Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

MICELLAR CASEIN

MICELLAR CASEIN

MICELLAR CASEIN představuje skvělou formu bílkoviny pro situace, kdy klademe důraz na delší trávení. Tyto situace nastávají v běžné výživě zejména ve večerních hodinách, nebo v období dietního režimu kdykoliv během dne.

Datum: 20.5.2016 17:00 Odpovědi: 37

Rada - doporučení suplementů pro Běhání a Posilování

Autor:Radek Dvořák Datum:12.11.2018 20:05

Dobrý den,
je mi 44 let / 182 cm / 82 kg, nemám žádné omezení, neberu žádné léky. Pravidelně od mládí 2-3x týdně běhám cca 45 až 60 minut a každý pracovní den 30-45 min provádím kardio a strečinkové protahovací cvičení (většinou ráno).
Rád bych kombinoval běh+kardio cvičení na zpevňování/pružnost/rýsování svalů a také bych rád nabral více svalové hmoty, což jde zřejmě proti sobě?

Rád bych poprosil o doporučení vhodných suplementů z vašich produktů:

1) před, v průběhu a po běhání (zřejmě Isodrinx před a v průběhu + nějaký protein po běhání - bez nebo se sacharidy ?)

2) před, v průběhu a po posilování - rád bych přibral svalovou hmotu (běháním spíše rýsuji a zpevňuji, ale někdy i zhazuji/hubnu)
Vybral jsem zřejmě vhodný protein na noc Micellar casein, případně po cvičení nějaký z Gainerů - nevím jestli je vhodnější Compress BIG či After training protein?! Brát pouze po výkonu/aktivitě nebo některé každý den i bez cvičení?

Vůbec se neorientuji v potřebě carnitinu, CLA, BCAA ...
Dále bych chtěl objasnit používání sacharidů v kombinaci s proteiny před a po cvičení, četl jsem spoustu protichůdných názorů o užívání/neužívání sacharidů (především) po posilovacím cvičení?! Je rozdíl v používání druhů proteinů nebo jen užité množství v závislosti na délce posilování (1 či 1,5 nebo 2 hodiny?)

Děkuji předem za vaši radu a doporučení!
Radek

Re: Rada - doporučení suplementů pro Běhání a Posilování

Autor:Michal Tuček Datum:13.11.2018 10:44

Dobrý den
Pro redukci tuku je nejvhodnější aktivita vytrvalostního charakteru a naopak pro silový růst je vhodný dostatečný silový podnět.
Doporučuji tedy zařadit různorodé aktivity do jedné tréninkové jednotky a tím tako dojde k chtěnému prodloužení sportovní aktivity.
Co se týká příjmu živin, tak v případě svalového růstu je dostatečný přísun všech živin podmínkou. Pro doplnění energie v průběhu fyzické aktivity bude vhodné doplnit rychle stravitelné sacharidy, které částečně pokryjí ztrátu glykogenu. V rámci takového doplnění mohu doporučit produkt ISODRINX pro konzumaci při sportovní aktivitě a produkt AFTER TRAINING PROTEIN pro konzumaci po fyzické aktivitě.
V rámci pomoci s redukcí tuku lze doporučit produkt FAT DIRECT, nebo N1 SHOT.
M. Tůček 

Co mi pomůže

Autor:Jana Sýkorová Datum:18.9.2018 21:25

Dobrý den,
jsem přes rok po porodu. Už nekojím. Mám 175cm a 77kg 🙁. Stravu jsem upravila, snažím se cvičit a chtěla bych tímto produktem nahradit večeři a případně svačiny. Je to vhodné? Doporučíte mi ještě nějaký váš produkt? Děkuji

Re: Co mi pomůže

Autor:Michal Tuček Datum:19.9.2018 08:32

Dobrý den
Pomalu trávené a vstřebatelné potraviny jsou v období redukce hmotnosti vhodným pomocníkem. Pomaleji trávené sacharidy najdete v čerstvé zelenině, nebo potravinách na bázi manioku (tapiok) s vyšším obsahem vlákniny. Další pomaleji trávenou stravou jsou například luštěniny, které obsahují nejen komplexní a pomalu stravitelné škroby, ale i rostlinnou bílkovinu. Jen pozor, na velké porce sacharidů v jednom jídle.
Mezi pomalu trávenou živočišnou bílkovinu se řadí kasein. MICELLAR CASEIN proto může být vhodnou alternativou pro dietní režim. Dalším produktem, který bych doporučil je DIET PROTEIN. Jeho složení je komplexní, včetně obsahu omega 3, také směs 12 vitamínů a dalších důležitých minerálů.
M. Tůček 

Dávkování

Autor:Jan Kazda Datum:6.9.2018 14:17

Dobrý den,
Nejsem nějaký super sportovec, ale snažím se nějak rozumně hýbat (občas zacvičit, zaběhat atd). Rád bych MICELLAR CASEIN použil jako doplněk stravy, možná i kvůli shození nějakého kila.
Jaké byste mi doporučili dávkování? (1xdenně 45g na noc...)
díky Honza, 45let, 180cm, 84kg

Re: Dávkování

Autor:Michal Tuček Datum:6.9.2018 16:35

Dobrý den
Pokud jste uvedl správné údaje výšky a hmotnosti, tak bych neviděl jako zcela potřebné redukovat tělesnou hmotnost, aspoň ne nějak zásadně.
Použití pomalu stravitelné bílkoviny, kterou kasein představuje je v dietním režimu vhodné a lze jej za tímto účelem doporučit. Pomalu stravitelnou bílkovinou se můžete nasytit v pozdějších večerních hodinách a díky tomu se vyhnout konzumaci nevhodných živin. Tuto bílkovinu však můžete přijímat i jako dopolední svačinu.
Za tímto účelem lze doporučit z našeho portfolia MICELLAR CASEIN, nebo například DIET PROTEIN.
V rámci dávkování bych doporučil maximální denní příjem bílkoviny v množství 2 gramy na kilogram tělesné hmotnosti, což ve vašem případě představuje cca 170 gramů bílkoviny ze všech zdrojů, tedy i z běžné stravy.
M. Tůček 

Kombinace

Autor:Daniel Sýkora Datum:16.1.2018 20:36

Dobry den chtel bych se zeptat slysel jsem ,ze DELUXE 100% WHEY + MICELLAR CASEIN je dokonala kombinace na nabirani svalu a pribirani na vaze nebo je lepsi GAINER ? dekuji za odpoved

Re: Kombinace

Autor:Janka Pálešová Datum:17.1.2018 10:34

Dobrý den, vše záleží na individuálních potřebách a jídelníčku. Obecně doporučuji především upravit celkový jídelníček, kaloricky správně nastavit a sestavit z kvalitních živin rovnoměrně rozložených v průběhu dne. Z doplňků pro nabírání hmoty prioritně vhodné zařadit Gainer nebo AFTER TRAINING PROTEIN (ten dávkujte především po tréninku), protože po tréninku je důležitý i příjem vhodných forem sacharidů a tyto výrobky obsahují vyvážený poměr jak sacharidů i proteinů. Vysoko-proteinové přípravky MICELLAR CASEIN či 100% DELUXE představují dobře vstřebatelný zdroj bílkovin ale s minimem sacharidů, což je vhodné jak pro aktivní sportovce, tak i pro uživatele, kteří potřebují obohatit svůj jídelníček a zvýšit příjem kvalitních bílkovin (celkový dop. denní příjem u sportujících cca 2g bílkovin na kg tělesné hmotnosti na den). U Vás tedy postačí 1 maximálně 2 dávky denně například na svačinu případně jako druhou večeři. Po tréninku vždy preferujte GAINER nebo AFTER. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Protein

Autor: Honza Datum:16.11.2017 11:26

Dobrý den, je mi 15 let a merim 159cm. Chodim do posilovny 3x týdně. Chtěl bych si koupit nějaký protein. Slyšel jsem, že by mi to mohlo pomoct i s výškou i s nabiranim svalu. Protein bych si dával hlavně odpoledne a večer. Nemůže mě to nějakým negativním způsobem ovlivnit? A jaký protein byste mi doporučili? Děkuji.

Re: Protein

Autor:Michal Tuček Datum:16.11.2017 14:18

Ahoj Honzo
Příjem komplexní a kvalitní bílkoviny může za ideálních podmínek pozitivně ovlivnit svalový růst. Co se ale týká tvého vzrůstu (výšky), tak zde bych se v  souvislosti s proteiny zdržel jakéhokoliv tvrzení. Dokonce nadměrný příjem bílkoviny může způsobit i opak.
Sportovní doplněk vždy vybírej s ohledem na běžné složení stravy. Pokud máš během dne nedostatek bílkoviny (chybí ve stravě například tvrdé sýry, maso, ryby, vejce nebo luštěniny) je vhodné doplnit tuto živinu prostřednictvím doplňku stravy.
Pokud ale máš ve stravě méně rýže, těstovin, brambor, nebo cereálií, tak bude vhodné použít doplněk stravy s vyšším obsahem sacharidů, zejména po fyzickém výkonu.
Jako vhodný produkt pro tebe bych viděl například AFTER TRAINING PROTEIN, nebo DELUXE 100% WHEY.
S pozdravem
M.T.

Glutamin-ZMA-M.Casein

Autor: Marek Datum:23.7.2017 20:55

Dobrý den
Je možné večer před spaním nějak užívat tyto tři doplňky po sobě.
Glutamine M.S.P. - ZMA - Micellar Casein
Děkuji za odpověď

Re: Glutamin-ZMA-M.Casein

Autor:Janka Pálešová Datum:24.7.2017 10:50

Dobrý den, 

tato kombinace Glutamin-ZMA-Casein je na večer běžná. Pokud máte citlivější žaludek, tak je vhodné GLUTAMINE MEGA STRONG POWDER rozmíchat do vody a spolu s kapslemi ZMA (postačí 2 kapsle, protože v Glutaminové směsi, již Zinek obsažen je) užít cca s 20min odstupem od koktejlu MICELLAR CASEINu.

S pozdravem

Mgr. Janka Pálešová