Tipy, jak si užít běh | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Tipy, jak si užít běh

Tipy, jak si užít běh

Datum: 5.4.2018

Běhání je krásný sport, nejvíce si ho užijete, když vás bude bavit. Jak na to?

Vyberte si hezké prostředí
Když poběžíte v zajímavé krajině, snadněji zaměstnáte hlavu a nebudete tolik myslet na to, že to jde ze začátku ztěžka. Nemusíte hned do lesa – městský park nebo takové oběhnutí rybníku či přehrady, to je jako balzám na
duši. Dodá vám novou energii a vy si to více užijete.
 
Běhejte s kamarády
Pokud máte rádi u běhání společnost, běhejte s někým, kdo vás podpoří a nebo vás i motivuje. Je fajn se při tréninku i hecovat nebo si klidně u delšího pomalého výběhu s někým i popovídat. A někdy stačí jen tak s někým běžet beze slova, jen cítit příjemnou společnost je taky fajn.
 
Udělejte si fotku před a po
Pokud začínáte běhat, vyfoťte se a pak to zkuste na stejném místě a ve stejném oblečení za několik měsíců. Vidíte změnu? Určitě ano! A aby ne. Tělo se běháním zpevňuje a vy ztrácíte nadbytečná kila. Nádhera!
  
Myslete na odměnu. Buďte na sebe hodní.
Když běžíte, myslete na něco, co vás čeká v cíli. Klidně to může být kopeček zmrzliny nebo malý dortík, pivo nebo nějaké dobré jídlo. Po doběhu totiž tělo skvěle pálí kalorie. Nemělo by se to však stát běžnou věcí, že se
pak po každém tréninku budete cpát cukrovinkami. To si raději dejte proteinovou tyčinku, na které si taky skvěle pochutnáte.
 
Text: Soňa a Michal, Running2.cz
 

Seznam produktů

UNISPORT

UNISPORT

od 225

196 bez DPH