Fitness rok s Kubou | NUTREND
Menu
Váš košík: 0,00 0

Fitness rok s Kubou

Fitness rok s Kubou

Datum: 23.6.2017

NUTREND představuje zbrusu nový projekt Fitness rok s Kubou. Člen našeho NUTREND Teamu Jakub Kraus každý měsíc vezme na trénink jednoho z Vás.

Cvičení bude pokaždé zaměřeno na konkrétní svalovou partii. Která partie to bude a jaký typ tréninku si na Vás Kuba připraví, to vše se dozvíte vždy v nejnovějším videu společně se soutěžní otázkou. Celé cvičení pro Vás zdokumentujeme a Kuba dopodrobna vysvětlí techniku jednotlivých cviků, aby byla perfektní a efektivní.

Soutěže se můžete zúčastnit na naší facebookové stránce NUTREND ACTIVE LIFESTYLE.

Tak neváhejte a již teď nám pište své odpovědi, ať se příště na trénink můžete vypravit zrovna Vy!

 
 
LEDEN - Aneta
Fitness rok s Kubou – Lednový kruháč aneb jak se za pár desítek minut pěkně zapotit.
Určitě jste už viděli náš lednový díl. Ráda bych Vám jej ale přiblížila ze svého subjektivního pohledu účastníka tréninku s Kubou. Na první pohled se cviky nemusí zdát tak náročné. Pár sklapovaček sem, výpady tam. Navíc vše vždy s vlastní vahou. Zkuste si ale mezi jednotlivé cviky přidat sprinty na místě, či mountain climbers a jiné srandy v co největší intenzitě a celý trénink dostává úplně jiný rozměr. 5 krát.
Dáváme si Carnitine 3000 shot abychom podpořili pálení kalorií, ale zároveň abychom se díky obsahu kofeinu a zeleného čaje na odpolední trénink pořádně probrali. No a jde se na to. Procvičení celého těla v pár krocích – výpady vzad skvělé na tvarování zadních partií. Zkracovačky pro pořádný sixpack, tricepsové dipy s vlastní vahou vytvarují ruce. U cviků na zadní ramena si dokonce poležíte, ale rozhodně o pořádné pálení ve svalech a orosené čelo nepřijdete. Už po prvním kole funím, ale přece nemůže být tak náročné. Nicméně Kuba Vám jako trenér rozhodně nic nedaruje, a tak poslušně absolvuji toto kolečko i popáté. To už melu během intenzivních půlminutových intervalů z posledního a připadají mi nekonečné. Je ale po svátcích a takový trénink, kdy Vám zkušený trenér jednotlivé cviky dopodrobna vysvětlí a navíc namotivuje k tomu, abyste to další kolo dojeli až do konce co nejlépe je k nezaplacení. Navíc ho zvládnete opravdu kdykoliv a navíc nezabere tolik času. Tak konec výmluvám, nahoďte legíny a zkuste tento kruháč i Vy!

ÚNOR - Soňa
Protože často běhám a také pravidelně cvičím jógu, myslela jsem si, že jsem celkem ve formě. Ovšem sympaťák Kuba mě vyvedl z omylu - nemám vůbec žádnou sílu! Ukázal mi, jak na to - bylo to moc fajn a srozumitelné. Každopádně bych osobně začala nejprve bez zátěže a pak bych postupně přidávala. Na konci jsem byla totálně hotová! Teď mám skvělou motivaci a vím, jak se ještě v běhání zlepšovat. A všem doporučuji se tohoto projektu zúčastnit, Kuba je fakt velký sympaťák a profík.
 
 
 
BŘEZEN - Pavlína
V březnovém díle si ukážeme správnou techniku při cvičení břišních svalů. Nepotřebujete nic než podložku, dostatečný prostor kolem sebe a půl hodinku času. Kuba Vám ve videu ukáže nejčastější chyby, kterým se máte vyvarovat a správnou techniku, díky které dosáhnete správných výsledků. A ještě v pohodlí domova. Tak co, zkusíte to s námi?

DUBEN - Hanka
Ve fitku jsem už nějaký ten pátek jako doma a tak jsem se na společný trénink s opravdovým profíkem ve svém oboru moc těšila. Volba padla na trénink zad, protože dost lidí má problém tyto svalové partie technicky správně procvičit a procítit. Pokud si nejste jisti, jak na to, koukněte na video a nechte se inspirovat. Určitě záda ze svého tréninku nevynechávejte. Silné zádové svaly nám pomůžou se správným držením těla a opticky zúží pas. A to přece chceme, že dámy? Moc oceňuji několik variant "lehčích" shybů, které mi Kuba ukázal, protože se shyby pořád bojuji, a tak všechny varianty do svého tréninku určitě zařadím. Po tréninku jsem pak křídla cítila několik dní, takže za mě obrovská spokojenost!
 
 
 
KVĚTEN - Eva
Ukázali jsme si HIIT, neboli vysoce intenzivní intervalový trénink. Jde o to střídat pomalejší silové cviky s aerobní zátěží v určitých intervalech. My jsme zvolili 30 sekund, ale je to individuální. Na rozdíl od klasického aerobního nebo silového cvičení, zabere HIIT méně času, většinou trénink stihnete do 20 - 30 minut. A tuto trochu času si přece udělá během dne každý. Například i při náročné práci a vytížení, jako když vlastníte kavárnu! :)

ČERVEN - Janka
V tomto díle jsme v posilovně silově procvičili prsní svaly a triceps v supersériích. Je pravda, že tréninky prsních svalů jsou u žen dost podceňovány, a proto jsme se na takový trénink v tomto díle zaměřili. Pokud jedete dva cviky hned za sebou, trénink se zintenzivní, rychleji se zapotíte a zabere vám zároveň i méně času. Hlavně se nebojte přidat i trochu těžší váhy, ale správná technika je vždy na prvním místě.
 
   
 
ČERVENEC - Marcelka
Marcelka je cvičitelka jógy a power jógy, a tak pro ni bylo cvičení na TRX novinkou. Závěsný systém slouží k procvičení celého těla, kdy pracujete pouze s vlastní vahou. Někdy to ale není taková brnkačka, jak se zdá. Proto je důležité dobře zvládnout techniku, kterou Kuba dokonale vysvětlí. Velká výhoda je to, že jej můžete umístit kamkoliv v bytě, ale i venku, k čemuž nynější letní počasí přímo vybízí. Tak zkoukněte techniku, vezměte Carnitine drink do ruky a můžete jít na to!

 
 
 
   
 
SRPEN - Hanka
Hanička je atletka zvyklá na náročné závody jako je triatlon nebo Spartan race, a tak Kuba sestavil dynamický silový trénink na procvičení celého těla.Tentokrát vás čekají náročnější cviky zaměřené na výbušnost a dynamiku. Neminou vás hluboké dřepy nebo třeba angličáky se zátěží. Posílíte i břicho a záda. Nemusí se to zpočátku zdát tak náročné, ale slibujeme, že při čtvrtém nebo pátém kole to pěkně ucítíte. Abyste podpořili výkon a spalování tuků, doporučujeme před zátěží CARNIFORM Shot a v průběhu nezapomínejte na doplňování dostatečného množství vody.

 
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist