Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

MICELLAR CASEIN

MICELLAR CASEIN

MICELLAR CASEIN představuje skvělou formu bílkoviny pro situace, kdy klademe důraz na delší trávení. Tyto situace nastávají v běžné výživě zejména ve večerních hodinách, nebo v období dietního režimu kdykoliv během dne.

Datum: 20.5.2016 17:00 Odpovědi: 29

Protein

Autor: Honza Datum:16.11.2017 11:26

Dobrý den, je mi 15 let a merim 159cm. Chodim do posilovny 3x týdně. Chtěl bych si koupit nějaký protein. Slyšel jsem, že by mi to mohlo pomoct i s výškou i s nabiranim svalu. Protein bych si dával hlavně odpoledne a večer. Nemůže mě to nějakým negativním způsobem ovlivnit? A jaký protein byste mi doporučili? Děkuji.

Re: Protein

Autor:Michal Tuček Datum:16.11.2017 14:18

Ahoj Honzo
Příjem komplexní a kvalitní bílkoviny může za ideálních podmínek pozitivně ovlivnit svalový růst. Co se ale týká tvého vzrůstu (výšky), tak zde bych se v  souvislosti s proteiny zdržel jakéhokoliv tvrzení. Dokonce nadměrný příjem bílkoviny může způsobit i opak.
Sportovní doplněk vždy vybírej s ohledem na běžné složení stravy. Pokud máš během dne nedostatek bílkoviny (chybí ve stravě například tvrdé sýry, maso, ryby, vejce nebo luštěniny) je vhodné doplnit tuto živinu prostřednictvím doplňku stravy.
Pokud ale máš ve stravě méně rýže, těstovin, brambor, nebo cereálií, tak bude vhodné použít doplněk stravy s vyšším obsahem sacharidů, zejména po fyzickém výkonu.
Jako vhodný produkt pro tebe bych viděl například AFTER TRAINING PROTEIN, nebo DELUXE 100% WHEY.
S pozdravem
M.T.

Glutamin-ZMA-M.Casein

Autor: Marek Datum:23.7.2017 20:55

Dobrý den
Je možné večer před spaním nějak užívat tyto tři doplňky po sobě.
Glutamine M.S.P. - ZMA - Micellar Casein
Děkuji za odpověď

Re: Glutamin-ZMA-M.Casein

Autor:Janka Pálešová Datum:24.7.2017 10:50

Dobrý den, 

tato kombinace Glutamin-ZMA-Casein je na večer běžná. Pokud máte citlivější žaludek, tak je vhodné GLUTAMINE MEGA STRONG POWDER rozmíchat do vody a spolu s kapslemi ZMA (postačí 2 kapsle, protože v Glutaminové směsi, již Zinek obsažen je) užít cca s 20min odstupem od koktejlu MICELLAR CASEINu.

S pozdravem

Mgr. Janka Pálešová  

Rada

Autor:Kateřina Růžičková Datum:23.11.2016 18:07

Dobrý den,
je mi 23let, měřím 167 a vážím 88 kg. Mám ročního chlapečka a potřebují se zbavit kil. Beru L- carnitin 100 000 a compresko, cvičím 4x týdně, jaký protein by jste mi doporučil abych ho mohla mít místo snídaně a třeba i večeře?

Re: Rada

Autor:Janka Pálešová Datum:24.11.2016 09:18

Dobrý den,
Předpokládám, že jídelníček máte také upraven a je co nejlépe vyvážená běžně přijímaná strava. Pak z naších proteinových produktů s pozvolným uvolňováním volte MICELLAR CASEIN případně LONG PROTEIN.
S pozdravem
Mgr. Janka Pálešová

creatin

Autor:Dan Datum:19.10.2016 20:09

Dobrý den,

beru Creatin po cvičení a nepřibírám svaly i když snad stravu nějak dodržuji a chtěl bych se zeptat bych mohl brát nějaká noční protein i když beru creatin. cvičím kolem 19 hodiny . děkuji za odpověď

Re: creatin

Autor:Janka Pálešová Datum:20.10.2016 09:13

Dobrý den,
Doporučuji ještě o něco navýšit celkový denní kalorický příjem z kvalitních živin v průběhu dne. Neuvádíte, zdali berete Gainer po cvičení. Pokud ne, bylo by vhodné po tréninku creatin přijmout se zdrojem sacharidů – vhodná volba je CREAPORT. Pak lze na noc přidat i noční protein Miccelar Casein. Doporučuji přečíst i článek, kde je toto téma podrobněji rozepsáno http://www.nutrend.cz/jiz-jste-zacali-a31008.htm
pozdravem
Mgr. Janka Pálešová

Kombinace ZMA a Caseinu před spaním

Autor: Pavel Poduška Datum:16.9.2016 23:50

Dobrý den, chci se zeptat když plánuju uživat zma, které se mají uživat na lačno před spaním, ale rád bych i protein před spaním. Naruším tim nějak působení zma když už je nebudu brát na lačno?

Re: Kombinace ZMA a Caseinu před spaním

Autor:Janka Pálešová Datum:19.9.2016 08:57

Dobrý den,
Kombinace Caseinu a ZMA na noc je velice vhodná, dejte ZMA a pak MICELLAR CASEIN.
S pozdravem 
Mgr. Janka Pálešová 

Jaký protein

Autor: Lukáš Datum:29.8.2016 12:25

Dobrý den,
bylo mi doporučeno zvýšit množství svalové hmoty s tím, že tomu pomůže mléčná bílkovina. Chtěl bych se proto zeptat, zda-li jsou vámi nabízené proteinové výrobky vhodné, případně které byste doporučil. Fyzická aktivita je běh, jízda na kole, aerobní cvičení, squash, tenis, s tím, že bych rád zařadil posilovnu. Smyslem není extrémní nárůst svalové hmoty (tzn. nejde o kulturistiku),ale spíše o "přeměnu" tukové hmoty v tu svalovou.
Díky

Re: Jaký protein

Autor:Michal Tuček Datum:30.8.2016 11:27

Dobrý den
Pro svalový růst je třeba zapojit zejména silovou aktivitu. Pokud svalstvo nebude mít správný podnět, nebude mít důvod k růstu. Z uvedeného usuzuji, že se věnujete pestré paletě sportů, ale část z nich by měla ustoupit právě zmiňované silové aktivitě.
Co se týká živin, tak nejen samotné bílkoviny, ale celkové živiny přispívají k svalovému růstu. Pokud tělo nepřijme dostatečné množství živin, dojde v lepším případě k prokreslení (estetickému zvýraznění) svalstva a v horším případě k svalovému úbytku. Mléčná bílkovina má vysokou biologickou hodnotu a například MICELLAR CASEN má velmi pozitivní spektrum esenciálních aminokyselin. Pro svalový růst je (s ohledem na dostatečné množství ostatních živin) jedním z nejvhodnějších.
M. Tůček