Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

AFTER TRAINING PROTEIN

AFTER TRAINING PROTEIN

Mimořádné složení tohoto proteinu nabízí všem sportovcům ideální proteinovou směs, určenou pro konzumaci ihned po ukončení náročného tréninku. Základ tohoto proteinu tvoří mimořádně kvalitní proteinová směs, která vyniká lehkou a rychlou vstřebatelností a využitelností.

Datum: 28.4.2017 11:00 Odpovědi: 163

Doporučení

Autor:Petr Datum:24.5.2020 20:11

Dobrý den, cvičím 4x týdně, převážně posilování, 30 minut před začátkem užívám N1 PRE-WORKOUT, během cvičení ISODRINX a po cvičení si dávám AFTER TRAINING PROTEIN. Chtěl bych od Vás doporučení, jaký produkt užívat v netréninkový den na podporu regenerace. Dočetl jsem se tu, že lze použít ATP, je to tak, nebo máte lepší alternativu? Děkuji.

Re: Doporučení

Autor:Michal Tuček Datum:25.5.2020 10:23

Dobrý den

V den bez sportovní aktivity bude nejlepším pomocníkem pestrá strava s dostatečným příjmem sacharidů, které se na regeneraci podílejí nejvíce. Ideálním zdrojem budou cereálie, brambory, těstoviny a rýže. Pokud máte ve stravě deficit sacharidů, tělo si glukózu musí tvořit z jiných zdrojů (například aminokyseliny), a to je pro tělo energeticky náročný proces, takže je pocit zvýšené únavy přirozený. Doplněním aminokyselin tento stav nezlepšíte, ba naopak můžete tělu ještě přitížit. Použitím doplňku stravy s obsahem sacharidů situaci mimo sportovní aktivitu taktéž nevyřešíte, protože doplňky stravy obsahují sacharidy výhradně z maltodextrinů, nebo jednoduchých cukrů. Maltodextriny a jednoduché cukry se při trávení přitom chovají podobně a vzestup glukózy je z těchto zdrojů vždy nárazový (vysoký glykemický index) a tento efekt je žádoucí pouze v období sportovní aktivity (před, při, nebo po tréninku). 

Kombinace, kterou v rámci fyzické aktivity přijímáte je v tomto ohledu vhodná a není jí co vytknout.

M. TůčekAfter Training Protein při medikaci po transplantaci ledviny

Autor:David Pachsteffl Datum:22.5.2020 18:53

Dobrý den,

je možné užívat After Training Protein při medikaci (imunosupresiva) po transplantaci ledviny v roce 2015? A případně kombinovat jej s Amino Power Liquid, nebo brát Amino Power Liquid samostatně? David

Re: After Training Protein při medikaci po transplantaci ledviny

Autor:Michal Tuček Datum:25.5.2020 08:56

Dobrý den

Na tento dotaz by vám měl odpovědět lékař, který konkrétní medikaci předepsal. 

M. Tůček

Běh do cca 60 minut - regenerace s After training proteinem nebo Magneslife active drink?

Autor:Romana Boucová Datum:19.4.2020 13:13

dobrý den, chodím běhat 3 týdně běh kolem 50 minut, o víkendu někdy delší. Běh zejména za účelem zhubnutí a kondice. Je vhodné na regeneraci používat After training protein nebo doplnit minerály Magneslife drinkem?
Stejně tak před zahájením běhu je lepší použít FAT Direct shot nebo raději něco z řady Isodrink nebo Gutar energy shot?
děkuji

Re: Běh do cca 60 minut - regenerace s After training proteinem nebo Magneslife active drink?

Autor:Michal Tuček Datum:20.4.2020 10:13

Dobrý den

Doporučení doplňku stravy by se mělo vždy odvíjet od znalosti stravování jednotlivce. Přijímáte-li ve stravě dostatečné množství všech živin, tak by za popisovaných podmínek (3x týdně běh do 50 minut) měl být MAGNESLIFE ACTIVE DRINK ideálním produktem, zejména pak když se snažíte o redukci hmotnosti. Pokud máte ve stravě deficit bílkoviny, bude lepší použít produkt AFTER TRANING  PROTEIN.

Jako pomocníka pro redukci hmotnosti doporučím produkt FAT DIRECT SHOT jako vhodnější, ale použití produktu GUTAR ENERGY SHOT za účelem redukce hmotnosti je ve vašem případě také možné. V rámci pitného režimu doporučím ZERODRINX TABS.

M. Tůček

Výběr proteinu

Autor:Karolína Pechlátová Datum:17.4.2020 18:15

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat jaký vhodný protein vybrat, 21let 157cm 60kg, upravený jídelníček mám a nyní už přes měsíc cvičím doma každý den cca 40min. Jde mi o redukci tuku a zpevnění těla.

Re: Výběr proteinu

Autor:Michal Tuček Datum:20.4.2020 09:20

Dobrý den

Za popsaných podmínek bych doporučil použít produkt DIET PROTEIN.

M. Tůček

Protein

Autor:Marian Datum:15.4.2020 17:54

Dobry den chvel by som sa informovat ktory protein je vhodny pre kojaciu zenu dakujem.

Re: Protein

Autor:Michal Tuček Datum:16.4.2020 10:06

Dobrý den

Pokud nedojde k neúměrné konzumaci bílkoviny, lze za bezpečný produkt považovat 100% WHEY PROTEIN.

Celkové množství přijímané bílkoviny by měl doporučit v tomto konkrétním případě lékař.

M. Tůček

Vhodnost ATP

Autor:Andrea Papiasvili Datum:30.3.2020 19:38

Dobrý den,
zajímalo by mne, zda je vhodný pro mne ATP (běhám průmerně 3x týdně cca 7km, plus doplněk 1x plavání nebo cyklistika) v případě, že nechci nabírat svalovou hmotu, ale zredukovat tuk. Dále zda ATP nahrazuje celé jídlo, půl porce jídla? Nebo je to čistě na regeneraci svalů?
Pokud není vhodný, prosím o doporučení vhodného produktu.
Děkuju a jsem s pozdravem
AP

Re: Vhodnost ATP

Autor:Michal Tuček Datum:31.3.2020 09:39

Dobrý den

AFTER TRAINING PROTEIN (ATP) je vhodný pro doplnění živin ihned po tréninku, když potřebujete zastavit katabolický proces nastolený fyzickou aktivitou. Tento produkt lze použít i ve fázi, kdy potřebujete redukovat tělesný tuk, ale pouze za předpokladu, že předcházející energetický výdej byl dostatečný. S ohledem na obsah bílkoviny lze ATP považovat za plnohodnotný. Ostatní živiny (sacharidy a tuk) obsažené v ATP nelze s běžnou stravou zcela srovnávat, protože tyto živiny mají ve stravě proměnnou hodnotu v souvislosti s denní dobou konzumace. Sacharidů a tuku je třeba více v dopoledních hodinách a před spánkem se naopak od konzumace těchto živin ustupuje.

ATP rozhodně jako doplněk stravy po zmíněné fyzické aktivitě doporučím!

M. Tůček