Menu
Váš košík: 0,00 0

Patrik Semerák

Patrik Semerák

Datum: 26.2.2015

Disciplína: Street workout
Nejlepší výsledky:
Street Workout battle Rakovník - FREESTYLE - 2. místo
Czech calisthenics Battle - King of Muscle ups - 2. místo
Street Hard Workers Battle - Sets n Reps (Kliky,dipy,shyby) - 1. místo
Street Hard Workers Battle - FREESTYLE - 1. místo
FOHE Cup Hungary - vypadl jsem v semifinále (pavouk)
BARZ WARZ Vyškov - vypadl jsem v seminifánle (pavouk)
7. místo na mistrovství světa WORKOUT STYLE  
Facebook:  https://www.facebook.com/patrik.semerak?fref=ts
 
Začátky a první úspěchy:

S kategorií street workout jsem začal přesně před dvěma lety a to v březnu 2013. Předtím jsem dělal thajský box, ale bohužel se mi přihodil úraz bederní části zad a bylo mi doporučeno cvičit se svoji vlastní vahou a úplně vynechat zátěž. Tento styl života mi vyhovoval a následně přišla touha závodit a vyhrávat. Postupně jsem se propracoval až na Mistrovství světa ve Workout Stylu na Ukrajině, kde jsem reprezentoval naši zemi a odvezl si 7. místo. Hned poté jsem zvítězil v nejtěžší váhové kategorii na česko-slovenském battlu Workout Fanatics Battle.


Nejsilnější sportovní zážitek:

Můj nejsilnější sportovní zážitek byl stoprocentně na Ukrajině na Mistrovství světa ve Workout Stylu, kde se opravdu sešli ti nejlepší z nejlepších. Na Ukrajině se nacházejí borci, kteří cvičí třeba 9 let a pokud máte takový náskok, tak nikdo kolem nemá šanci. Za mě to byl určitě nejsilnější moment!


Jak vypadá Vaše příprava?

Nepřipravuji se s žádným trenérem, ale sám. Začínal jsem na ulici, tak jak to u street workoutu má být. Trénuji také s týmem, se kterým vystupuji na exhibicích a objíždím všechny soutěže. Oni jsou pro mě opravdovou motivací a mým tažným koněm. Trénuji 5x až 6x týdně. Aktuálně mám 85kg a patřím mezi těžší kalisteniky, ale s moji výškou (185cm) je ta váha naprosto v pořádku.


Čeho byste chtěl v kariéře dosáhnout?

Určitě bych chtěl se street workoutem objet celý svět a zazávodit si na nejrůznějších turnajích. Na tomto sportu je totiž nejkrásnější ta skvělá parta lidí, co se vždy sejde na soutěžích a všichni se navzájem podporují a fandí si. To je na tom jednoznačně nejlepší! Ale samozřejmě můj největší cíl je být číslo 1 na Mistrovství světa. Je to velký cíl, ale bez cílů to nejde! Trénuji sám pro sebe, ale chci něčeho dosáhnout!


Proč se věnujete právě street workoutu? Čím Vás fascinuje?

Je to úplně jednoduché - nic se totiž nevyrovná cvičení na čerstvém vzduchu za pěkného počasí. Ta volnost a ten klid jsou pro mě mnohem lepší, než se mačkat někde ve fitku. Venku jste to jen vy a hrazda.


Jak vypadá Váš jídelníček?

Můj jídelníček měl velké slabiny, než jsem začal používat produkty společnosti NUTREND. Teď se cítím mnohem lépe, mám více energie a celkově jsem fit!

Fotogalerie

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2013 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cz