ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

 Dávkování KRE-ALKALYNu

Dávkování KRE-ALKALYNu

Dobrý den, chci se zeptat, jaká je maximální denní dávka produktu KRE-ALKALYN? Můžu brát 4 denně, když trénuji dvoufázově? Nebo mám brát 2 pilulky hodinu před tréninkem a pak dvě po tréninku na regeneraci? Děkuji za odpověď.

Nadbytečné množství kreatinu se vždy vyloučí močí. S dávkou tedy úměrně narůstá výkonnost jen do určité míry a pak je vysoká dávka již nadbytečná.

Protože využití KRE-ALKALYNu je podstatně vyšší, než využití monohydrátu, tak bych se držel doporučovaného návodu. A to i proto, že nadměrné množství výkonu nijak neprospěje. Svalová buňka je schopná absorbovat jen omezené množství kreatinu ve formě kreatinfosfátu a při dosažení maxima jeho množství nezvyšuje ani vyšší suplementace. Je potřeba si uvědomit, že braní jakéhokoliv kreatinového přípravku před tréninkem nijak nezvýší výkon následného tréninku, protože svalová buňka využívá v prvé řadě energetických zásob uložených v ní (svalový glykogen), což platí zvláště pro krátkodobé intenzivní činnosti, jako je posilování a kulturistika (vytrvalostní aktivity posléze využívají jako energetického zdroje tuky uvolňované postupně z tukových zásob). Závěrem: držte se doporučeného dávkování a používejte maximálně 2 kapsle denně.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena