Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
Váš košík: 0,00 0
 
PROTEINY
 
Proteiny (bílkoviny) zastávající v organismu nejrůznější funkce. Jsou strukturními složkami všech buněk, mají katalytické účinky (většina enzymů je proteinového původu), jako protilátky jsou součástí imunitního systému a mají mimo jiné i regulační schopnost v organismu v podobě hormonu. Díky uvedenému jsou základní složkou potravy. Při pravidelném a dostatečném příjmu kvalitní bílkoviny potravou dochází k obnově svalové hmoty, ale také k tvorbě nové svaloviny.

Nutrend klub

Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....
 
 
 
 
Muj profil

AFTER TRAINING PROTEIN

AFTER TRAINING PROTEIN

Mimořádné složení tohoto proteinu nabízí všem sportovcům ideální proteinovou směs, určenou pro konzumaci ihned po ukončení náročného tréninku. Základ tohoto proteinu tvoří mimořádně kvalitní proteinová směs, která vyniká lehkou a rychlou vstřebatelností a využitelností.

Datum: 28.4.2017 11:00 Odpovědi: 83

Je vhodny po silovem cvičeni

Autor:Lukáš Mareček Datum:5.1.2019 12:34

Dobrý den jezdim motokros jako hlavni zatěž,jako doplnkove sporty silnični kolo plavaní a kruhovy trenink potřebuju radu jake proteininy nebo doplnky stravy byste mě doporučily potřebuju spiš doplnění pro silu než na rúst svalů.Dik za info.Lukáš

Re: Je vhodny po silovem cvičeni

Autor:Michal Tuček Datum:7.1.2019 09:06

Dobrý den
V rámci doplnění živin po tréninku mohu doporučit pro vaši aktivitu AFTER TRAINING PROTEN.
Co se týká zvýšení síly, tak se primárně musí získat vhodným tréninkem, ale jako efektivní pomocník v tomto případě může být například produkt N1.
M. Tůček 

Kombinace přípravku

Autor:martin janko Datum:16.12.2018 00:18

Dobrý den
zakoupil jsem si after training protein a compress B.I.G. gainer a nevím jak nebo jestli vůbec je mám konzumovat naráz, cvičím teprve chvíli po pauze a snažím se cvičit tak pětkrát do týdne, je mi 20, mám 70 kilo a 178cm

Re: Kombinace přípravku

Autor:Michal Tuček Datum:17.12.2018 07:52

Dobrý den
Oba zmíněné produkty jsou určeny k podpoře regenerace a svalového růstu. Použití souvisí s délkou a intenzitou aktivity. AFTER TRAINING PROTEIN lze použít po krátkodobých aktivitách typu, jaké jsou běžné ve fitcentru a podobně. COMPRESS B.I.G. je naopak vhodný po delších aktivitách vytrvalostního charakteru, které svou délkou přesahují 75 minut.
M. Tůček 

Regenerace + rust svalove hmoty + redukce tuku

Autor:Ondřej Daněk Datum:4.12.2018 22:11

Dobrý den, trenuji 2x az 3x tydne ( kruhove treninky, Tabaty apod ). Trenink cca kolem 60min. + 1x bazen/tyden. Zacatek treninku kolem 20h vecerni. Je idealni pro regeneraci a rust svalove hmoty AFTER TRAINING PROTEIN a pro redukci tuku, predevsim v oblasti bricha CLA + CARNITINE POWDER? V pripade ze, ano, mohu uzivat i v dny volna? Nemuze dojit k "jojo" efektu? Dekuji za radu. Ondrej

Re: Regenerace + rust svalove hmoty + redukce tuku

Autor:Michal Tuček Datum:5.12.2018 08:40

Dobrý den
V případě fyzické aktivity v takto pozdních hodinách bych doporučil spíš použití produktů COMPRESS FEVER a AFTER TRAINING PROTEIN. První jmenovaný je kapslový produkt, který se používá před snídaní a před obědem. 
Proteinový produkt je vhodnou alternativou lehce stravitelných živin pro podporu regenerace a svalového růstu.
M. Tůček 

Jaký protein a kdy

Autor:Kateřina Indrová Datum:4.12.2018 09:42

Dobrý den, potřebovala bych se zbavit tuku a nabrat svalovou hmotu, chodím asi 3/4 roku do posilovny 2-3x týdně. Potřebovala bych poradit, jaké přípravky bych měla užívat, asi spalovač a nějaké proteiny, ale vůbec se v tom nevyznám.
Děkuji za rady.

Re: Jaký protein a kdy

Autor:Michal Tuček Datum:5.12.2018 08:11

Dobrý den
Pro redukci tuku je vhodné vyhledávat fyzickou aktivitu, při které si udržíte tepovou frekvenci na aerobní prahu. Pokud se tohoto pravidla budete držet, umožníte vašemu tělu využívat při provozované aktivitě tuk, jako majoritní zdroj energie. V opačném případě (při aktivitě s vysokou tepovou frekvencí) budete z aktivity více unavená a výsledky se dostaví o poznání později, nebo vůbec.
Pro zvýšení efektivity v tomto období doporučím produkt COMPRESS FEVER, jako doplněk stravy v kapslích, používaný před snídaní a před obědem. Mezi proteiny si můžete vybrat podle zamýšleného použití. Pokud hledáte doplněk stravy, který chcete konzumovat po fyzické zátěži, potom volte AFTER TRAINING PROTEIN. Pokud ale hledáte doplněk stravy jako alternativu posledního denního jídla, potom doporučím DIET PROTEIN.
M. Tůček 

AFTER TRAINING PROTEIN nebo něco jiného

Autor:Kamil Kráčmar Datum:21.11.2018 13:49

Dobrý den, mám dotaz ohledně vhodnosti AFTER TRAINING PROTEINU.
Dělám následující aktivity. Pondělí, středa, pátek cca 10-15 km koloběžka,Úterý, čtvrtek, neděle - kardio běh cca 5 km (všechny tyto aktivity provádím po probuzení cca v 10 hodin ( chodím do práce odpoledne - denně ) K tomu ještě každé úterý a pátek v 8 večer 1,5 hod. závodně badminton. Jde mi primárně o dobrý pocit ze svého těla a fyzičku. Proto se chci zeptat, zda-li je vhodné používat po některé z těchto činností AFTER TRAINING PROTEIN, či zvolit něco jiného. Děkuji za Vaši odpověď a přeji mnoho úspěchů, protože NUTREND je number 1.

Re: AFTER TRAINING PROTEIN nebo něco jiného

Autor:Michal Tuček Datum:21.11.2018 14:52

Přeji dobrý den
V rámci vašich aktivit volíte dobře. AFTER TRAINIG PROTEIN Vám dodá nejen potřebné živiny (bílkoviny a sacharidy), ale i důležité minerály, jako jsou hořčík, zinek a draslík, ale také některé důležité vitamíny řady B.
Při zvýšené aktivitě lze dále doporučit i vitamín C, který máme v tabletové formě obohacený o extrakty z šípku, nebo třeba OMEGA 3 obohacené o vitamín D.
Zejména v období s předpokladem vyššího výskytu nachlazení a menšího množství slunečního svitu jsou zmiňované vitamíny vhodné, stejně jako omega 3 mastné kyseliny. 
S pozdravem
M. Tůček 

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist