ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Novinky

Jak co nejrychleji nabrat svalovou hmotu?

Jak co nejrychleji nabrat svalovou hmotu?

Dennodenně vidíme v posilovně hubené upocené jedince snažící se vyhrát svůj boj o svalovou hmotou, a ač se to některým daří, nemohou, bohužel, říct všichni to stejné.

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky

Vánoce jsou za dveřmi a vy si stále lámete hlavu, čím obdarujete své nejbližší? S námi můžete nakupovat bez stresu z přeplněných nákupních center a z pohodlí svého domova. Ať už hledáte dárek pro kohokoliv, přinášíme vám spoustu atraktivních tipů na vánoční dárky pro každého. Stačí si jen vybrat.

NUTREND slaví 30 let! Limited edition 30YRS

NUTREND slaví 30 let! Limited edition 30YRS

Během 30 let se náš malý rodinný podnik z Olomouce proměnil v celosvětově známého výrobce sportovní výživy. Jen za rok 2022 jsme rozeslali přes 30 milionů produktů, které pomáhají profesionálním i hobby sportovcům k jejich vysněným cílům. Stále si však zachováváme poctivý přístup malé rodinné firmy – dbáme na špičkovou kvalitu našich výrobků i přátelský přístup k zákazníkům. Sport a výživa jsou pro nás srdeční záležitostí, proto neustále vymýšlíme inovativní produkty, zavádíme nové technologie a společně s vámi se posouváme vpřed.

Bezkofeinové nakopávače

Bezkofeinové nakopávače

Dobrý bezkofeinový stimulant může být tím vůbec nejlepším řešením pro všechny cvičence, kteří chodí trénovat v pozdních odpoledních, či dokonce večerních hodinách a přitom nechtějí přijít o výhody, které předtréninkové doplňky stravy přináší.

NUTREND pošle hvězdy cyklistky na start UCI MTB World series

NUTREND pošle hvězdy cyklistky na start UCI MTB World series

Jsme velmi hrdi na to, že jsme oficiálním dodavatelem sportovní výživy Světového poháru MTB v Novém Městě na Moravě pro tento rok. Největší akce svého druhu v ČR má několik novinek a jednou z nich je i UCI Marathon World cup.

Jak se připravit na nový ročník Kola pro život?

Jak se připravit na nový ročník Kola pro život?

I v roce 2023 jsme součástí cyklistického sportovního projektu pro širokou veřejnost, seriálu amatérských závodů na horských kolech pro všechny bez rozdílu věku a výkonnosti.

Pitný režim během tréninku

Pitný režim během tréninku

Voda má, voda má…. Proč je pro nás voda vlastně tak důležitá?

Běhání v zimě. Neděláte těchto 5 nejčastějších chyb?

Běhání v zimě. Neděláte těchto 5 nejčastějších chyb?

Běhat se dá po celý rok a v každém počasí, dokonce i v zimě. Díky tomu půjde forma nahoru, budete zdraví, plní energie a připraveni na novou sezónu! Jen je potřeba dodržet několik pravidel a tyto věci nedělat:

QWIZZ SHOW 2023 - 32 měst a 66 fitness center

QWIZZ SHOW 2023 - 32 měst a 66 fitness center

NUTREND vyjíždí na nejdelší tour ve své historii. V únoru, březnu a dubnu nás uvidíte v 66 fitness centrech ve 32 městech České republiky. Každý může ochutnat nejen naši hvězdu proteinových tyčinek QWIZZ PROTEIN BAR, ale přidáme i novinky PUMP a N1 drink.

Vše, co potřebujete vědět, než začnete s hubnutím

Vše, co potřebujete vědět, než začnete s hubnutím

Připravili jsme pro vás rozhovor s odborníkem, který odpoví na nejčastější otázky spojené s redukčním režimem. MUDr. Katarína Moravcová pracuje na Klinice tělovýchovného lékařství a kardiovaskulární rehabilitace Fakultní nemocnice Olomouc. Věnuje se pacientům s obezitou, prevenci civilizačních onemocnění a taky preventivním prohlídkám sportovců.

Jak vybrat správný protein?

Jak vybrat správný protein?

Jaký protein vybrat? Proteiny neboli bílkoviny jsou základními kameny našich svalů, šlach i kostí. Bílkoviny tvoří celý náš organismus a pokud chceme podpořit náš zdravý životní styl, měli bychom vědět proč jsou pro nás proteinové suplementy užitečné a jak se mezi nimi orientovat. Proteinové doplňky stravy jsou přírodní koncentrované zdroje bílkovin a jejich doplnění nám může pomoci s růstem a udržení svalové hmoty. Zároveň je dostatečné doplňování vhodné i do redukčních režimů, díky sytícím vlastnostem bílkovin. Dostatečný příjem bílkovin je důležitý pro celou populaci, avšak u sportovců je jejich příjem obzvlášť důležitý pro jejich výkon a doplnění esenciálních aminokyselin. Pro většinu silově zaměřených sportovců je problém sníst dostatečné množství bílkovin v běžné stravě (zhruba 1,5 g – 2 g bílkovin na 1 kg optimální tělesné hmotnosti) a proto jsou pro ně proteinové produkty skvělým zdrojem. Některé druhy proteinových přípravků jsou vhodné spíše jako svačiny, zatímco jiné jsou zase skvělým zdrojem bílkovin právě po tréninku. Jak mezi nimi tedy vybrat ten správný?

Prožijte Vánoce aktivně

Prožijte Vánoce aktivně

Věděli jste, že při hodinové koulovačce venku spálíte cca 320 kalorií? Pojďme letošní Vánoce strávit aktivně! Připravili jsme pro vás hned několik zajímavých tipů na vánoční dárky, ať už pro vás nebo vaše blízké, díky kterým využijete svůj volný čas aktivně na 100 %. Na co ještě čekáte? Vzhůru do vánočních radovánek!

Black Friday 2022

Black Friday 2022

Nákupní horečka BLACK FRIDAY začíná! S produkty NUTREND si ji můžete užít na plno.

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena