Menu
Váš košík: 0,00 0

NUTREND fandí kulturistům

NUTREND fandí kulturistům

Datum: 6.10.2014

V holešovické Tipsport Areně proběhl v sobotu 4. října čtvrtý ročník profesionální soutěže EVL´s Prague Pro,v níž již tradičně dostali příležitost závodníci nastupující v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber a bikini fitness žen.

Zapojili se tak do souboje o jedno přímé postupové místo na Mr. Olympia 2015, zvýšenou porci bodů do kvalifikačního žebříčku a o podíly z finančních prémií v celkové výši 135 000 dolarů pro open, 25 000 dolarů pro 212 a 20 000 dolarů pro bikini.

Na této prestižní akci nemohl rovněž chybět stánek společnosti NUTREND, který byl umístěn přímo proti hlavní scéně, a patřil k největším a nejhezčím stánkům v rámci EXPA 2014. Zájemci mohli na stánku ochutnat tyčinky z bodybuilding řady, vynikající proteinový nápoj WHEY CORE 100 a také sacharidový nápoj MASS GAIN. Hlavními hvězdami stánku byli členové NUTREND Teamu Martin Mester (Men´s physique), Benjamin Radič (Bodybulding) a Maria Pomerantseva (Bikiny fitness). Návštěvníci se s nimi fotili a chtěli jejich podpisy, na Martina Mestera doslova stála veliká řada jeho fanoušků, čekající na jeho podpis.

Na hlavní scéně probíhaly po celý den EXPA vstupy jednotlivých společností. Společnost NUTREND měla hned tři vstupy, v nichž se vždy představila jedna hvězda NUTREND Teamu (Martin Mester, Benjamín Radič a Maria Pomerantseva). Všichni tři sportovci mluvili o svých výsledcích, o nejoblíbenějších produktech a také zdůraznili, čeho si u společnosti NUTREND váží, a co pro ně znamená být v Nutrend Teamu. Během vstupu probíhala také soutěž NUTREND v držení tašek na čas, o kterou byl obrovský zájem. Hlavní výhrou této soutěže byly produkty NUTREND v hodnotě 6.000Kč.

NUTREND byl hrdým partnerem kategorie Bikiny fitness žen, vítězkám na pódiu gratuloval a ceny předával Martin Mester.

A jak kulturistická soutěž dopadla?

Kulturistika mužů open:
  1. Dennis Wolf
  2. Dexter Jackson
  3. Shawn Rhoden

Po odstoupení hlavní hvězdy Kaie Greena kvůli zdravotním komplikacím po semifinále dosáhl na vítězství Dennis Wolf. Připsal si tak již třetí triumf v probíhající sezóně, čímž znovu potvrdil, že prožívá zřejmě dosud nejlepší období své kariéry. K úspěchu ho dovedly tradiční přednosti v podobě plných a krásně oblých kvadricepsů i stále poměrně úzkého pasu. K silným stránkám někdejšího absolutního amatérské mistra světa patřila i výborná finální dotaženost a celkové množství detailů. Druhé místo vybojoval čtyřiačtyřicetiletý Dexter Jackson, který na EVL´s Prague Pro předvedl svůj obvyklý standard, a stejně jako před několika dny v Dubaji dokázal porazit nakonec třetího Shawna Rhodena.

Kulturistika mužů do 212 liber:
  1. James "Flex" Lewis
  2. Baitollah Abbaspour
  3. Jose Raymond
Lewis se v Praze ani během finále nedopustil žádného překvapení a připsal si zde své již deváté profesionální vítězství v řadě. Kromě celkové mohutnosti k jeho přednostem patřila výborná úprava pokožky a už tradičně neskutečně ostře řezané hýždě. Pokud Lewis může do budoucna něco zlepšovat, je to především hloubka břišních svalů a větší množství detailů právě v této oblasti. Pětatřicetiletý Baitollah Abbaspour to v hlavním městě České republiky nakonec dokázal a porazil Joseho Raymonda. Patří mu tak druhé místo. Na pódiu se předvedl skvělými hamstringy, pěknou nejsvalnatější pózou a také zřejmě nejvyváženější postavou za celou profesionální kariéru.

Bikini fitness žen: 
  1. India Paulino
  2. Noemi Olah
  3. Christina Strom Fjaere
Vítězství ve finále vybojovala India Paulino ze Spojených států, za níž se na dalších místech v první pětici srovnaly Evropanky, a to v pořadí Noemi Olah, Christina Strom Fjaere, Vladimíra Krásová a mezi profesionálkami debutující Sofiya Tandilyan.
 
 
 
 
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2013 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cz