Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

N1 PRE-WORKOUT

N1 PRE-WORKOUT

Profesionální produkt pro stimulaci organismu před fyzickou aktivitou, sestavený dle maximálních možností evropské legislativy. Obsahuje nejúčinnější látky, uznávané odbornou veřejností, které zaručí maximální efekt napumpování svalstva a posunutí hranice fyzického výkonu.

Datum: 29.8.2016 13:01 Odpovědi: 67

Dotaz

Autor:Ondřej Datum:11.10.2019 21:07

Dobrý den,
měl by takový nápoj nějaké účinky pro řemeslníka, který se nezastaví? Již delší dobu hledám něco co tělo nakopne a dodá potřebnou energii, popřípadě zregeneruje. Děkuji za odpověď

Re: Dotaz

Autor:Michal Tuček Datum:13.10.2019 09:28

Dobrý den
V případě celodenní práce se v rámci dostatečné energie zaměřte na stravu. Pestrost stravy je základ k tomu, aby ve vašem těle probíhaly správně všechny metabolické procesy, díky kterým tělo si energii vytváří. Zejména zvýšený obsah jednoduchých cukrů ve stravě, nevhodných forem tuků a třeba i alkohol jsou většinou příčinou snížené kvality života. Řešení ve formě zvýšeného příjmu stimulačních látek nepatří mezi nejšťastnější a z dlouhodobého hlediska by takový přístup mohl mít fatální následky na zdraví.
Pokud požadujete stimulaci v rámci intenzivní práce lze doporučit jako vhodnější produkt GUTAR, ze kterého je stimulace dlouhodobá, ale není tak intenzivní jako z produktu N1. U dotazovaného produktu N1 je také přirozený efekt parestezie (mravenčení), který by pro běžnou práci nemusel být vhodný.
V případě, že v zaměstnání nemáte ideální podmínky pro stravování a některé živiny tak vaše tělo dostává v nižším rozsahu, mohu doporučit produkt MULTIMINERAL COMPRESSED CAPS, nebo produkt MULTIVITAMIN COMPRESSED CAPS, případně produkt OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS.
M. Tůček 

Vegan

Autor:Fredddy Datum:20.8.2019 13:40

Dobry den, je tento nakopavac slozen z rostlinnych zdroju a je tedy vhodny pro vegany a nebo neni? Dekuji.

Re: Vegan

Autor:Michal Tuček Datum:20.8.2019 16:44

Dobrý den
Produkt je vhodný pro vegany i vegetariány.
M. Tůček 

N1 pro mladistvé?

Autor:Mikuláš Matějovský Datum:21.7.2019 23:16

Dobrý den. Rád bych věděl jestli jedinci 15-16l et může uškodit 8,5g N1 před workoutem, případně jestli se může brát alespoň after workout protein?

Re: N1 pro mladistvé?

Autor:Michal Tuček Datum:22.7.2019 09:02

Dobrý den
Osobně bych produkt N1 mladistvým nedoporučil, zejména díky obsahu stimulačních látek. 
Věřím, že adolescenti v dnešní době stimulační látky používají v souvislosti s konzumací energetických nápojů, nicméně energetické nápoje zdaleka nedosahují účinnosti produktu N1.
M. Tůček 

Kombinace a dávkování suplementu

Autor:Filip Štefan Datum:9.7.2019 02:06

Dobrý den
Chodím cvičit cca 3-4x týdne. Měřím 187cm a vážím 77kg. Chtěl bych nabrat svalovou hmotu a zesílit celkove svoje tělo.
Můj dotaz se, týká ohledně těchto suplementu HYDRO WHEY, COMPRESS B.I.G, CREATINE MONOHYDRATE CREAPURE,N1 Pre-Workout, OMEGA 3 PLUS SOFTGEL, CAPSVITAMIN C SE Šípky. Chtěl bych poprosit jak dávkovat, jestli lze nebo nelze kombinovat popřípadě co nedoporučujete.Děkuji za odpověď
Příjemný zbytek dne.

Re: Kombinace a dávkování suplementu

Autor:Michal Tuček Datum:9.7.2019 09:38

Dobrý den
Doporučení doplňků stravy by se vždy mělo řídit podle stravovacích návyků jednotlivce. Následně uvedu několik podmínek pro správný přístup pro podporu svalového růstu.
První podmínkou je dostatečný přísun všech živin, které jsou zapojeny do syntézy bílkoviny tělu vlastní (tedy i svalstva). Základním stavebním kamenem je kvalitní bílkovina s plnohodnotným aminokyselinovým spektrem. Mezi nejlepší zdroje patří vejce a mléčná bílkovina a ve stravě by tyto zdroje měly mít své místo. Zástupcem syrovátkové bílkoviny mléčného původu je i dotazovaný produkt HYDRO WHEY.
Celkové množství bílkoviny v případě svalového růstu by mělo býk okolo 2 gramů na kilogram tělesné hmotnosti. Ve vašem případě by měl být příjem okolo 150 gramů bílkoviny ze všech zdrojů. HYDRO WHEY nabízí v každé dávce více než 30 gramů bílkoviny, takže jeho použitím pokryjete slušnou část denní potřeby, ale pozor na dlouhodobý nadměrný příjem bílkoviny, který u podobných přípravků může být poměrně snadný. Více neznamená v tomto případě lépe!
Sacharidů by měl člověk usilující o svalový růst přijmout okolo 5 gramů na kg tělesné hmotnosti. Ve vašem případě by to mělo být okolo 390 gramů ze všech zdrojů a většina by měla být z komplexních škrobů s pomalejším uvolněním glukózy (cereálie, tmavé typy rýže a podobně). COMPRESS B.I.G. nabízí přes 40 gramů sacharidů, ale zde se jedná převážně o rychlé stravitelné zdroje, které poskytnou tělu glukózu v relativně krátkém čase. Použití tohoto produktu by mělo být zařazeno okolo tréninku. COMPRESS B.I.G. ale v každé porci nabízí i necelých 20 gramů bílkoviny, kterou je nutno započítat do jejího příjmu.
Další velmi důležitou živinou z hlediska energie, ale také z hlediska například tvorby hormonů v těle jsou tuky. Příjem tuků by se měl pohybovat v množství okolo 1 gramu na kilogram tělesné hmotnosti. Problematika tuků je však poměrně složitá a zde není prostor se na toto téma rozepisovat. Dotazované OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS jsou vynikajícím zdrojem polynenasycených mastných kyselin, které vhodně "kompenzují" běžné stravovací návyky, takže jsou pro naše tělo velmi prospěšné, zejména pak i díky obsahu vitamínu D. Doporučuji 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer.
Dostatečný a pestrý příjem čerstvé zeleniny a ovoce pak představuje zdroj vlákniny, vitamínů a minerálů, které jsou také součástí správné tvorby hormonů a podílí se nemalou měrou na syntéze tělu vlastní bílkoviny (včetně svalstva).
Kreatin je již obsažený v produktu N1 (sypká forma), a to v množství 3 gramy na dávku 17 gramů. Další užití kreatinu v průběhu dne lze uplatnit například po ukončení sportovní aktivity tak, aby celkový denní příjem kreatinu nepřesáhl 6 gramů. V netréninkové dny pochopitelně není vhodné zařadit preworkout, ale dávku kreatinu lze přijmout 3g ráno a 3 g v průběhu dne.
Vitamín C je již obsažen v produktu N1. Další použití vitamínu C v den, kdy si dáte N1 již není nutné. Ve dnech volna pak lze přijmout 1 tabletu ráno.
Druhou důležitou podmínkou je správně zvolená sportovní aktivita, nejlépe silového charakteru a alespoň zpočátku pod vedením odborníka. Fyzicky náročné zaměstnání nelze za tímto účelem považovat jako vhodné, protože v zaměstnání se zpravidla zatěžují pouze některé svalové partie opakovaně, což vede k svalové dysbalanci. Svalovou dysbalanci následně doprovází komplikace spojené s pohybovým ústrojím, takže i zde je nutné kompenzovat správně zvoleným tréninkem (nikoliv pouze ve fitnesscentru) pod dohledem odborníka.
M. Tůček 

věk

Autor:Ondra Datum:25.6.2019 18:16

Dobrý den, jaký účinek bude mít na organismus u mladších lidí 15-16 let (185 cm, 73 kg).
Děkuji za odpověď.

Re: věk

Autor:Michal Tuček Datum:26.6.2019 08:39

Dobrý den
Efekt produktu N1 bude stejný jak pro dospělého i pro adolescenta. Vysoká dávka stimulantů zvýší koncentraci jedince a výrazně stimuluje jedince do sportovního výkonu. Problém je v tom, že mladiství by takto vysoké dávky stimulantů neměli užívat. Zejména pokud není ukončen vývoj těla není vhodné používat látky, které mohou mít vliv na kvalitu života v pozdějším věku.  Zejména z toho důvodu není produkt určen dětem, tedy není určen ani mládeži do 18 let!
M. Tůček 

kombinace dvou stimulantů

Autor:Vladimír Datum:22.5.2019 15:13

Dobrý den,
je možná kombinace dávky Brutus Energy Shot 60 ml a dávky suplementu známého jako N 1 asi tak 60 minut před sportovním výkonem - konkrétní aktivita běh.
Nebo je suplement N 1 v tomto případě již dostatečně "silný" a není třeba doplňovat Brutus???

DĚKUJI

Re: kombinace dvou stimulantů

Autor:Michal Tuček Datum:23.5.2019 13:40

Dobrý den
Ke kombinaci těchto produktů není důvod.
Pokud máte potřebu produkt N1 s jiným produktem kombinovat, mohu v této souvislosti doporučit ISODRINX. N1 v této kombinaci skvěle poslouží před tréninkem jako stimulant a produkt ISODRINX zase v průběhu aktivity jako součást pitného režimu s obsahem rychlého zdroje energie.
M. Tůček