Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

FLEXIT DRINK

FLEXIT DRINK

FLEXIT DRINK je unikátní přípravek pro komplexní kloubní péči. Představuje prevenci před opotřebením kloubních pouzder, šlach a úponů. Zákazníky je také žádaný i pro svůj pozitivní vliv na kvalitu pokožky, vlasů a nehtů.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 24

Flexit Drink

Autor:Baloun Miloš Datum:15.11.2019 19:11

Dobrý den, mohu rozmíchávat Flexit Drink ve vodě s citronem?
Díky za odpověď. Baloun

Re: Flexit Drink

Autor:Michal Tuček Datum:18.11.2019 08:53

Dobrý den
Citrusové plody zpravidla obsahují vyšší množství bergamottinu, kterému jsou přisuzovány lékové interakce, nebo interakce účinných látek. Často se v této souvislosti cituje výstraha u léčiv, kde není doporučována kombinace s grepem, nebo grepovou šťávou. Bergamottin je však obsažen i jiných citrusových plodech a z toho důvodu doporučím produkt FLEXIT DRINK míchat do čisté vody.
M. Tůček 

Frekvence užívání

Autor:Otto Datum:1.9.2019 19:51

Dobrý den, je mi 38 let a hodně sportuji - hlavně běh, cca 200 km měsíčně. Zatím mě klouby nebolí. Jako prevenci užívám kazdý den Flexit gelacoll. V rámci dodatečné kloubní kůry jak často a na jak dlouho užívat Flexit Drink? Ja dám vždy jednu pixlu, což je 20 dní a to opakuji 2x ročně. Spíš to beru jako prevenci. Děkuji za odpověd

Re: Frekvence užívání

Autor:Michal Tuček Datum:2.9.2019 09:19

Dobrý den
Jako prevence vám zvolená frekvence užívání může stačit. V případě kloubních obtíží se doporučuje využít minimálně troje balení produktu FLEXIT DRINK, nebo FLEXIT GOLD DRINK.
M. Tůček 

Snídaně

Autor:Petr Datum:6.5.2019 11:09

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je důležitý nějaký časový odstup, mezi užitím přípravku na lačno a snídaní. Děkuji

Re: Snídaně

Autor:Michal Tuček Datum:10.5.2019 16:06

Dobrý den
Dostačující by mělo být cca 30 minut.
M. Tůček 

Priprava Spartan race

Autor:Jan Datum:25.3.2019 22:26

Dobry den, jiz 3. tyden se pripravuji na Spartan race (zatim jen level 1 - Sprint 5km). Vek 32, 184 cm, 92 kg, cca 15 let zavodne fotbal, posl. 5 let temer bez pravidelneho pohybu Beham 5x tydne cca 5-7km, 40 min + 5x tydne dynamicke cviceni s cilem posilit bricho. Zacinam pozorovat unavu kloubu, zejmena kolen, kycli a kotniku. Dale, zvazuji komplexni regeneraci svalu a dale v posl. 2 tydnech kdy budu prodluzovat treninky v terenu na 1h - 1,5h pripravky na nabuzeni energie pred treninkem nebo doplneni v prubehu. Dekuji. Mam pred sebou jeste 6 tydnu pripravy.

Re: Priprava Spartan race

Autor:Michal Tuček Datum:27.3.2019 08:53

Dobrý den
Ve vašem případě doporučím použití produktu FLEXIT GOLD DRINK v kombinaci s produktem MULTIMINERAL COMPRESSED CAPS.
Oba produkty nabízí vhodnou kombinaci účinných látek pro tvorbu kolagenu, pevnost chrupavek a kostí.
Použití produktu FLEXIT GOLD DRINK bude ideální po ránu a naopak kapsle MULTIMINERAL COMPRESSED CAPS doporučuji na večer.
M. Tůček 

Flexit GREP

Autor:Martin Novak Datum:2.2.2019 20:48

Dobrý den,

chtěl bych se dodatečně poradit a sice; pořídil jsem babičce všechny příchutě Flexit drinku, avšak až dodatečně jsem si uvědomil, že když bere léky na snížení vysokého krevního tlaku, měla by se dle všech doporučení vyhnout grepu. Potřeboval bych se tedy ujistit, je-li konzumace Flexit drinku s příchutí grepu v tomto případě OK (ze skutečného grepu obsaženo pravděpodobně nic není např. pouze syntetické aroma, které by snad vadit nemělo?) nebo jí ho mám zavčas před otevřením zabavit?
Děkuji za odpověď

Re: Flexit GREP

Autor:Michal Tuček Datum:4.2.2019 16:42

Dobrý den
Z hlediska příchutě by produkt FLEXIT DRINK neměl být pro Vaši babičku problémem, nicméně bych složení produktu konzultoval s lékařem, který předepsal léky, aby složení produktu posoudil z hlediska vhodnosti.
M. Tůček 

Dotaz

Autor:Tadeáš Plaček Datum:29.8.2018 12:58

Dobrý den, je mi 15 let a dělám atletiku na vrcholové úrovni. V přípravě trénuji 5-6x týdně tzn. velká zátěž pro tělo. Jediný suplement který užívám jsou tabletové BCAA před a po těžkém treninku (2 tablety před, 2 po). Přemýšlím o FLEXIT drinku, abych předešel nějákému předčasnému opotřebování kloubů, protože chci atletiku dělat ještě dlouho a nechci abych kvůli zdraví nemohl. Doporučili by jste mi FLEXIT nebo nějákou jinou suplementaci? Předem děkuji za odpověď. :)

Re: Dotaz

Autor:Janka Pálešová Datum:29.8.2018 14:30

Dobrý den, ve vašem věku bez obtíží bych doporučila FLEXIT GELACOLL CAPS, lze zakoupit aktuálně i ve výhodném balíčku s FLEXIT GOLD DRINK, který oceneníte při značné zátěži nebo při rekonvalescenci. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová