Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

EAA MEGA STRONG POWDER

EAA MEGA STRONG POWDER

Směs devíti esenciálních aminokyselin (Essential Amino Acids = EAA) v instantní formě navržená speciálně pro svalový růst, zvýšení výkonnosti a oddálení únavy. Jedna dávka obsahuje 8 g esenciálních aminokyselin v optimálním poměru.

Datum: 10.4.2019 10:01 Odpovědi: 4

SLožení

Autor:Eva Černá Datum:12.7.2019 16:23

Dobrý den, ve složení vůbec neuvádíte z čeho je protein vyroben. Jedná se o hrachový protein, soja ....či co? Děkuji pěkně.

Re: SLožení

Autor:Michal Tuček Datum:15.7.2019 09:28

Dobrý den
Upozorňuji, že svůj dotaz vztahujete k produktu s obsahem esenciálních aminokyselin, a nikoliv k proteinu s kompletním aminokyselinovým spektrem.
U jednotlivých aminokyselin se původ neuvádí, stejně se původ neuvádí například u monosacharidů.
M. Tůček 

BCAA vs. EAA

Autor:Václav Režnar Datum:10.4.2019 13:13

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat jestli mohu nahradit BCAA novým produktem EAA? Jak je to s případnou kombinací RECOVERY PROTEIN SHAKE (Regener)? V mém případě se jedná spíše o vytrvalostní aktivitu: běh, cyklistika a v zimním období posilovna.

Děkuji za odpověď

Re: BCAA vs. EAA

Autor:Michal Tuček Datum:12.4.2019 13:29

Dobrý den
V případě, že v běžné stravě máte deficit esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem, můžete tyto aminokyseliny doplnit za pomocí produktu s obsahem BCAA. Zařazením produktu EAA bude však užitečné za předpokladu, že v běžné stravě nepřijímáte dostatečné množství bílkoviny.
Nový produkt EAA MEGA STRONG POWDER je zdrojem devíti esenciálních aminokyselin, mezi kterými najdete i zmiňované BCAA. Z toho důvodu lze předpokládat, že produkt EAA je komplexnější a tělu poskytne větší škálu aminokyselin.
Případná kombinace EAA s produktem RECOVERY PROTEIN SHAKE je možná za předpokladu, že tyto produkty budou konzumovány dle doporučení. EAA například před sportovní aktivitou a RECOVERY PROTEIN SHAKE po sportovní aktivitě. Stejným způsobem lze přistupovat ke kombinaci EAA a REGENERu.
M. Tůček