Menu
Váš košík: 0,00 0

Karlos Vemola

Karlos Vemola

Datum: 19.2.2015

Karlos (narozen 1.července, 1985) patří k nejlepším českým a dovolíme si říct i evropským bojovníkům MMA. Dále je to bývalý kulturista a zápasník řecko-římského stylu! V současné době je šampion UCMMA ve střední váze (-84kg), šampion GCF (-84kg) a také MMAA (-84kg). Zároveň byl Karlos prvním českým bojovníkem, který bojoval v nejprestižnější asociaci MMA zápasů na světě UFC. Pevně věříme, že se mu opět podaří do této asociace brzy vrátit!

Nejlepší výsledky:
  • UCMMA championship titul (váh.kategorie -84kg,  -93kg)
  • CFC Championship titul  
  • GCF Championship titul
  • Czech MMA Association titul
  • UFC Veteran
 
Začátky a první úspěchy:
Začal jsem se zápasem, kde jsem vybojoval v juniorských letech 6x mistrovských titulů v ČR. Potom jsem se přes kulturistiku, kde jsem získal především větší sílu, dostal k MMA zápasům. Pracoval jsem v Londýně jako vyhazovač v jednom klubu a zrovna jeden večer tam slavili nejlepší MMA fighteři. Strhla se tam potyčka a já jsem jednoho z nich vyhodil z klubu. Potom za mou přišel jejich manažer a nabídl mi spolupráci.

Jakou máte zkušenost se společností Nutrend a jejími produkty?
V minulosti jsem od Nutrendu používal Carnitin drinky, především v období, kdy jsem potřeboval zhubnout. V současné době je mým velkým favoritem nový pre-workout EXPLOSIN.

 
 
Nejsilnější sportovní zážitek:
Všechny zápasy v UFC - v největší asociaci utlimátních zápasů na světě!

Jak vypadá Vaše příprava?
Jako MMA bojovník se věnuji všemu, čeho se MMA zápasy týkají - boj v postoji (box, thaibox), zápas na zemi, jiu-jitsu, posilovna, kruhové tréninky, běh. Příprava se pak mění podle doby před zápasem. Např. měsíc do zápasu se jede více sparringů a čím více se zápas blíží, tak se dolaďuje technika a samozřejmě se začíná s úpravou stravy kvůli shazování váhy!

Čeho byste chtěl v kariéře dosáhnout?
Vrátit se opět do UFC a tam vydržet co nejdéle a nejlépe bojovat.

Proč se věnujete právě kategorii bojové sporty MMA? Čím Vás fascinuje?
MMA se mi líbí kvůli té komplexnosti. Taky jde v současné době o nejrychleji se rozvíjející sport ve světě. Když jsem byl v UFC, tak to bylo něco neuvěřitelného - zájem médií i lidí na ulici, kteří vás poznávali a zdravili.

Jak vypadá Váš jídelníček?
Samozřejmě se hlídám, ale vpodstatě si můžu dát cokoliv. Jakmile se ale dozvím termín zápasu, tak držím striktně dietu, která je pro tělo v plné zátěži nejlepší. Samozřejmě k tomu potřebuji ty správné suplementy od firmy NUTREND.

 
 
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2013 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cz