Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu
balení DELICIOUS VEGAN PROTEIN ZDARMA k nákupu nad  1 500 Kč

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FLEXIT DRINK

FLEXIT DRINK

Instantní drink s obsahem 11 účinných látek je určený pro aktivní jedince, kteří se starají o výživu svých kloubů, šlach a úponů. Zároveň je žádaný i pro svůj pozitivní vliv na kvalitu pokožky, vlasů a nehtů.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 32

chrupavka

Autor:Dominik Datum:11.5.2020 15:50

Dobrý den, měl jsem pohmožděnou chrupavku před 3 lety. A po 3 letech mě občas bolí při sportu totéž místo. Chci se zeptat zda by mi mohl FLEXIT DRINK v tomhle pomoct? Děkuji za odpověď.

Re: chrupavka

Autor:Michal Tuček Datum:12.5.2020 13:27

Dobrý den

Obnova kloubní a pojivové tkáně není u člověka dokonalá. Některé životní návyky a případně stravovací vzorce mohou pomoci s touto obnovou a jiné nikoliv. 

FLEXIT DRINK obsahuje látky, kterých je v běžné stravě nedostatek a tělo je pro obnovu pojivové a kloubní tkáně využívá. Při rozumné úpravě jídelníčku může být tento produkt dobrým pomocníkem. Doporučuji současně omezit příjem nejčastějších viníků podobných problémů, kterými jsou jednoduché cukry a alkohol.

M. Tůček

Flexit Drink

Autor:Nela P. Datum:16.1.2020 06:09

Dobry den,

pomalu dobiram prvni baleni drinku Flexit drink na kloubni vyzivu. Drink jsem si koupila jako doplnek stravy - prevence na klouby. Rada bych se informovala jak dlouho lze tento drink uzivat v kuse nebo zda je potreba mezitim si udelat nejaky casovy rozestup nez zacnu dalsi baleni? Doposus jsem zatim kloubni vyzivu nevyuzivala, tak zkusenosti s timto nemam. Za jak dlouho se projevi ucinky?

Dekuji za odpoved.
S pozdravem, NP.

Re: Flexit Drink

Autor:Michal Tuček Datum:16.1.2020 08:50

Dobrý den
Kloubní výživa se užívá dlouhodobě, protože obnova pojivové tkáně je dlouhodobá záležitost. Doporučuji pravidelné užívání po dobu dvou až třech měsíců a potom po stejno délku udělat přestávku v užívání.
M. Tůček 

Obsah sladitel

Autor:Jana Malcová Datum:15.1.2020 20:18

Jaká sladidla jsou v tomto doplňku použita? Děkuji za odpověď.

Re: Obsah sladitel

Autor:Michal Tuček Datum:16.1.2020 07:25

Dobrý den
Obsah sladidel, stejně jako povinná informace o celkovém složení je vždy uvedena na obale výrobků a ve stejném znění i na našich webových stránkách, kde jste položila tento dotaz.
Jedná se o acesulfam K a sukralózu.
M. Tůček 

Flexit drink v tehotenstvi

Autor:Denisa Datum:8.1.2020 19:14

Dobrý den,
Jsem v 5. Měsíci těhotenství. Mohu přípravek požívat?
Děkuji za odpověď
Denisa

Re: Flexit drink v tehotenstvi

Autor:Michal Tuček Datum:9.1.2020 13:18

Dobrý den
Účinné látky v kloubních přípravcích (jako příklad uvedu chondroitin sulfát, ale i mnohé další) nejsou zkoumány a testovány na těhotných a kojících ženách.
Z tohoto důvodu nemůžeme doporučit jakékoliv podobné přípravky ženám v tomto období a informace o nevhodnosti použití je uvedena na obalech výrobků a našich webových stránkách.
V případě bolesti kloubů doporučím snížit příjem jednoduchých cukrů a všeobecně dbát zásad zdravé a pestré stravy.
O vhodnosti jakéhokoliv doplňku stravy se v tomto období poraďte se svým lékařem.
M. Tůček 

Flexit Drink

Autor:Baloun Miloš Datum:15.11.2019 19:11

Dobrý den, mohu rozmíchávat Flexit Drink ve vodě s citronem?
Díky za odpověď. Baloun

Re: Flexit Drink

Autor:Michal Tuček Datum:18.11.2019 08:53

Dobrý den
Citrusové plody zpravidla obsahují vyšší množství bergamottinu, kterému jsou přisuzovány lékové interakce, nebo interakce účinných látek. Často se v této souvislosti cituje výstraha u léčiv, kde není doporučována kombinace s grepem, nebo grepovou šťávou. Bergamottin je však obsažen i jiných citrusových plodech a z toho důvodu doporučím produkt FLEXIT DRINK míchat do čisté vody.
M. Tůček 

Frekvence užívání

Autor:Otto Datum:1.9.2019 19:51

Dobrý den, je mi 38 let a hodně sportuji - hlavně běh, cca 200 km měsíčně. Zatím mě klouby nebolí. Jako prevenci užívám kazdý den Flexit gelacoll. V rámci dodatečné kloubní kůry jak často a na jak dlouho užívat Flexit Drink? Ja dám vždy jednu pixlu, což je 20 dní a to opakuji 2x ročně. Spíš to beru jako prevenci. Děkuji za odpověd

Re: Frekvence užívání

Autor:Michal Tuček Datum:2.9.2019 09:19

Dobrý den
Jako prevence vám zvolená frekvence užívání může stačit. V případě kloubních obtíží se doporučuje využít minimálně troje balení produktu FLEXIT DRINK, nebo FLEXIT GOLD DRINK.
M. Tůček