Deluxe tour Hradec Králové, Plzeň | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Deluxe tour Hradec Králové, Plzeň

  Deluxe tour Hradec Králové, Plzeň

  Datum: 26.10.2018

  NUTREND a DELUXE TOUR stále pokračuje a projíždí vaše fitness centra napříč naší krásnou republikou. Tento týden jsme v pondělí 22.10. začali v Náchodě v Easy Gym, dále jsme se přesunuli do Hradce Králové, kde jsme navštívili Fitcentrum Flošna a Fit 4 Fun. Dále jsme pokračovali do Pardubic Fit sportu a H-centra a putování jsme zakončili v Toro Gymu ve Vysokém Mýtě.

  Úterý jsme s našimi Nutrend girls, tyčinkami a proteinem Deluxe zavítali do Šumperka, kde jsme navštívili Fitness Kotelnu a Centrum Myší díra.

  Ve středu jsme se vydali do vzdáleného Sokolova, kde jste si zaskákali s Karolínou “Kay_Li“ Liberdovou a zasoutěžili ve výdrži ve dřepu. Zároveň náš druhý tým zavítal do Vsetína Bobrky centrum sportu a Fittsportu v Rožnově pod Radhoštěm.

  Naše týdenní putování jsme završili ve čtvrtek Karlovými Vary a to konkrétně Sport Studiem Prima a Fitness Clubem Luky, konečná zastávka byla v Plzni ve Fitness Avalon.
    
  DELUXE TOUR se chýlí ke konci, příští týden máme poslední 3 dny, ve kterých se s námi můžete setkat, dostat tyčinky a protein DELUXE, popřípadě i zacvičit a zasoutěžit. V pondělí strávíme i s našim crossfitovým guru Jozefem “JOJO“ Porubským odpoledne v Ultimate Fitness v Olomouci, v úterý ve FIT PARKu v Ostravě. V Ostravě zůstaneme i ve středu, kde navštívíme několik fitek. Celý náš harmonogram najdete na: https://www.nutrend.cz/deluxe-tour-a31619.htm

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist