Dávkování KRE-ALKALYNu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Dávkování KRE-ALKALYNu

  Datum: 21.2.2014

  Dobrý den, chci se zeptat, jaká je maximální denní dávka produktu KRE-ALKALYN? Můžu brát 4 denně, když trénuji dvoufázově? Nebo mám brát 2 pilulky hodinu před tréninkem a pak dvě po tréninku na regeneraci? Děkuji za odpověď.

  Nadbytečné množství kreatinu se vždy vyloučí močí. S dávkou tedy úměrně narůstá výkonnost jen do určité míry a pak je vysoká dávka již nadbytečná.
  Protože využití KRE-ALKALYNu je podstatně vyšší, než využití monohydrátu, tak bych se držel doporučovaného návodu. A to i proto, že nadměrné množství výkonu nijak neprospěje. Svalová buňka je schopná absorbovat jen omezené množství kreatinu ve formě kreatinfosfátu a při dosažení maxima jeho množství nezvyšuje ani vyšší suplementace. Je potřeba si uvědomit, že braní jakéhokoliv kreatinového přípravku před tréninkem nijak nezvýší výkon následného tréninku, protože svalová buňka využívá v prvé řadě energetických zásob uložených v ní (svalový glykogen), což platí zvláště pro krátkodobé intenzivní činnosti, jako je posilování a kulturistika (vytrvalostní aktivity posléze využívají jako energetického zdroje tuky uvolňované postupně z tukových zásob). Závěrem: držte se doporučeného dávkování a používejte maximálně 2 kapsle denně.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist