Váš košík: 0,00 0

Finále "S ČT Sport na vrchol" uzavřelo skicrossovou sezónu

Finále  S ČT Sport na vrchol  uzavřelo skicrossovou sezónu

Datum: 3.4.2014

V sobotu proběhlo velké finále skicrossové části S ČT sport na vrchol v rámci MČR ve skicrossu. Letošní sezóna je tedy úspěšně uzavřena. Společnost NUTREND byla hrdým partnerem celého seriálu.

V sobotu byli všichni velmi natěšení a namotivovaní a nebyla nouze o souboje, což ke správnému skicrossu bezesporu patří. Mezi muži vyhrál Svatopluk Michal před Robertem Maroszem a Tomášem Horákem (vítězem historicky prvního seriálu S ČT Sport na vrchol v alpském lyžování). Mezi ženami se radovala jeho sestra Petra Michalová, která se o účasti ve finále dozvěděla teprve v pátek, kdy byla oslovena jako náhradnice. Na druhém a třetím místě se umístily Petra Nová a Darina Zbořilová. Celkové vítěze obou kategorií čeká na úvod příští sezóny soustředění s českým reprezentačním týmem.

Vítězství na MČR se podařilo obhájit Tomáši Krausovi, který se tak stal již devítinásobným mistrem ČR.