Menu
Váš košík: 0,00 0

Spolupráce s odborníky

Spolupráce s odborníky

Datum: 19.2.2014

Výzkum a vývoj probíhá v naší společnosti s mnoha externími odborníky, specialisty na výživu a sportovci. Zaměřujeme se především na vysokou účinnost a maximální kvalitu našich výrobků. Certifikace managementu jakosti ISO 9001: 2008 je zárukou vysoké kvality našich výrobků a služeb.

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor (ČOV) rozvíjí a šíří olympijské ideály a zastupuje a zabezpečuje účast České republiky na olympijských hrách.
Rovněž zastupuje zájmy českého sportu jako celku vůči státu. ČOV má za cíl zlepšení postavení sportu ve společnosti a jeho zpřístupnění nejširší veřejnosti. Usiluje o zlepšení financování sportu - a to zejména v oblasti mládeže.
 
 
 
 
 
Antidopingový výbor České republiky

Antidopingový výbor České republiky (ADV ČR)

ADV ČR je nejvyšším orgánem a výhradním odborným pracovištěm s celostátní působností zabezpečující antidopingový program ČR. Tento odborný garant pro dopingovou problematiku vznikl v roce 1999 a jeho zřizovatelem je MŠMT ČR.
 
 
 
Slovenský olympijský výbor

Slovenský olympijský výbor

Posláním Slovenského olympijského výboru je šířit a popularizovat základní principy olympionismu a fair play a tím přispívat k harmonickému rozvoji člověka a vzájemnému porozumění a přátelství mezi národy a prohlubování mírového spolužití.
Slovenský olympijský výbor v rámci šíření olympijské myšlenky pořádá akce sportovní, mimosportovní i enviromentální.
 
 
 

Vojtěch Beran

MGR. Vojtěch Beran

Trenér I. třídy - cyklistika (absolvované na UK FTVS, VŠ), trenérská praxe od 2004 (Dukla Praha, dále vlastní klub CK Alltraining.cz).
Specializace na trénink s využitím wattového výkonu (první diplomová práce o wattech v ČR, 2007)
 
Ostatní certifikace:
Trenér atletiky III. tř., Instruktor lyžování, masér (UK FTVS - Klasická sportovní, Reflexní, Čínská tlaková, Baňková masáž), dietolog se zaměřením na sportovní suplementaci.
 
Trenérské úspěchy 
Aktuální svěřenci – profesionálové, vrcholový sport:
   • Od r.2014 aktuální trenér Michala Prokopa (3x Mistr světa, 2x vítěz světového poháru, 3x mistr Evropy ve Fourcrossu), nyní specializace v závodech Enduro na světové úrovni
   • Od r. 2012 aktuální trenér Jana Strože (přední maratonec a reprezentant ČR, Elite)
   • Od r. 2013 aktuální trenér Jiřího Hudečka (3. místo MČR XC maraton 2015, mistr ČR v časovce jednotlivců 2013, přední maratonec a reprezentant ČR, Elite)


   
   

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist