BODYPOWER 2016 BYL VELKÝ ZÁŽITEK! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

BODYPOWER 2016 BYL VELKÝ ZÁŽITEK!

BODYPOWER 2016 BYL VELKÝ ZÁŽITEK!

Datum: 16.6. 2016

Celý Nutrend team vyrazil na světově uznávaný veletrh BodyPower 2016, do anglického Birminghamu. Veletrh měl skvělou atmosféru nejen na našem stánku, ale i celkově. Přivezli jsme nové produkty a naše sportovce, kteří byli v jednom kole. Focení, pózování, skvělá zábava a dokonce i tanec.

V dubnu jsme s velkým úspěchem představili nový design kompletní řady bodybuilding / fitness na mezinárodním veletrhu FIBO Power v Kolíně nad Rýnem. I v Anglii měl design skvělou odezvu a navíc měli návštěvníci možnost ochutnat novou řadu světově uznávaných proteinových tyčinek Excelent, určenou pro letní olympijské hry v RIU.
 
Za jeden měsíc po uvedení se staly nejprodávanějšími mezi našimi zákazníky. Zamilovali si příchutě brazilská káva, brazilské ovoce curuba a čokoláda kokos. Nový design a vylepšení ingrediencí získaly Whey amino 10 000, kde jsou nově menší a lépe stravitelné tablety, BCAA 4:1:1 a anabolizér ZMA, který prodělal změnu receptury a nově obsahuje více účinných látek.
 
Atleti z celé Evropy jsou součástí našeho teamu už dlouho. V Anglii zářili Martin Mester, Benjamin Radic, Michelle Heutz, Michal Kulstejn a naše nová posila Evelien Ellen. Všichni se fotili, podepisovali fotky a někteří fanoušci byli tak nadšeni, že požadovali autogram i na holé tělo. Společně se všemi návštěvníky jsme se bavili až do konce show a potvrdilo se, že NUTREND na BodyPower patří.
 
Chceme poděkovat všem fanouškům, návštěvníkům a obchodním partnerům za to, že byli součástí našeho stánku a věřím, že se uvidíme na dalším veletrhu v Evropě nebo příští rok na BodyPower 2017.