Dávkování KRE-ALKALYNu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Dávkování KRE-ALKALYNu

Datum: 21.2. 2014

Dobrý den, chci se zeptat, jaká je maximální denní dávka produktu KRE-ALKALYN? Můžu brát 4 denně, když trénuji dvoufázově? Nebo mám brát 2 pilulky hodinu před tréninkem a pak dvě po tréninku na regeneraci? Děkuji za odpověď.

Nadbytečné množství kreatinu se vždy vyloučí močí. S dávkou tedy úměrně narůstá výkonnost jen do určité míry a pak je vysoká dávka již nadbytečná.
Protože využití KRE-ALKALYNu je podstatně vyšší, než využití monohydrátu, tak bych se držel doporučovaného návodu. A to i proto, že nadměrné množství výkonu nijak neprospěje. Svalová buňka je schopná absorbovat jen omezené množství kreatinu ve formě kreatinfosfátu a při dosažení maxima jeho množství nezvyšuje ani vyšší suplementace. Je potřeba si uvědomit, že braní jakéhokoliv kreatinového přípravku před tréninkem nijak nezvýší výkon následného tréninku, protože svalová buňka využívá v prvé řadě energetických zásob uložených v ní (svalový glykogen), což platí zvláště pro krátkodobé intenzivní činnosti, jako je posilování a kulturistika (vytrvalostní aktivity posléze využívají jako energetického zdroje tuky uvolňované postupně z tukových zásob). Závěrem: držte se doporučeného dávkování a používejte maximálně 2 kapsle denně.

Seznam produktů