Vánoční dárek pro Vaše blízké | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Vánoční dárek pro Vaše blízké

  Vánoční dárek pro Vaše blízké

  Datum: 15.12.2016

  Přestože v dnešní „konzumní době" na nás ze všech stran útočí předvánoční reklamy, že nejvhodnějším dárkem je to či ono, rozumně smýšlející člověk dobře ví, že nejcennějším dárkem je pro každého zdraví.

  Součástí komplexního zdraví je pochopitelně i funkční pohybový aparát. Když pomineme genetiku, je zdraví kloubů ovlivněno i fyzickou aktivitou či životosprávou. Zejména nevyvážené a nekvalitní rychlé stravování, nebo třeba vysoké dávky kofeinu, také častější konzumace sladkého, či alkoholu, zhoršují obnovu kloubní tkáně. Nejlepším dárkem by v tomto případě mělo být kvalitní stravování, ale uspěchaná „konzumní doba“ Vám nebo Vašim nejbližším v tomto ohledu příliš komfortu neposkytuje.
   
  Jako skutečný dárek však můžete vybrat svým nejbližším právě FLEXIT GOLD DRINK od společnosti Nutrend. Svou volbou jim věnujete radost z pohybu a pocit větší volnosti.
   
  FLEXIT GOLD DRINK je mimořádný instantní nápoj s obsahem devíti účinných látek se skvělým nutričním a fyziologickým efektem. Mezi ty nejdůležitější řadíme speciální rybí kolagenový peptid Naticol ®, produkovaný enzymatickou hydrolýzou, který vyniká svou nízkou molekulární hmotností a extrakt z rostliny Boswellia serrata. Další účinnými látkami jsou Glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM. Mezi účinné látky je nutné zmínit i vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist