NUTREND ENDURO BCAA | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Popis kategorie

 
Regenerace
 
Unisport ZDARMA

NUTREND Klub

Klub Nutrend

NUTREND Klub

Věrnostní systém, který pouze pro registrované členy Klubu nabízí celou řadu výhod, akcí a benefitů. Nakupujte za výhodnější ceny na e-shopu NUTREND.cz a ve značkových prodejnách NUTREND stores! Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 900 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 900 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.

Naše prodejny

Všechny prodejny

ENDURO BCAA

ENDURO BCAA

Jedná se o obohacené větvené aminokyseliny (BCAA), připravené pro použití při vytrvalostní fyzické aktivitě. Základ tohoto velmi kvalitního produktu tvoří čistá krystalická forma esenciálních aminokyselin (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) v optimálním poměru 2:1:1. Tento produkt byl nahrazen novou řadou, s vylepšeným složením ho nyní najdete pod názvem BCAA COMPLEX.
Omlouváme se, ale tento produkt již nenabízíme.
 • Popis
 • Složení
 • Nutriční hodnoty
 • Balení
 • Alternativy
 • Parametry
 • Dotazy
Esenciální rozvětvené aminokyseliny jsme v produktu ENDURO BCAA obohatili o kombinaci L-karnosinu (dipeptid beta-alaninu a L-histidinu), glukogenních aminokyselin L-alaninu a L-karnitinu. ENDURO BCAA jsou vhodné k doplňování v období náročného tréninku. Pro zvýšení účinku je vhodné užít je nejen před výkonem, ale i po něm. Pro vyšší účinnost doporučujeme zapíjet nápojem ISODRINX
 
Proč právě poměr 2:1:1?
Protože aminokyselina L-leucin je organismem využívána až v dvojnásobném množství oproti L-isoleucinu a L-valinu.
 
ENDURO BCAA je určen pro: podporu regenerace svalů, které jsou během zátěže nadměrně zatěžovány.
 • čistá krystalická forma BCAA v poměru 2:1:1
 • 1500 mg BCAA v dávce
 • L-karnosin (podporuje vytrvalostní výkon a potlačuje zakyselení svalů v případě podání před tréninkem
 • L-alanin
 • L-karnitin
 
ENDURO BCAA doporučené dávkování: před výkonem 6 kapslí (3 g BCAA). Při méně náročných aktivitách lze užít poloviční dávku - 3 kapsle před výkonem a 3 kapsle po výkonu. Nepřekračujte doporučené dávkování!
 
ENDURO BCAA použití: dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců. 
 
Upozornění: Doplněk stravy.
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem.
 
ENDURO BCAA složení: L-leucin, L-isoleucin, L-valin, želatinová tobolka (želatina, barviva oxid titaničitý a oxid železa), L-karnitin tartrát, L-alanin, L-karnosin.
ENDURO BCAA nutriční hodnoty:
 
  100 g 6 kapslí
L-leucin 33,2 g 1500 mg
L-isoleucin 16,6 g 750 mg
L-valin 16,6 g 750 mg
L-karnitin tartrát 9,8 g 444 mg
L-alanin 6,6 g 300 mg
L-karnosin 1,3 g 60 mg
1 kapsle – 754 mg
Celková hmotnost obsahu: 90,5 g
Balení:
 • 120 kapslí
Počet balení v kartonu:
 • 20 ks

Z vašich dotazů

Pavel Kouba

PAVEL KOUBA 2.12.2018 08:55

Dobrý den.Jezdím hodně na kole a chtěl jsem se zeptat jestli je v hodné před jízdou kombinovat Karnitin a BCCA.Děkuji.

Michal Tuček 3.12.2018 08:35

Dobrý den
Produkt ENDURO BCAA už menší množství karnitinu obsahují, takže není třeba přijímat další významnější množství. Pokud je ale vaše aktivita náročná a dlouhodobá, lze BCAA a karnitin běžně kombinovat.
V takové případě bych doporučil kapslovou formu CARNITINE COMPRESSED CAPS
M. Tůček
Dotaz k BCAA a proteinu

Lubomír Zach 7.11.2018 10:25

Dobrý den,
jezdím na kole a chtěl bych se zeptat, jestli je potřeba doplňovat protein a BCAA a popřípadě jaké, když používám Regener?
Děkuji za odpověď.

Michal Tuček 7.11.2018 14:16

Dobrý den
Pokud používáte produkt REGENER, který již větvené esenciální aminokyseliny obsahuje a během dne máte dostatečný přísun kvalitní bílkoviny, tak další suplementace BCAA není nutná.
M. Tůček
Trek

Martin Schoř 9.5.2018 11:23

Chystam se na cca 60 km trek po hřebenech hor. Co doporucite před a během? Zkušenost mám s inosinem, bcca....nějaký ten enduro snack. Díky za info!

Janka Pálešová 9.5.2018 13:39

Dobrý den, je nutno vyzvednout individualitu každého sportovce i co se týká konkrétního použití doplňků u takto náročných závodů, a proto kladu důraz na otestování v tréninkovém režimu, co vyhovuje jednomu, nemusí druhému.
Před startem cca hodinku/hodinku a půl: tyčinku RAW BAR nebo VOLTAGE ENERGY CAKE, nebo POWERBIKE. Pak cca 30min před 4 kapsle ENDURO BCAA a ANTIKRAMP 2kapsle. V průběhu první poloviny výkonu pocucávat na gely typu ENDUROSNACK (cca co 30 min ½ tuby), pak v druhé polovině závodu spíše gel Carbosnack. Pokud gel nevyhovuje a lze zkusit požvýkat kousek z výšeuvedených tyčinek, případně velice dobře stravitelná je i JUST FRUIT a hlavně stále popíjet směs ISODRINX v hypotonickém ředění, při vyšších teplotách lze přidat ANTICRAMP (2 cps cca v polovině závodu). Sebou mít pohotovostní balení MAGNESLIFE – rychlá pomoc při křečích. V cíli: pomalu popíjet REGENER. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová
Enduro BCAA před Maratonem

Jiří Sladký 21.4.2018 11:11

Dobrý den,
jak dlouho před Maratonem je vhodné si vzít Enduro BCAA (předpokládám 6 tablet ?).
Poběžím na cca 3 hodiny. Děkuji.

Janka Pálešová 23.4.2018 09:17

Dobrý den, doporučuji cca 60-30 min před startem 6cps. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová
Kombinace BCAA enduro a Reneger

Pavel Drahorád 10.4.2018 12:03

prosím vás o radu: plavec 14 let, denně intenzivní trénink 2 hodiny ( 5-6 km ve vodě ) . Bylo by správné před tréninkem 3x BCAA, po tréninku 1 x Reneger a občas zařadit Atfer training protein. Děkuji předem.

Janka Pálešová 10.4.2018 15:16

Dobrý den, v průběhu výkonu lze pocucávat gel typu ENDUROSNACK (optimálně co 30min trochu gelu) a stále popíjet směs ISODRINX v hypotonickém ředění (pokud gel není možný, dbát na pití o to bedlivěji co 15-20min cca 150ml). Po skončení tréninku doporučuji použít spíše Enduro Gainer, který lze použít kdykoliv jako tekutou rychle stravitelnou koktejlovou svačinu v průběhu dne nebo i před tréninkem. Případně před tréninkem cca hodinku (lépe až dvě hodinky dle individuální odezvy trávícího trakt) lze dát jako svačinku: tyčinku RAW BAR nebo JUST FRUIT SPORT. After training protein lze občas také použít jako svačinu dne, má vyšší podíl bílkovin, takže nezařazovat před tréninkem. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová
ENDURO BCAA

Miroslav Vlach 8.3.2018 10:05

Dobrý den, v podstatě každý den mám trénink v délce okolo dvou hodin, chtěl bych se zeptat, jestli je možné Enduro BCAA dávkovat průběžně třeba i v menším počtu tablet, několikrát denně bez ohledu na čas tréninku? Děkuji.

Janka Pálešová 8.3.2018 11:13

Dobrý den, ano, BCAA lze dávkovat i vícekrát denně při pravidelné náročné aktivitě. I při delším tréninku lze v jeho průběhu dávku zopakovat. U ENDURO BCAA lze např. 3 kapsle před výkonem, další 3 kapsle za další hodinu až hodinu a půl výkonu. Pokud po náročném tréninku zařadíte komplexní nápoj REGENER, který aminokyseliny také obsahuje, již další dávku kapslí nemusíte dávat (případně můžete 1 dávku spíše dát ještě ráno nalačno). S pozdravem Mgr. Janka Pálešová 
Enduro BCAA nebo BCAA 4:1:1 TABS

Martin Havelka 6.12.2017 12:26

Dobrý den, chci se zeptat, které BCAA jsou vhodnější na vytrvalostní trénik i závod, konkrétně běh na 5KM a 10 KM. Zda je lepší ENDURO BCAA, kde je méně BCAA, ale jsou tam přidané další látky, nebo BCAA 4:1:1, kde je výrazně vyšší podíl čisté BCAA?
A po tom prosím ještě dotaz číslo dvě: Lze kombinovat BCAA ( jedny nebo i druhé) s N1 PRE WORKOUT a INOSINEM? Děkuji

Michal Tuček 7.12.2017 07:56

Dobrý den
Aktivita, kterou popisujete spadá svým charakterem spíš mezi krátkodobé aktivity, ale s vysokou tepovou frekvencí.
Pro běh na 5 km vám bude stačit pouze N1 SHOT. Pro běh na 10 km lze použít N1 SHOT a ENDURO BCAA.
S pozdravem
M. Tůček 
Dotaz

Verča 24.8.2017 15:45

Dobrý den chci se zeptat na radu :-). Cvičím power plate 4 a víc za týden (jsem trenerka). Jak mám zprávně používat karnitin a protein, uvažuju taky o BCCA co a jak by jste mi prosím poradili? děkují :)

Janka Pálešová 24.8.2017 16:34

Dobrý den, 
proteinový doplněk představuje pak vhodnou formu doplnění Vašeho jídelníčku o lehce stravitelný a vstřebatelný zdroj bílkovin, takže nabízí široké spektrum použití jak pro aktivní sportovce, tak i pro uživatele, kteří potřebují pouze obohatit svůj jídelníček a zvýšit příjem kvalitních bílkovin. Nejvhodnější použití jako svačinu. Karnitin ve formě SHOTU nebo koncentrované dávky vždy dávkujte před tréninkem, pokud máte L-Carnitine Drink 750ml, tak popíjejte v průběhu aktivity. BCAA na ochranu aktivní hmoty dávkujte před tréninkem a na podporu regenerace i po tréninku.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová
Enduro BCAA a Enduro Gainer

Pavel Krýže 16.5.2017 20:43

Dobrý den, lze vzít dohromady po tréninku tyto 2 produkty? Nezmění se doporučené dávkování ? Doporučili by jste to?

Michal Tuček 17.5.2017 08:56

Dobrý den
Ano společné použití Enduro BCAA a Enduro Gainer není vyloučeno. Vzhledem k tomu, že Enduro Gainer obsahuje pouze 15% bílkoviny, tak i původní doporučené dávkování obou produktů se nemusí měnit.
S pozdravem
Michal Tůček 
Basket

Robert 13.4.2017 09:19

Dobrý deň,
som lekárom vrcholového profi teamu basketbalu. Rozhodli sme sa podporiť hráčov najmä ich regeneráciu. Denne 2x tréning, 2x v týždni zápasy.
Môžete nám odporučiť čo a ako užívať?

Janka Pálešová 18.4.2017 14:26

Dobrý den,
jako základní: při aktivitě pitný režim ISODRINX. V pauze se může dát i kousek Voltage tyčinky nebo Just Fruit tyčinky. Pokud je velice citlivý žaludek, použít spíše gely Carbosnack, lze postupně po trošce ujídat nejlépe co 20 min. Po tréninku/zápasu doporučuji používat Enduro Gainer těsně po ukončení aktivity. Pokud nestíhá sportovec svačinu v průběhu dne, lze kdykoli i v den volna použít dávku Gaineru případně jako druhou večeři. Vše závisí jednak od energetických nároků jednotlivce, jeho jídelníčku a tréninku. MULTIVITAMIN nebo ANTIOXIDANT doporučuji dávkovat denně. Za zvážení by stálo i přidání aminokyselin BCAA na ochranu svalové hmoty a podporu regenerace před i po tréninku.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová

Geolokace

Zavřít

Geolokace je služba, která umožňuje zjistit zeměpisné souřadnice místa, kde se uživatel aktuálně nachází.