Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
Váš košík: 0,00 0
 
PROTEINY
 
Proteiny (bílkoviny) zastávající v organismu nejrůznější funkce. Jsou strukturními složkami všech buněk, mají katalytické účinky (většina enzymů je proteinového původu), jako protilátky jsou součástí imunitního systému a mají mimo jiné i regulační schopnost v organismu v podobě hormonu. Díky uvedenému jsou základní složkou potravy. Při pravidelném a dostatečném příjmu kvalitní bílkoviny potravou dochází k obnově svalové hmoty, ale také k tvorbě nové svaloviny.

Nutrend klub

Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....
 
 
 
 
Muj profil

AFTER TRAINING PROTEIN

AFTER TRAINING PROTEIN

Mimořádné složení tohoto proteinu nabízí všem sportovcům ideální proteinovou směs, určenou pro konzumaci ihned po ukončení náročného tréninku. Základ tohoto proteinu tvoří mimořádně kvalitní proteinová směs, která vyniká lehkou a rychlou vstřebatelností a využitelností.

Datum: 28.4.2017 11:00 Odpovědi: 91

Nutrend after training

Autor:Jiří Švarc Datum:16.3.2019 20:34

Je vhodný i po běžeckém tréninku?

Re: Nutrend after training

Autor:Michal Tuček Datum:18.3.2019 08:41

Dobrý den
Doplnění živin po sportovní aktivitě se odvíjí od intenzity a délky sportovní aktivity. Pokud je tedy například běh příliš dlouhý a  v jeho průběhu nedochází k doplňování zdrojů energie, bude vhodnější po jeho ukončení použít produkt s vyšším obsahem sacharidů. Pro tyto případy je vhodnější volit například RECOVERY PROTEIN SHAKE, nebo dokonce REGENER.
Pokud však běžecký trénink netrvá déle, než 60 minut, lze AFTER TRAINING PROTEIN považovat za ideální.
M. Tůček 

Redukce váhy

Autor:David Čemus Datum:13.3.2019 09:11

Dobrý den, chodím cca 4x v týdnu cvičit (bosu, Body pump, TRX) a chci dát dolu alespoň 10 kilo.. Před cvičením mi nedělá dobře když se najím jím cca 1-2 hodiny před jídlem) a proto potřebuji nějký drink, který me zasytí. Který drink mi můžete doporučit místo jídla? Mohu po každém cvičení jíst AFTER TRAINING PROTEIN a poté si dát normální večeři? Děkuji za odpověď

Re: Redukce váhy

Autor:Michal Tuček Datum:13.3.2019 10:39

Dobrý den
Ze stravy lze před sportovní aktivitou použít běžné ovoce, které vás nějak zásadně nezatíží a dodá energie pro sportovní výkon. Pokud hledáte doplněk stravy, který by byl vhodný v této situaci, lze i v případě redukce hmotnosti doporučit například tyčinky RAW, případně tyčinky JUST FRUIT.
Na druhou část dotazu s jistotou odpovím ano! AFTER TRAINING PROTEIN lze umíchat bezprostředně po tréninku a s odstupem cca hodiny lze přijímat běžnou stravu.
M. Tůček 

jako regenerace po závodech?

Autor:Anna Spilková Datum:26.1.2019 03:12

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je tento produkt vhodný jako regenerace na zimních závodech na běžkách, kde je každý den jeden cca 40 minutový závod tři dny po sobě. Pro muže 36 let, pravidelně sportujícího. Nebo je lepší jiný produkt? Děkuji za odpověď.

Re: jako regenerace po závodech?

Autor:Michal Tuček Datum:29.1.2019 13:40

Dobrý den
Ano, v souvislosti s popisovanou aktivitou můžeme produkt AFTER TRAINING PROTEIN doporučit.
M. Tůček

Kombinace přípravku

Autor:Petr Vačkář Datum:18.1.2019 22:45

Dobrý den, je vhodná kombinace přípravku AMINOKYSELINY BCAA před cvičením a po cvičení AFTER TRAINING PROTEIN?
Cvičím 4x týdně fitko, vážím 87 kg , měřím 185 cm. Děkuji

Re: Kombinace přípravku

Autor:Michal Tuček Datum:21.1.2019 15:30

Dobrý den
Esenciální rozvětvené aminokyseliny (BCAA) můžete přijmout ve stejný den, kdy přijímáte protein, ale není to vždy nezbytně nutné. Dotazovaný produkt AFTER TRAINING PROTEIN obsahuje 5 gramů BCAA v jedné dávce a většina kvalitní bílkoviny, kterou konzumujete v průběhu dne, obsahuje další BCAA spolu s ostatními esenciálními aminokyselinami, které si naše tělo nedokáže syntetizovat z jiných složek.
V případě, že vaše strava obsahuje bílkovinu s menším zastoupením BCAA, je vhodné tyto aminokyseliny doplnit. 
Aminokyseliny lze přijímat před tréninkem, nebo třeba v průběhu tréninku. Před tréninkem bych doporučil BCAA MEGA STRONG POWDER, nebo například variantu ve formě tablet, či kapslí.
Pokud uvažujete o užívání v průběhu sportovního výkonu, kdy BCAA mohou částečně zastat funkci stimulantu, tak lze použít variantu BCAA ENERGY MEGA STRONG POWDER.
M. Tůček 

Je vhodny po silovem cvičeni

Autor:Lukáš Mareček Datum:5.1.2019 12:34

Dobrý den jezdim motokros jako hlavni zatěž,jako doplnkove sporty silnični kolo plavaní a kruhovy trenink potřebuju radu jake proteininy nebo doplnky stravy byste mě doporučily potřebuju spiš doplnění pro silu než na rúst svalů.Dik za info.Lukáš

Re: Je vhodny po silovem cvičeni

Autor:Michal Tuček Datum:7.1.2019 09:06

Dobrý den
V rámci doplnění živin po tréninku mohu doporučit pro vaši aktivitu AFTER TRAINING PROTEN.
Co se týká zvýšení síly, tak se primárně musí získat vhodným tréninkem, ale jako efektivní pomocník v tomto případě může být například produkt N1.
M. Tůček 

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist