Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0
   
   
  ANABOLIZÉRY
  Produkty tohoto typu podporují antikatabolické prostředí v těle, zaručují v těle dostatečný obsah dusíkatých látek podmiňující syntézu aktivní svalové hmoty za předpokladu dostatečného množství potřebných živin a také dalších látek, které se syntézy přímo účastní. Pro efektivitu těchto produktů je současně nutná i pravidelná silová fyzická aktivita.

  Nutrend klub

  Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....
   
   
   
   
  Muj profil

  N1 PRE-WORKOUT

  N1 PRE-WORKOUT

  Profesionální produkt pro stimulaci organismu před fyzickou aktivitou, sestavený dle maximálních možností evropské legislativy. Obsahuje nejúčinnější látky, uznávané odbornou veřejností, které zaručí maximální efekt napumpování svalstva a posunutí hranice fyzického výkonu.

  Datum: 29.8.2016 13:01 Odpovědi: 61

  Kombinace a dávkování suplementu

  Autor:Filip Štefan Datum:9.7.2019 02:06

  Dobrý den
  Chodím cvičit cca 3-4x týdne. Měřím 187cm a vážím 77kg. Chtěl bych nabrat svalovou hmotu a zesílit celkove svoje tělo.
  Můj dotaz se, týká ohledně těchto suplementu HYDRO WHEY, COMPRESS B.I.G, CREATINE MONOHYDRATE CREAPURE,N1 Pre-Workout, OMEGA 3 PLUS SOFTGEL, CAPSVITAMIN C SE Šípky. Chtěl bych poprosit jak dávkovat, jestli lze nebo nelze kombinovat popřípadě co nedoporučujete.Děkuji za odpověď
  Příjemný zbytek dne.

  Re: Kombinace a dávkování suplementu

  Autor:Michal Tuček Datum:9.7.2019 09:38

  Dobrý den
  Doporučení doplňků stravy by se vždy mělo řídit podle stravovacích návyků jednotlivce. Následně uvedu několik podmínek pro správný přístup pro podporu svalového růstu.
  První podmínkou je dostatečný přísun všech živin, které jsou zapojeny do syntézy bílkoviny tělu vlastní (tedy i svalstva). Základním stavebním kamenem je kvalitní bílkovina s plnohodnotným aminokyselinovým spektrem. Mezi nejlepší zdroje patří vejce a mléčná bílkovina a ve stravě by tyto zdroje měly mít své místo. Zástupcem syrovátkové bílkoviny mléčného původu je i dotazovaný produkt HYDRO WHEY.
  Celkové množství bílkoviny v případě svalového růstu by mělo býk okolo 2 gramů na kilogram tělesné hmotnosti. Ve vašem případě by měl být příjem okolo 150 gramů bílkoviny ze všech zdrojů. HYDRO WHEY nabízí v každé dávce více než 30 gramů bílkoviny, takže jeho použitím pokryjete slušnou část denní potřeby, ale pozor na dlouhodobý nadměrný příjem bílkoviny, který u podobných přípravků může být poměrně snadný. Více neznamená v tomto případě lépe!
  Sacharidů by měl člověk usilující o svalový růst přijmout okolo 5 gramů na kg tělesné hmotnosti. Ve vašem případě by to mělo být okolo 390 gramů ze všech zdrojů a většina by měla být z komplexních škrobů s pomalejším uvolněním glukózy (cereálie, tmavé typy rýže a podobně). COMPRESS B.I.G. nabízí přes 40 gramů sacharidů, ale zde se jedná převážně o rychlé stravitelné zdroje, které poskytnou tělu glukózu v relativně krátkém čase. Použití tohoto produktu by mělo být zařazeno okolo tréninku. COMPRESS B.I.G. ale v každé porci nabízí i necelých 20 gramů bílkoviny, kterou je nutno započítat do jejího příjmu.
  Další velmi důležitou živinou z hlediska energie, ale také z hlediska například tvorby hormonů v těle jsou tuky. Příjem tuků by se měl pohybovat v množství okolo 1 gramu na kilogram tělesné hmotnosti. Problematika tuků je však poměrně složitá a zde není prostor se na toto téma rozepisovat. Dotazované OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS jsou vynikajícím zdrojem polynenasycených mastných kyselin, které vhodně "kompenzují" běžné stravovací návyky, takže jsou pro naše tělo velmi prospěšné, zejména pak i díky obsahu vitamínu D. Doporučuji 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer.
  Dostatečný a pestrý příjem čerstvé zeleniny a ovoce pak představuje zdroj vlákniny, vitamínů a minerálů, které jsou také součástí správné tvorby hormonů a podílí se nemalou měrou na syntéze tělu vlastní bílkoviny (včetně svalstva).
  Kreatin je již obsažený v produktu N1 (sypká forma), a to v množství 3 gramy na dávku 17 gramů. Další užití kreatinu v průběhu dne lze uplatnit například po ukončení sportovní aktivity tak, aby celkový denní příjem kreatinu nepřesáhl 6 gramů. V netréninkové dny pochopitelně není vhodné zařadit preworkout, ale dávku kreatinu lze přijmout 3g ráno a 3 g v průběhu dne.
  Vitamín C je již obsažen v produktu N1. Další použití vitamínu C v den, kdy si dáte N1 již není nutné. Ve dnech volna pak lze přijmout 1 tabletu ráno.
  Druhou důležitou podmínkou je správně zvolená sportovní aktivita, nejlépe silového charakteru a alespoň zpočátku pod vedením odborníka. Fyzicky náročné zaměstnání nelze za tímto účelem považovat jako vhodné, protože v zaměstnání se zpravidla zatěžují pouze některé svalové partie opakovaně, což vede k svalové dysbalanci. Svalovou dysbalanci následně doprovází komplikace spojené s pohybovým ústrojím, takže i zde je nutné kompenzovat správně zvoleným tréninkem (nikoliv pouze ve fitnesscentru) pod dohledem odborníka.
  M. Tůček 

  věk

  Autor:Ondra Datum:25.6.2019 18:16

  Dobrý den, jaký účinek bude mít na organismus u mladších lidí 15-16 let (185 cm, 73 kg).
  Děkuji za odpověď.

  Re: věk

  Autor:Michal Tuček Datum:26.6.2019 08:39

  Dobrý den
  Efekt produktu N1 bude stejný jak pro dospělého i pro adolescenta. Vysoká dávka stimulantů zvýší koncentraci jedince a výrazně stimuluje jedince do sportovního výkonu. Problém je v tom, že mladiství by takto vysoké dávky stimulantů neměli užívat. Zejména pokud není ukončen vývoj těla není vhodné používat látky, které mohou mít vliv na kvalitu života v pozdějším věku.  Zejména z toho důvodu není produkt určen dětem, tedy není určen ani mládeži do 18 let!
  M. Tůček 

  kombinace dvou stimulantů

  Autor:Vladimír Datum:22.5.2019 15:13

  Dobrý den,
  je možná kombinace dávky Brutus Energy Shot 60 ml a dávky suplementu známého jako N 1 asi tak 60 minut před sportovním výkonem - konkrétní aktivita běh.
  Nebo je suplement N 1 v tomto případě již dostatečně "silný" a není třeba doplňovat Brutus???

  DĚKUJI

  Re: kombinace dvou stimulantů

  Autor:Michal Tuček Datum:23.5.2019 13:40

  Dobrý den
  Ke kombinaci těchto produktů není důvod.
  Pokud máte potřebu produkt N1 s jiným produktem kombinovat, mohu v této souvislosti doporučit ISODRINX. N1 v této kombinaci skvěle poslouží před tréninkem jako stimulant a produkt ISODRINX zase v průběhu aktivity jako součást pitného režimu s obsahem rychlého zdroje energie.
  M. Tůček 

  N1

  Autor:Jiří Krajčovič Datum:22.1.2019 12:14

  Dobrý den, cvičím 3x týdně po dobu 1 hod.
  Benč, nohy a břišní cviky. Chci si dát hodinu před cvikem N1, a chci se zeptat čím to doplnit (nějaký produk NUTREND) popř. kdy - jak dlouho po cviku. Mám 34let a 75kg

  Re: N1

  Autor:Michal Tuček Datum:22.1.2019 18:26

  Dobrý den
  Produkt N1 je vhodné užívat dle doporučení (cca 30 minut před tréninkem). Jako doplněk k použití po tréninku doporučuji AFTER TRAINING PROTEIN.
  M. Tůček 

  Opět v tom :-)

  Autor:Drumel a Co. Martin Dlouhý Datum:10.1.2019 14:55

  Dobrý den, je mi 47let aktivní amatérský sportovec. Čtyři roky jsem si dal pauzu a nyní jsem opět v tom :-) Plavu 2x týdne cca 1h, hokej 1,5h týdně, tenis 1,5h týdně, 1x sauna. Mezi tím regenerace vířivka.. Rád bych dal tělu to nejlepší jak před výkonem, během i po. Pokud bych dostal doporučení i na péči o klouby SUPER. Můžete mi doporučit některé z Vašich výrobků? Moc děkuji. Martin

  Re: Opět v tom :-)

  Autor:Michal Tuček Datum:14.1.2019 13:42

  Dobrý den
  Doporučení by se mělo vždy odvíjet od načasování běžné stravy v souvislosti s aktivitou, ale také od složení běžné stravy.
  Pokud přijímáte ze stravy dostatek živin a před aktivitou požadujete pouze doplněk pro zlepšení sportovního výkonu, mohu v tomto případě nabídnout například FAT DIRECT SHOT, nebo třeba N1.
  V případě, že potřebujete doplněk stravy s obsahem živin, tak před aktivitou doporučím například tyčinku VOLTAGE.
  V průběhu sportovního výkonu lze doporučit čistou vodu NARTES, nebo třeba sportovní nápoj ISODRINX TABS.
  Po ukončení aktivity bude vhodný například produkt AFTER TRAINING PROTEIN.
  M. Tůček 

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist