestavení pitného režimu pro sportování je komplikovanější záležitostí. Při volbě správného nápoje berte v úvahu dobu a typ zátěže a klimatické podmínky, ve kterých se na pohybovou aktivitu chystáte. Co je dobré vědět o pitném režimu?
 Pitný režim – základ každého sportu 2

Pitný režim – základ každého sportu 2

Člověk může hladovět týdny, žízní ale umírá po 3 dnech! Nejhorší věc, která může sportovce potkat je nedostatek tekutin. Dehydratace organismu (snížené množství obsahu vody v organismu) zhoršuje sportovní výkon a závažně ovlivňuje jak vytrvalostní, tak také rychlostní i silové disciplíny.
Profesionální aktivita - fotbal

Profesionální aktivita - fotbal

Dobrý den, je mi 30 let, hraji fotbal (krajský přebor) a hokej. V týdnu mám minimálně 2 tréninky a o víkendu zápas. Po každém tréninku a hlavně po zápase jsem hodně unaven a bolí mě hlava. U doktora mi bylo řečeno, že nedodržuji pitný režim. Nyní pitní režim v podobě různých minerálek dodržuji, ale na mé obtíže to nemá vliv. Navíc mám od 15 let problémy s klouby. Poraďte mi, prosím, jaké mám používat produkty. Děkuji za rady. Martin
Hypo a iso nápoje - kdy který nápoj zvolit?

Hypo a iso nápoje - kdy který nápoj zvolit?

Dobrý den, jezdím 3x týdně tak hodinu na kole a nevím, jestli pít hypotonické nebo isotonické nápoje. Občas si také zajdu zahrát fotbal na hoďku a nebo taky např. na spinning. Můžete mi, prosím, vysvětlit rozdíl a poradit, kdy jaký nápoj použít?
Profidrinx a Regener

Profidrinx a Regener

Dobrý den, je možné kombinovat výrobky ProfidrinX a Regener? Nejsou tyto výrobky identické? Děkuji za odpověď.