MŮJ DIETNÍ PLÁN | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

MŮJ DIETNÍ PLÁN

Datum: 1.2.2014

Přinášíme vám kompletní, dietní plán vytvořený na míru, a to zcela zdarma!
 
Ať už je vaším cílem zhubnout, vyrýsovat postavu, nebo nabrat svalovou hmotu, s NUTRENDEM nyní máte vše, co potřebujete k jeho dosažení! Můj Dietní Plán zahrnuje jídelníček se skvělými recepty, nákupní seznam na každý týden, tréninkové plány s popisem správné techniky cviků, doporučení těch nejvhodnějších doplňků výživy a mnoho dalších rad a tipů.
 
Zapojte se a získejte tento jedinečný výživový plán na 30 dnů. MŮJ DIETNÍ PLÁN vás naučí, jak žít zdravým životním stylem bez hladovění a bez jo-jo efektu. Pojďte do toho s námi!

Zaregistrujte se vyplněním formuláře.
 
Pokud po registraci neobdržíte potvrzovací email, zkontrolujte prosím vaši emailovou schránku (spam, hromadné, newsletters, apod.).

Z důvodu velkého zájmu se může čekací doba zpracování výživového plánu prodloužit.

 
 
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
*
*
*
*
* (cm) (kg)
*
VÁŠ ZDRAVOTNÍ STAV A KONDICE
*
*
*
*
*
*
*
Jak často?
*
*

UPOZORNĚNÍ:
Svojí dobrovolnou účastí v programu „MŮJ DIETNÍ PLÁN“ berete na vědomí, že se v žádném případě nejedná o léčebný úkon, zdravotní službu či úkon související s péčí o zdraví, nýbrž pouze o poradenskou činnost v oblasti životního stylu.Odpovědnost za svůj zdravotní stav, dodržování pokynů a doporučení je v plném rozsahu na Vás. V případě, že Váš zdravotní stav není optimální nebo se již léčíte s jakoukoliv konkrétní nemocí či trpíte specifickými obtížemi (intolerance, alergie apod.), vždy konzultujte vše se svým ošetřujícím lékařem! Poskytovatel nenese odpovědnost za případné vedlejší negativní důsledky navrženého programu vzhledem k nemožnosti postihnout vliv řady faktorů a okolností.